Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ubranka
pajacyki niemowlęce

Jak ubierać dzidziusia?

Ubieranie dzidzi często napawa strachem młodych rodziców. Boją się, że przy zakładaniu którejś części odzienia uszkodzą drobne ciało malucha.


Jak ubierać dzidziusia?

Ważne zatem, kiedy ubranka szybko jak też łatwo nakładają się i zdejmują.
zmiana pieluchy

Wyprawka dla dziecka. O czym należy pamiętać? Co jest najistotniejsze? Czego nie możemy przeoczyć?

Jak pojawia się dziecko w rodzinie, znakomita większość rodziców w szale radości, może wydać na jego wyprawkę bajońskie kwoty. Zawsze kupujemy za dużo, za bardzo drogo i bez większego planu. W efekcie czego, znakomita większość zakupionych przez nas rzeczy, całkowicie nie jest przydatna.
komunia święta

O czym trzeba pamiętać przy meblowaniu pokoju dla niemowlaka

Wyposażenie pokoju dla dziecka – jakie gadżety w pierwszej kolejności się dziś przydadzą nowo narodzonemu maluszkowi oraz jak zorganizować szybkie zakupy?
zabawki

Lalki Chou Chou - śliczne zabawki dające dziewczynkom rewelacyjną zabawę oraz świetne wrażenia

Śliczne lalki Chou Chou umożliwiają udaną zabawę dla wszystkich dziewczynek. Bardzo dobry producent Tomy najlepiej zdaje sobie sprawę, jakie standardy musi spełniać wysokiej jakości zabawka. Dzięki imponującej jakości lalek dzieci mają zapewnioną niekończącą się zabawę i doskonałe wrażenia.
dziecko

Wybierając wyprawkę dla dziecka

Oczekując niemowlęcia każda przyszła matka, a czasami też tata, w pewnej chwili zapada w pewnego rodzaju „szał kupowania”, który w teorii ma za zadanie skompletowanie wyprawki dla spodziewanego dziecka.
filiżanka

Zorganizowanie wyprawki na przyjście na świat dziecka - rzeczy, o których dobrze jest pamiętać

Aktualnie w sklepach z odzieżą dziecięcą da się odnaleźć cały rząd akcesoriów, które uporządkowane są wiekowo, co stanowi spore ułatwienie.
niemowlak

Kupujemy akcesoria faktycznie wymagane dla naszego dzieciaczka

Pragniemy dla własnego dzieciaczka wszystko co dobre. No wiadomo: radość dziecka to zapewne dla absolutnie każdego rodzica coś niesamowicie ważnego. Można powiedzieć, że niejako instynktownie polscy rodzice umieją zadbać o własną latorośl, choć w wielu przypadkach jest to niesamowicie trudne. Pewne dzieci są spokojne, inne zaś niejako sprawiają wiele kłopotów natury wychowawczej.