Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Komputer

Konsola – świetny sposób na hobby

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zarekomendować.
Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od normalnego PC funkcją. Jest to maszyna używana jedynie do gier wideo. Konsoli nie można po nabyciu udoskonalać, dokupując lepsze podzespoły, tak jak praktykuje się to w przypadku klasycznego PC. Stanowi ona zamkniętą całość, do której możemy podłączyć najwyżej akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, pady, sprzęt muzyczny i monitor.
Myszka i-tec

38TAN – Urządzenia technologiczne, jako nowe hobby coraz częściej uprawiane przez wiele jednostek.

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej poszukują czasu wolnego, który mogliby przeznaczyć tylko i wyłącznie dla siebie. Takim czasem dla sporej ilości jednostek jest hobby. Dlatego też sporo osób wyszukuje sobie jakiś zainteresowań, którym mogliby poświęcić odrobinę wolnego czasu i przy okazji oderwać się odrobinę od rzeczywistości i codzienności.
Drewniany domek dla dzieci

harce w ogródku

Każde dziecko marzy o tym, żeby posiadać własny domek. W dzisiejszych czasach marzenie z dzieciństwa jest możliwość spełnić wybierając go własnemu dziecku. Drewniany domek dla dzieci to czarodziejskie pomieszczenie, w którym dzieciaki mają możliwość się bez trudu przebywać godzinami.
pokój dziecka

Rodzaje blogów

Jeszcze nie tak dawno, nikt nie wiedział, co to jest blog jak też czemu on ma służyć. Osoby, które kiedyś pisały pamiętnik w wersji papierowej, nie śniły nawet, iż kiedyś będą mogły to zapisać na komputerze oraz będą mogły podzielić się swoimi przemyśleniami z pozostałymi ludźmi.
serwis komputerowy

Problem z laptopem? Wybierz się do serwisu naprawczego

W dzisiejszych czasach właściwie każdy ma swój własny komputer. Nic w tym zaskakującego, nie jest to nadal towar ekskluzywny, najtańsze sprzęty tego rodzaju można spokojnie nabyć za gotówkę. Niestety, jak to z komputerami bywa, są niekiedy one zawodne. Dlatego trzeba wiedzieć, gdzie niedaleko nas mieści się salon naprawczy, w którym w razie potrzeby nabędziemy sprzęt zamienny.

Rozrywka dla dzieci

Jeszcze kilka lat temu dzieci po szkole ciskały torby w kąt i leciały na dwór. Do domu trzeba ich było przyprowadzać siłą. To przecież poza nim działy się najlepsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pobawić się w podchody. Chłopcy całymi dniami kopali w piłkę, a dziewczynki bawiły się lalkami. Dzieciaki wręcz błagały rodziców o dodatkową godzinę na podwórku.
dzieci

Kolorowanki dla maluchów

Lato w Polsce bywa dżdżyste, zima trwa długo, musimy zatem mieć pomysły na rozrywki dla dzieciaków na te chwile. Dobrze też, by te zabawy nie ograniczały się do oglądania telewizji. Włóżmy trochę wysiłku w to, by zabawy były ciekawe i rozwijające. Wcale nie wymaga to wielkiego trudu, bo te wytyczne spełniają choćby kolorowanki.
drukarka

Które z drukarek są obecnie warte zaintrygowania?

Nie da się zamaskować faktu, że informatyka jest dziś jedną z najbardziej liczących się dziedzin naszego życia powszedniego. Jej zastosowanie jest dla nas wyjątkowo szerokie, tym samym też koniecznie każdy z nas musiał przyswoić sobie zdolności informatyczne. Na początku bez wątpliwości wymagało to od nas przeznaczenia pewnej ilości wolnego czasu, niemniej wprawdzie oszczędność czasu, która jest związana z tym procederem była dla nas wyjątkowo atrakcyjna.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego peceta użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.
Pad, gry na kolsolę

Modne gry video

Aktualnie komputery stanowią niezwykle istotny aspekt życia wielu osób z nas. Znalazły one zastosowanie w wielu przeróżnych dziedzinach życia i dzięki temu nasza codzienność oraz praca stały się dużo prostsze. Dzień po dniu dookoła świata miliony osób korzysta z tego uproszczenia, które służy jednak nie tylko do wykonywania wszelkich zobowiązań służbowych, ale też do ciekawego spędzania czasu wolnego. Dodatkowo Internet to przecież aktualnie najważniejsze źródło informacji praktycznie na jakikolwiek z możliwych tematów. Jeżeli nie posiadamy wiedzy na jakiś temat, najzwyczajniej sprawdzamy to przy pomocy różnego typu wyszukiwarek internetowych. Sporo osób korzysta także z możliwości dzisiejszych technologii do kontaktowania się z innymi przez stworzone do tego celu komunikatory.
1 2 3