Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Komputer
gry

Gry na konsole zapewniają znakomitą zabawę

Aktualnie jest dużo różnorakich konsoli, które umożliwiają grać w różnorodne gry. Do niedawna tak naprawdę komputer był jedynym urządzeniem do takiego rodzaju czynności. Lecz od momentu, kiedy pojawiło się Play Station, coraz więcej osób zdecydowało się zakupić to urządzenie i właśnie w taki sposób gwarantować sobie wyjątkowo dużo rozrywki.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zarekomendować. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta funkcją. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.
serwis komputerowy

Problem z laptopem? Wybierz się do serwisu naprawczego

W obecnych czasach praktycznie każdy ma swój osobisty komputer. Nic w tym zaskakującego, nie jest to już artykuł luksusowy, najtańsze urządzenia tego rodzaju możemy spokojnie nabyć od ręki. Niestety, jak to z komputerami bywa, są niekiedy one zawodne. Także warto orientować się, gdzie blisko nas mieści się sklep naprawczy, w którym ewentualnie nabędziemy sprzęt zamienny.
outsourcing usług it

Czy mieliśmy do czynienia kiedykolwiek outsourcing usług it?

Warto się namyślić, czy pragniemy do swojej firmy na etat zatrudnić eksperta w jakiejś dziedzinie, czy wolimy, by pojawiał się on u nas jedynie wówczas kiedy pojawi się taka potrzeba.
Myszka i-tec

38TAN – Urządzenia technologiczne, jako nowe hobby coraz częściej uprawiane przez wiele jednostek.

W współczesnych czasach ludzie bardzo często szukają czasu wolnego, który mogliby poświęcić tylko i wyłącznie dla siebie. Takim czasem dla sporej ilości jednostek jest hobby. Toteż bardzo dużo jednostek szuka sobie jakiś zainteresowań, którym mogliby poświęcić odrobinę wolnego czasu i przy okazji oderwać się trochę od rzeczywistości i codzienności.
Areva

Dokumentacja techniczna podstawą każdego projektu

Żaden skomplikowany jak i mniej złożony projekt nie jest w stanie obyć się bez odpowiedniej oraz starannie przygotowanej kartoteki technicznej. Wyjątkowo często sukces konkretnego przedsięwzięcia jest wręcz uzależniony od faktu powstania takiej dokumentacji, do jakiej w każdej chwili istnienia projektu jesteśmy w stanie się odnieść i uzyskać wszelkie potrzebne informacje.
Biznesmen w pracy

Wygodne i przydatne każdego dnia najnowsze urządzenia elektroniczne

Kiedy posiadamy komputer, to na pewno w pewnym sensie jesteśmy już uzależnieni od wszelkich nowinek technologicznych, które usprawniają nasze życie, dopomagają nam się komunikować z bliskimi oddalonymi od nas o setki kilometrów oraz dopomagają nam być cały czas na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Prawda mimo wszystko jest taka, że nie możemy nigdzie ze sobą nosić komputera stacjonarnego, a nierzadko nawet tradycyjny laptop jest zbyt wielki, żeby zabrać go ze sobą, zwłaszcza kiedy w czasie wyjazdu musimy kilkanaście razy się przesiadać.
laptop

Przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co zrobić popsutym laptopem

Kupić nowiutki czy odnawiać, oczywiście alternatywa należy do właściciela, lecz często tak naprawdę nie opłaca się kupić nowiutkiego laptopa, a bardziej kalkuluje się ulokować nawet sporą kwotę w naprawę tego co mamy.

Konsola – świetny sposób na hobby

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w istocie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta użytecznością. Jest to maszyna używana wyłączne do gier wideo. Konsoli nie można po nabyciu udoskonalać, dokupując świeższe elementy, tak jak robi się to w przypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której można dołączyć tylko akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, pady, głośniki i ekran.
pokój dziecka

Rodzaje blogów

Jeszcze nie tak dawno, nikt nie miał pojęcia, czym jest blog jak też czemu on ma służyć. Jednostki, jakie kiedyś spisywały pamiętnik w wersji papierowej, nie marzyły nawet, iż kiedyś będą mogły to zarejestrować na pececie po czym będą mogły podzielić się swoimi wywodami z innymi osobami.
1 2 3