Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Niepowtarzalny upominek gwiazdkowy dla dziadka.

Bardziej wyjątkowy niż poprzednie podarunki, w rodzaju: kolejne skarpetki albo kolejna gra komputerowa, będzie bez wątpienia niepowtarzalny upominek, grawerowanie zdjęć. Właściwy podarunek, to grawerowany upominek, który może zaskoczyć ofiarowanego. Rzeźbione laserem prezenty można wykreować według samodzielnego pomysłu. Taki prezent, dodatkowo pięknie opakowany, po czasie wywoła ten sam zachwyt co w dniu ofiarowania. Utrwalona dedykacja z datą, z inicjałem, będzie bardzo luksusową formą prezentu.
prezent
Osoba obdarowana takim upominkiem zapewne poczuje się wyjątkowo doceniona. Wśród grawerowanych prezentów, są fotokryształy 3D, z wyrytym w nich obrazem trójwymiarowym. Do tego typu zdjęć uwiecznionych w w krysztale dodaje się efekt głębi, powodując niepowtarzalny rezultat. Z pomocą grawerowanych prezentów, każde wydarzenie stanie się urokliwe. Grawerowanie zdjęć to wspaniały sposób by okazać wdzięczność w zakładzie pracy. Sprawdzi się jako gratyfikacja dla znajomych czy pamiątki z okazji jubileuszu.


Więcej artykułów

Kiedy rozpocząć przygotowania do świąt bożego narodzenia?

Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu
Nie wolno nam na ostatnią chwilę zostawiać przygotowania do świąt bożego narodzenia

Im ważniejsze jest dla nas świętowanie świąt religijnych, szczególnie tych, które są silnie zakorzenione w naszej tradycji, tym szybciej powinniśmy rozpocząć myśleć o przygotowaniach do nich, tak aby ze wszystkim na spokojnie zdążyć. Warto tutaj wiedzieć, że przygotowania do świąt bożego narodzenia warto rozpocząć wcześniej od nabywania podarunków, tak by później nie stać na ostatnią chwilę w zatłoczonych kolejkach w sklepie. Na dodatek część produktów możemy już przygotować sobie prędzej, przez co na krótko przed świętami będziemy przebywać znacznie mniej godzin w kuchni, bo wystarczy tylko we właściwym czasie odmrozić prędzej przyszykowane potrawy. Jeżeli pozostawimy wszystko na ostatnią chwilę, to ma szansę się okazać, że do stołu wigilijnego zasiądziemy rozgniewani oraz rozdrażnieni, przez to właśnie tak ważne jest to, aby wszystko planować oraz rozpocząć wykonywać z właściwym wyprzedzeniem.


zdjęcie
Własny grawer, który możemy zamieścić na prezencie, przyniesie niezwykłą radość. Grawerowanie zdjęć może być użyte na przeróżnych bibelotach: biżuterii, zapalniczkach, zegarkach, medalikach, dla każdego: mamy, taty babci, dziadka wujka, cioci przyjaciela, kolegi żony, przyjaciółki, sympatii oraz na wszelkiego rodzaju okazje: chrzciny, komunie, śluby, czy chociażby jubileusz (drewniana tabliczka na urodziny) a także Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Dzień Matki, Walentynki, Gwiazdka, Boże Narodzenie. "Zatopiony" model skrzydlatego rumaka, w figurce z przezroczystego szkła, będzie wyjątkowym pomysłem na okazanie wdzięczności sympatii. Wygrawerowana w ozdobnym szkle fotografia, otoczona trójwymiarową girlandą świąteczną, to uroczy podarunek mikołajkowy pod choinkę dla najbliższych. Szykowny kliper wygrawerowany w figurce, to wspaniały upominek dla tych, którzy w swoim życiu marzą wypłynąć na szerokie wody..
19-03-09 07:57:02