Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Facet
lot balonem

Podaruj swojemu mężczyźni niezapomniany prezent!

Można podać wiele świetnych pomysłów dla tych pań, które pragną najzwyczajniej w świecie sprawić swojemu mężczyźnie - chłopakowi, narzeczonemu, a może małżonkowi, dużo frajdy. Można powiedzieć, że jedyną barierą jest nasza wyobraźnia. Pewnie pieniądze również nie są bez większego znaczenia, ale na szczęście, aby sprawić wielką przyjemność drugiemu człowiekowi wcale nie trzeba, na dzień dzisiejszy, wydawać wielkiej gotówki. Szczególnie, iż skoro w grę wchodzi uczucie, tak czy siak najbardziej znaczące jest to, aby starać się pokazać własne uczucie.
męskie koszule

Punkt z koszulami dopasowanymi - przedstawiamy dobrą opcję

Męska koszula, to sekretna broń oryginalnego mężczyzny. Rewelacyjnie przedstawia się nie tylko w zestawieniu z garniturem, ale też w powszednich stylizacjach. Niezależnie od wieku, jakikolwiek przedstawiciel płci męskiej może sobie na nią pozwolić. Rezultatem wykorzystania koszuli w powszednim ubiorze, jest szczególnie olśniewający i schludny wizerunek. Przystępność koszul męskich slim fit w sklepach jest olbrzymia, bowiem to wiecznie będący na czasie hit.
survival

Jaki prezent kupić mężczyźnie? Sprawdź

Zakup upominku dla kobiety jest względnie łatwym zadaniem, bo kobiety najczęściej nie kryją się ze swymi potrzebami. Używają wielu kosmetyków, uwielbiają się przebierać, z ochotą wybiorą się do SPA bądź kosmetyczki, zadowoli je wizyta w świetnej restauracji oraz szereg innych tego typu upominków. Problem pojawia się zwykle w momencie, kiedy szukamy prezentu dla mężczyzny. Co możemy sprezentować facetowi, ażeby zminimalizować ryzyko nietrafionego podarunku?
Oświadczyny

Jakim sposobem oświadczyć się swojej kobiecie? Poznaj kilka nietuzinkowych koncepcji.

Narzeczona to w dalszym ciągu jeszcze nie małżonka, ale na pewno jej do tego miana o wiele bliżej, niż wcześniej. W takim razie jeżeli jakiś facet myśli, że jego aktualny związek to coś jakby nie patrzeć więcej, z pewnością powinien najzwyczajniej poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście trzeba mieć niemalże 100% pewność, iż zgodzi się. Bo wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumatyczne.
suszarka do włosów

Facet jaki jest każdy widzi. Ale czy na pewno? Zmień zdanie i zacznij dbać o siebie.

Jest parę wydarzeń każdego roku, jakie wręcz proszą się, żeby zrobić się na bóstwo. Właściwie to mowa o kobietach, bo faceci raczej nie posiadają tego typu pragnień. Ale są również faceci, którzy podobnie, jak kobiety myślą o takich sprawach. Weźmy taki rodzaj mężczyzny, jak Christiano Ronaldo, przecież on w każdym meczu wygląda wręcz idealnie. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych drobiazgów o które z pewnością dba, a jakie wpływają na całokształt. Czy to zwyczajne czy jest w tym trochę przesady?