Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Prezenty
Lalka  Barbie Heidi

Co kupić dziecku na prezent?

Małe dzieci są coraz wybredniejsze - nawet jeśli są zdrowo chowane żądają ciągle nowych zabawek. Naturalnie nawet mega rozpieszczone dziecko zdaje sobie sprawę, że codziennie i tak nie będzie dostawało upominków, lecz mimo wszystko odgrywają one bardzo wielką rolę w jej jeszcze krótkim żywocie.
Prezent

Myk na ciekawy podarunek

Boże Narodzenie to szczególny okres w roku. Łączy się z wieczerzą wigilijną w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a przede wszystkim – z podarunkami. Gwiazdkowe niezwykłe prezenty są czymś, za czym przepadają wszystkie dzieci oraz wielu dorosłych. Z tej przyczyny już na długo przed Świętami w sklepach robi się tłok, ponieważ najważniejszym zakupem gwiazdkowym najczęściej bywają właśnie prezenty.
Prezent

Naturalne opakowania wyprodukowane z papieru

Chyba nie raz każdy z nas zastanawiał się, w co [TAK=opakowania|opakować] jakiś podarunek – szczególnie w sytuacji, gdy chcemy, żeby był on zapakowany szykownie. Oczywiście można zakupić gotowe pudła na prezenty, jednak zwykle są one nader drogie. O wiele ciekawszym pomysłem jest zwrócenie się osobiście do firmy parającej się wytwarzaniem takich tekturowych pudeł.
lekcje

Co kupić tacie na urodziny?

Każdy z nas kocha otrzymywać podarki z okazji swoich urodzin czy innej tak samo dla nas znaczącej daty lub święta. To właśnie urodziny wiążą nam się najczęściej z upominkami (zaraz po Bożym Narodzeniu).
Prezenty dla ojca gadżeciarza

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Padre, father, pai, pappa, Vati. W krajach na całym świecie słowo „tata" wymawia się inaczej, jednak jego święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca, wszędzie, niezależnie od strefy czasowej, świętuje się tak samo, obdarowując naszych ojców upominkami.

Świąteczne zakupy

Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
Lot balonem

Prezenty z adrenaliną

Do prezentów dla bliskich i przyjaciół potrzeba się zawsze mocno przyłożyć. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie odpowiednich prezentów nie bywa zwyczajowo sprawą prostą. Prosty zestaw przedmiotów takich jak kwiatek z spodniami, a może zamiast tego niesamowita dawka emocji, dla przykładu lot balonem?
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając podarunek dla kilkulatka z łatwością zdarza się pogubić wśród natłoku kolorowych przedmiotów znajdujących się na rynku. We współczesnych czasach, kiedy dzieci posiadają nadzwyczaj dużo zabawek, tylko skromna ich część przyciąga uwagę na tyle, że będą sprawiać przyjemność dłużej niż przez parę chwil.
postacie ze Star Wars

Sklep z klockami lego

Wigilia to okres radości oraz obdarowywania bliskich prezentami. Do rozmaitych prezentów dla bliskich ,jak i ukochanych potrzeba się za każdym razem niezwykle przyłożyć. Bezpieczniej bywa czasami zapłacić parę złotych więcej, by móc w pełni cieszyć się długo z ich uśmiechu czy też z wspólnej zabawy. Wszelkie prezenty są szczególnie istotne dla dzieci, które nieraz traktują je jako potwierdzenie własnej wartości. Jak jednak sprawnie wybierać tego typu prezenty? Wiele zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,jak i od nawyków obdarowywanego.
Dziadkowie

Zrób sam prezent dla Babci i Dziadka!

Piękne powiedzenie mówi, że Babcia i Dziadek to osoby ze srebrnymi włosami i złotymi sercami. W ich dniu warto więc się odwdzięczyć za troskę i pomoc i uhonorować dziadków czymś wyjątkowym. A co może ucieszyć ich bardziej, niż prezent, w który wnuki włożą nie tylko kieszonkowe, ale i serce?
1 2 3