Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Niepowtarzalny upominek gwiazdkowy dla dziadka.

Bardziej wyjątkowy niż poprzednie podarunki, w rodzaju: kolejne skarpetki albo kolejna gra komputerowa, będzie bez wątpienia niepowtarzalny upominek, grawerowanie zdjęć. Właściwy podarunek, to grawerowany upominek, który może zaskoczyć ofiarowanego. Rzeźbione laserem prezenty można wykreować według samodzielnego pomysłu. Taki prezent, dodatkowo pięknie opakowany, po czasie wywoła ten sam zachwyt co w dniu ofiarowania. Utrwalona dedykacja z datą, z inicjałem, będzie bardzo luksusową formą prezentu.
prezent
Osoba obdarowana takim upominkiem zapewne poczuje się wyjątkowo doceniona. Wśród grawerowanych prezentów, są fotokryształy 3D, z wyrytym w nich obrazem trójwymiarowym. Do tego typu zdjęć uwiecznionych w w krysztale dodaje się efekt głębi, powodując niepowtarzalny rezultat. Z pomocą grawerowanych prezentów, każde wydarzenie stanie się urokliwe. Grawerowanie zdjęć to wspaniały sposób by okazać wdzięczność w zakładzie pracy. Sprawdzi się jako gratyfikacja dla znajomych czy pamiątki z okazji jubileuszu.


Więcej artykułów

Świetna pamiątka do albumu rodzinnego - wyjątkowe sesje dziecinne

album ze zdjęciami
Rodzice lubią robić zdjęcia swoim pociechom - pierwszy spacer, pierwsze raczkowanie, pierwszy uśmiech maluszka. Takich fenomenalnych chwil jest naprawdę multum i są one jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, wskutek tego nic dziwnego, że multum rodziców wręcz biega za swoimi pociechami z aparatem. Takie zdjęcia są cudowną pamiątką na całe życie, zaś powracanie do nich po kilku lub nawet kilkunastu latach jest niesłychanie uczuciowe i pozwala na przypomnienie sobie nadzwyczajnych chwil.


zdjęcie
Własny grawer, który możemy zamieścić na prezencie, przyniesie niezwykłą radość. Grawerowanie zdjęć może być użyte na przeróżnych bibelotach: biżuterii, zapalniczkach, zegarkach, medalikach, dla każdego: mamy, taty babci, dziadka wujka, cioci przyjaciela, kolegi żony, przyjaciółki, sympatii oraz na wszelkiego rodzaju okazje: chrzciny, komunie, śluby, czy chociażby jubileusz (drewniana tabliczka na urodziny) a także Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Dzień Matki, Walentynki, Gwiazdka, Boże Narodzenie. "Zatopiony" model skrzydlatego rumaka, w figurce z przezroczystego szkła, będzie wyjątkowym pomysłem na okazanie wdzięczności sympatii. Wygrawerowana w ozdobnym szkle fotografia, otoczona trójwymiarową girlandą świąteczną, to uroczy podarunek mikołajkowy pod choinkę dla najbliższych. Szykowny kliper wygrawerowany w figurce, to wspaniały upominek dla tych, którzy w swoim życiu marzą wypłynąć na szerokie wody..
19-03-09 07:57:02