Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Komputer
drukarka

Które z drukarek są obecnie warte zaintrygowania?

Nie da się zamaskować faktu, że informatyka jest dziś jedną z najbardziej liczących się dziedzin naszego życia powszedniego. Jej zastosowanie jest dla nas wyjątkowo szerokie, tym samym też koniecznie każdy z nas musiał przyswoić sobie zdolności informatyczne. Na początku bez wątpliwości wymagało to od nas przeznaczenia pewnej ilości wolnego czasu, niemniej wprawdzie oszczędność czasu, która jest związana z tym procederem była dla nas wyjątkowo atrakcyjna.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego peceta użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.
serwis komputerowy

Problem z laptopem? Wybierz się do serwisu naprawczego

W dzisiejszych realiach praktycznie każdy ma swój własny komputer. Nic w tym zaskakującego, nie jest to nadal artykuł luksusowy, najtańsze sprzęty tego typu można spokojnie nabyć za gotówkę. Niestety, jak to z komputerami bywa, są niekiedy one zawodne. Dlatego warto wiedzieć, gdzie blisko nas mieści się sklep naprawczy, w którym w razie potrzeby zakupimy sprzęt zamienny.
Pad, gry na kolsolę

Modne gry video

Aktualnie komputery stanowią niezwykle istotny aspekt życia wielu osób z nas. Znalazły one zastosowanie w wielu przeróżnych dziedzinach życia i dzięki temu nasza codzienność oraz praca stały się dużo prostsze. Dzień po dniu dookoła świata miliony osób korzysta z tego uproszczenia, które służy jednak nie tylko do wykonywania wszelkich zobowiązań służbowych, ale też do ciekawego spędzania czasu wolnego. Dodatkowo Internet to przecież aktualnie najważniejsze źródło informacji praktycznie na jakikolwiek z możliwych tematów. Jeżeli nie posiadamy wiedzy na jakiś temat, najzwyczajniej sprawdzamy to przy pomocy różnego typu wyszukiwarek internetowych. Sporo osób korzysta także z możliwości dzisiejszych technologii do kontaktowania się z innymi przez stworzone do tego celu komunikatory.
laptop

Przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co zrobić popsutym laptopem

Nabywać nowy czy przeprowadzać renowacje, bezspornie alternatywa należy do właściciela, lecz częstokroć tak naprawdę nie opłaca się nabywać nieznanego laptopa, a bardziej opłaca się zainwestować nawet większą kwotę w naprawę starego.

Granie w gry dostarcza sporo uciechy

Wielu z nas pamięta te czasy, gdy w niewielu domach był pecet, a jeżeli już taki się znalazł, to wokół niego gromadziło się dużo jednostek, żeby móc pograć w jakieś gry. Częstokroć było tak, iż zbierała się tam gromada kamratów z podwórka lub także szkoły, aby móc stać się choć przez sekundę członkiem gry komputerowej. Uruchomienie jej jednakże nie było takie banalne. Trzeba albowiem najpierw wsadzić kasetkę i wczytać grę. Ta operacja trwała wiele minut i często było tak, iż należało ją dwa razy ponowić.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Dlaczego gry w sieci są tak popularne?

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków coś więcej niż jedynie relaks. To przygoda, o której nie można zapomnieć, to przejście w inny wymiar, gdzie kązdy zostaje despotycznym włatcą, kierowcą rajdowym, potężnym mafioso lub najlepszym z komandosów. Dobra rozrywka to jednak gra w internecie.
Biznesmen w pracy

Wygodne i przydatne każdego dnia najnowsze urządzenia elektroniczne

Jeżeli posiadamy komputer, to z pewnością w pewnym sensie jesteśmy już uzależnieni od wszelkich ułatwień technologicznych, które ułatwiają nasze życie, pomagają nam się porozumiewać z bliskimi oddalonymi od nas o tysiące kilometrów i dopomagają nam być cały czas na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Prawda mimo wszystko jest taka, iż nie możemy nigdzie ze sobą brać komputera stacjonarnego, a niejednokrotnie nawet tradycyjny laptop jest nazbyt duży, by zabierać go ze sobą, zwłaszcza jeżeli w momencie wyjazdu planujemy kilkanaście razy się przesiadać.
Myszka i-tec

38TAN – Urządzenia technologiczne, jako nowe hobby coraz częściej uprawiane przez wiele jednostek.

W aktualnych czasach jednostki coraz częściej poszukują czasu wolnego, który mogliby przeznaczyć tylko i wyłącznie dla siebie. Takim czasem dla wielu jednostek jest hobby. Dlatego też bardzo dużo jednostek poszukuje sobie jakiś zainteresowań, którym mogliby poświęcić odrobinę wolnego czasu i przy okazji odciąć się trochę od rzeczywistości i codzienności.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój dziecka

Każdy nieopierzony rodzic powinien przemyśleć, jak prawidłowo wychować malucha. To wszakże niezwykle odpowiedzialne zadanie – w czasie wielu lat wychowania kształtuje się niepowtarzalnego człowieka. To naturalne, że czasami zwyczajnie nie ma ochoty i prościej dać zabawki i uruchomić berbeciowi telewizor, jednak takie rzeczy nie powinny zdarzać się często. Trzeba z całą mocą zaznaczyć, że oglądanie tv nie tylko nie uruchamia intelektu dziecka, ale także jest odpowiedzialne za uwstecznianie intelektualne!
1 2 3