Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ubranka
zmiana pieluchy

Wyprawka dla dziecka. O czym należy pamiętać? Co jest najistotniejsze? Czego nie możemy przeoczyć?

Jak pojawia się dziecko w rodzinie, większość rodziców w szale radości, potrafi wydać na jego wyprawkę bajońskie kwoty. Zawsze kupujemy za dużo, za bardzo drogo i bez ustalonego planu. W efekcie tego, większość zakupionych przez nas przedmiotów, w zupełności nie jest przydatna.
komunia święta

O czym trzeba pamiętać przy meblowaniu pokoju dla niemowlaka

Wyposażenie dziecięcego pokoju – jakie produkty w pierwszej kolejności się dziś przydadzą nowo narodzonemu szkrabowi oraz w jaki sposób zaplanować szybkie zakupy?
zabawki

Lalki Chou Chou - śliczne zabawki dające dziewczynkom rewelacyjną zabawę oraz świetne wrażenia

Piękne lalki Chou Chou umożliwiają doskonałą zabawę dla wszystkich dziewczynek. Doświadczony producent Tomy najlepiej zdaje sobie sprawę, jakie standardy musi spełniać profesjonalna zabawka. Dzięki świetnej jakości lalek dzieci mają zapewnioną niekończącą się zabawę oraz niesamowite wrażenia.
dziecko

Jak się należy przygotować na narodziny dziecka, jak należycie urządzić pokój dla nowego członka rodziny.

Przygotowania na pojawienie się nowego członka rodziny rozpocząć warto sporo przed narodzinami, głównie dlatego, żeby mieć odpowiednio dużo czasu, aby zgromadzić wszystkie konieczne akcesoria i przedmioty, lecz również na to uzbierać pieniądze. Jest zupełnie zrozumiałe, wyprawka dla niemowlaka to koszt co najmniej kilku tysięcy złotych, a z kolejnymi miesiącami zakupy będą coraz większe.
dziecko

Wybierając wyprawkę dla dziecka

Oczekując dziecka każda przyszła mama, a często również ojciec, w pewnej chwili popada w swego rodzaju „szał zakupów”, który teoretycznie ma za zadanie zebranie wyprawki dla spodziewanego dziecka.
niemowlak

Kupujemy akcesoria faktycznie wymagane dla naszego dzieciaczka

Pragniemy dla swojego dziecka wszystko co dobre. Bo wiadomo: radość dziecka to pewnie dla absolutnie każdego rodzica coś wielce ważnego. Można śmiało powiedzieć, że niejako instynktownie polscy rodzice potrafią zadbać o własną latorośl, choć często jest to niesamowicie trudne. Pewne dzieci są spokojne, inne zaś niejako mogą sprawić sporo problemów natury wychowawczej.

Dowiedz się co to jest otulacz. Jak i w jakich miejscach powinno się go wykorzystywać

Otulacz to ułamek garderoby pieluszkowej, jaka zapobiega przemoknięciu ubranka. Najczęściej ma odmianę nieprzemakalnych majteczek. Otulaczużywa się z pieluszkami, które nie posiadają warstwy nieprzemakalnej.
pajacyki niemowlęce

Jak ubierać dzidziusia?

Ubieranie maleństwa nierzadko napawa strachem młodych rodziców. Boją się, że przy wkładaniu którejkolwiek części garderoby uszkodzą drobne ciało szkraba.


Jak ubierać dzidziusia?

Istotne więc, kiedy ubranka prędko i łatwo nakładają się oraz ściągają.
filiżanka

Zorganizowanie wyprawki na przyjście na świat dziecka - rzeczy, o których dobrze jest pamiętać

Obecnie w sklepach z garderobą dziecinną można odnaleźć cały szereg akcesoriów, które uszeregowane są wiekowo, co stanowi spore udogodnienie.
Kąpiel małego dziecka

Co należy kupić na pierwsze dni naszego potomka

Gdy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek dobrze wiemy, że musimy kupić dla niego wiele podstawowych produktów. Tego typu wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. Poza tym nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to ciężko byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet z listą zakupów.