Potrzebujesz uroczego upominku dla nowo narodzonego członka rodziny, a za bardzo nie wiesz, co kupić? Sklepy internetowe przyjdą z pomocą!

Wprawdzie mały człowiek w pierwszych dniach i miesiącach swojego życia potrzebuje głównie obecności i ciepła mamy i taty, warto kupić drobiazg na wyrost, do którego maluszek na pewno w pewnym momencie dorośnie i który sprawdzi się gdy będzie już nieco bardziej samodzielne. Co wybrać?

królik zabawka
Oczywiście, sklepy z rzeczami i zabawkami dla dzieci mają tak szeroką ofertę, że nie sposób się z nią zapoznać. Jednakna początku spróbujmy zainwestować w użyteczne prezenty. Znajdźmy sklep z zabawkami online, który ma najszerszy wachlarz produktów i wyszukajmy w nim przykładowo matę edukacyjną (jeden z nich znajdziesz tutaj). Oglądając zdjęcia (zdjęcia ciążowe w plenerze) przyjrzyjmy się, czy istnieje możliwość postawienia boków i zbudowania z nich swego rodzaju gondoli, która zabezpieczy szkraba przed nadmiernym przesuwaniem się.

Dobrze, gdy mata ma pałąk z zabawkami, które zapinają się na rzep. Można wtedy zrobić z nich poręczne maskotki do zabawy albo bez problemu je wyczyścić gdy się pobrudzą. Sama mata również powinna być wykonana z materiałów, które można prać w pralce i nie odbarwią się ani nie zmienią swojego kształtu. Sklepy z zabawkami online proponują też szeroki asortyment ubranek z zabawnymi napisami dedykowanymi mamie lub tacie. Są też na takich produktach jak podusie, koce czy śliniaczki dla dzieci na przykład te. To również zwykle przydatne prezenty, jednak jeśli chodzi o ubranka, musimy bardzo uważać z rozmiarem. Kupowanie na zapas jest dobre, ale musimy też zwrócić uwagę na szybkość wzrostu malucha i na porę roku, do której wdzianko jest dostosowane.


Więcej artykułów

W jaki sposób ubrać małe dziecko - ładnie, lecz bez wydawania za wielu pieniędzy?

Europa ma duży problem demograficzny - jedną z najistotniejszych przyczyn takiego stanu rzeczy jest niewątpliwie to, że ogólnie utrzymanie dziecka jest drogim kosztem. Nawet jeżeli mamy niemałe zarobki, to tak czy siak nie w każdym przypadku możemy zdecydować się na potomstwo. Oczywiście nie jesteśmy znowu takimi biedakami, niegdyś było sporo gorzej, lecz w sumie przyzwyczailiśmy się do jakiegoś komfortu. Chcę jednak pomóc Tobie, szanowny internauto, w tym, aby trochę zaoszczędzić. Czyli co możesz zrobić, jeśli chcesz ubrać swoje dziecko, ale bez nadmiernego szastania pieniędzmi?

kocyki dla dzieci
Koc czy podusia przydadzą się w wózeczku lub na spacerze w parku, nawet tym trochę starszym pociechom. Śliniaczki dla dzieci to rozwiązanie dobre, bo gdy maluch zaczyna jeść dania obiadowe typu „marchew z groszkiem”, to normalne, że obiad ląduje wszędzie, tylko nie w buzi. Prezentem trafionym w dziesiątkę będzie też rodzaj okrycia kąpielowego z kapturkiem. Chroni i wyciera nie tylko ciało, ale też wrażliwą na przeziębienia główkę. Tego typu ręczniczek sprawdzi się w kąpieli w domu, ale również w małym basenie w ogrodzie albo na wczasach. Przy tak dużym wyborze akcesoriów dla dzieci, jakie oferuje każdy jeden sklep z zabawkami online, zainwestujmy w podarek praktyczny, który ma szansę dorastać razem z dzieckiem i sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach.
23-06-02 07:47:05