Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Facet
Oświadczyny

Jakim sposobem oświadczyć się swojej kobiecie? Poznaj kilka nietuzinkowych koncepcji.

Narzeczona to nadal jeszcze nie małżonka, ale z pewnością jej do tego miana o wiele bliżej, niż dalej. Zatem jeśli jakiś facet sądzi, że jego obecny związek to coś mimo wszystko więcej, z pewnością musi po prostu poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście trzeba mieć niemalże 100% pewności, iż nie odmówi. Bo wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumą na całe życie.
survival

Jaki prezent kupić mężczyźnie? Sprawdź

Kupno podarunku dla kobiety jest dość łatwym zadaniem, gdyż kobiety zwykle nie kryją się ze swymi potrzebami. Stosują wiele kosmetyków, lubią się stroić, z ochotą wyjadą do SPA albo kosmetyczki, usatysfakcjonuje je wizyta w świetnej restauracji i szereg innych takiego typu upominków. Kłopot pojawia się na ogół w chwili, gdy szukamy prezentu dla mężczyzny. Co możemy kupić mężczyźnie, by zminimalizować ryzyko nietrafionego podarunku?
suszarka do włosów

Facet jaki jest każdy widzi. Ale czy na pewno? Zmień zdanie i zacznij dbać o siebie.

Jest parę wydarzeń każdego roku, które wręcz proszą się, aby zrobić się na bóstwo. Właściwie to mowa o kobietach, ponieważ faceci raczej nie mają tego typu zamierzeń. Ale są również faceci, którzy podobnie, jak kobiety myślą nad takimi sprawami. Weźmy taki typ mężczyzny, jak Christiano Ronaldo, w sumie on w każdym meczu wygląda prawie idealnie. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych drobiazgów o które z pewnością dba, a które wpływają na całokształt. Czy to standardowe czy trochę przesadne?
lot balonem

Podaruj swojemu mężczyźni niezapomniany prezent!

Jest dużo kapitalnych pomysłów dla tych kobiet, które chcą najzwyczajniej sprawić swojemu facetowi - chłopakowi, narzeczonemu, może mężowi, wiele radości. Można w sumie powiedzieć, że wyłączną barierą jest wyobraźnia. Pewnie pieniądze również nie są bez żadnego znaczenia, ale na całe szczęście, aby sprawić ogromną przyjemność bliskiej osobie nie trzeba, póki na co, wydawać wielkiej kasy. Zwłaszcza, iż jeżeli w rachubę wchodzi miłość, tak czy siak najbardziej znaczące jest to by postarać się pokazać swoje uczucie.
męskie koszule

Punkt z koszulami dopasowanymi - przedstawiamy dobrą opcję

Męska koszula, to poufna broń prawdziwego mężczyzny. Rewelacyjnie lansuje się nie wyłącznie w zestawieniu z garniturem, ale także w powszednich stylizacjach. Niezależnie od wieku, jakikolwiek reprezentant płci męskiej może sobie na nią zezwolić. Wynikiem wykorzystania koszuli w powszednim ubiorze, jest szczególnie fantastyczny i zadbany wygląd. Dostępność koszul męskich slim fit w sklepach jest kolosalna, bo to wiecznie aktualny przebój.