Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

W co zagrać w internecie

Prawie wszyscy mają już dostęp do internetu i to na tyle szybki, by można było pocinać w gry multiplayer. Wypisywać plusy rozrywki wieloosobowej chyba nie trzeba, mam rację? Lecz gdyby ten artykuł przeglądał laik internetowy, objaśnię: granie w większym gronie to całkowicie nowe doświadczenie.


Walka z człowieczym oponentem przynosi o wiele więcej bodźców i wyzwań, niż bitwa z maszyną.

Kliknij na proponowany odnośnik (http://flowshop.org/collections/susz-cbd-sativa-energia), a poznasz informacje na opisywany wątek jeszcze bardziej - niewątpliwie będą ciekawe oraz kompletnie Cię pochłoną.

I to praktycznie w wypadku każdego gatunku gier komputerowych! W co grać więc?

Kochającym gry wyścigowe na pewno spodoba możliwość wyścigów z sąsiadem, siostrą albo kolegą z sieci. W tańszym przedziale kosztowym polecam bardzo Need for Speed: The Run. Dla dysponującymi większą gotówką proponuję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli dokładniej strategie oraz gry mmorpg, np. , to gatunek mocno stymulujący inteligencję. A najbardziej grywalne gry multiplayer obecnie to Starcraft II, druga część wspaniałej pozycji, która jest państwowym sportem w Korei, najnowsza część serii Heroes of Might and Magic, gry turowej niebywale grywalnej oraz Total War: Shogun 2.

gry, gry internetowe, gry online
Gry strzeleckie – FPS - są perfekcyjne do zmagań przez internet. Na tronie jest od lat saga Call of Duty. Trzeba także sięgnąć po klasykę, czyli po sławnego Counter Strike, cesarza kawiarenek internetowych. Z aktualnych produkcji rekomenduję strzelankę Battlefield 3.

Gry sportowe to głównie football.

Spodobał Ci taki artykuł? To świetnie, sprawdź stronę taniec z ogniem pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na tego typu temat.

Tutaj konkurują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer oraz seria Fifa. Nie odpowiem, która z nich jest bardziej warta uwagi. Odróżniają się mechaniką oraz opcjami gry. Proszę przeczytać recenzje w branżowych miesięcznikach, takich jak Cd-Action.

Gry przygodowe to ginący rodzaj. Polecam gorąco dawne przeboje - seria Syberia rozkocha ciebie piękną grafiką i trudnymi zagadkami, a absurdalne przygody w Monkey Island rozbawią do płaczu. Drobna wskazówka – rzadko która reprezentantka gatunku ma tryb sieciowy. Starsze produkcja można ożywić na nowszych komputerach, czerpiąc z rozwiązań, jakie dostarczają emulatory gier.

Gry zręcznościowe to dziś głównie dwie pozycje: seria Assasin’s Creed oraz Uncharted. Obie godne polecenia i grywalne na wielu konsolach.

Pamiętajcie, że gry online to nie wyłącznie te widoczne w pudełkach. W sieci spotkasz całą masę gier przeglądarkowych, w które można grać wprost na Chromie lub Firefoxie. Funkcjonują przy pomocy techniki, która napędza kolorowe animacje flash. Pośród takich nieskomplikowanych produkcji rządzą gry logiczne - pasjanse, szachy, arcade. Szperając po sieci można napotkać też gry za darmo.
20-11-18 07:21:03