Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Komputer
serwis komputerowy

Problem z laptopem? Wybierz się do serwisu naprawczego

W obecnych czasach praktycznie każdy ma swój osobisty komputer. Nic w tym zaskakującego, nie jest to już artykuł luksusowy, najtańsze urządzenia tego rodzaju możemy spokojnie nabyć od ręki. Niestety, jak to z komputerami bywa, są niekiedy one zawodne. Także warto orientować się, gdzie blisko nas mieści się sklep naprawczy, w którym ewentualnie nabędziemy sprzęt zamienny.
outsourcing usług it

Czy mieliśmy do czynienia kiedykolwiek outsourcing usług it?

Warto się namyślić, czy pragniemy do swojej firmy na etat zatrudnić eksperta w jakiejś dziedzinie, czy wolimy, by pojawiał się on u nas jedynie wówczas kiedy pojawi się taka potrzeba.
Myszka i-tec

38TAN – Urządzenia technologiczne, jako nowe hobby coraz częściej uprawiane przez wiele jednostek.

W współczesnych czasach ludzie bardzo często szukają czasu wolnego, który mogliby poświęcić tylko i wyłącznie dla siebie. Takim czasem dla sporej ilości jednostek jest hobby. Toteż bardzo dużo jednostek szuka sobie jakiś zainteresowań, którym mogliby poświęcić odrobinę wolnego czasu i przy okazji oderwać się trochę od rzeczywistości i codzienności.
Areva

Dokumentacja techniczna podstawą każdego projektu

Żaden skomplikowany jak i mniej złożony projekt nie jest w stanie obyć się bez odpowiedniej oraz starannie przygotowanej kartoteki technicznej. Wyjątkowo często sukces konkretnego przedsięwzięcia jest wręcz uzależniony od faktu powstania takiej dokumentacji, do jakiej w każdej chwili istnienia projektu jesteśmy w stanie się odnieść i uzyskać wszelkie potrzebne informacje.
Biznesmen w pracy

Wygodne i przydatne każdego dnia najnowsze urządzenia elektroniczne

Kiedy posiadamy komputer, to na pewno w pewnym sensie jesteśmy już uzależnieni od wszelkich nowinek technologicznych, które usprawniają nasze życie, dopomagają nam się komunikować z bliskimi oddalonymi od nas o setki kilometrów oraz dopomagają nam być cały czas na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Prawda mimo wszystko jest taka, że nie możemy nigdzie ze sobą nosić komputera stacjonarnego, a nierzadko nawet tradycyjny laptop jest zbyt wielki, żeby zabrać go ze sobą, zwłaszcza kiedy w czasie wyjazdu musimy kilkanaście razy się przesiadać.
laptop

Przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co zrobić popsutym laptopem

Kupić nowiutki czy odnawiać, oczywiście alternatywa należy do właściciela, lecz często tak naprawdę nie opłaca się kupić nowiutkiego laptopa, a bardziej kalkuluje się ulokować nawet sporą kwotę w naprawę tego co mamy.

Konsola – świetny sposób na hobby

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w istocie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta użytecznością. Jest to maszyna używana wyłączne do gier wideo. Konsoli nie można po nabyciu udoskonalać, dokupując świeższe elementy, tak jak robi się to w przypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której można dołączyć tylko akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, pady, głośniki i ekran.
pokój dziecka

Rodzaje blogów

Jeszcze nie tak dawno, nikt nie miał pojęcia, czym jest blog jak też czemu on ma służyć. Jednostki, jakie kiedyś spisywały pamiętnik w wersji papierowej, nie marzyły nawet, iż kiedyś będą mogły to zarejestrować na pececie po czym będą mogły podzielić się swoimi wywodami z innymi osobami.
place zabaw

Place zabaw - świetna alternatywa dla komputera czy telewizji

W dzisiejszych czasach coraz wyraźniej podkreśla się wagę energicznego trybu życia.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój dziecka

Każdy nowy rodzic powinien przemyśleć, jak dobrze wychować dziecka. To przecież bardzo odpowiedzialne wyzwanie – podczas wielu lat wychowania kreuje się niepowtarzalnego człowieka. To oczywiste, że czasem zwyczajnie nie ma ochoty i prościej rzucić zabawki i uruchomić dziecku tv, jednak takie chwile nie powinny zdarzać się regularnie. Trzeba z mocno powiedzieć, że oglądanie telewizji nie tylko nie pobudza rozumu dziecka, ale także jest odpowiedzialne za cofanie się w rozwoju!
1 2 3