Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Graj, ucz się i zdobywaj sławę, czyli polskie gry MMORPG

Internet to jedno z przewodnich narzędzi ludzkości w XXI wieku. W sieci wyszukujemy informacji, rozrywki, czy nowych przyjaciół. Nasze życie stopniowo upływa dwutorowo – faktycznie oraz wirtualnie. W Internecie poszukujemy też gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w którym możemy oddać się rozrywce za darmo. Nie dziwi zatem zjawisko, że serwisy zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością.


Społeczność internetowa
Pirate storm i Seafight to jedne spośród wielu gier, które można odszukać w Internecie. Przenoszą gracza w rzeczywistość rodem z produkcji „Piraci z Karaibów”, w której Internauci walczą o dominację na morzu a także zmierzają do znalezienia skarbu i zdobycia popularności. Na drodze czatuje na nich mnóstwo niebezpieczeństw, ale też cudowna przygoda. Pirate storm i Seafight to gry dla każdego, kto uwielbiał w dzieciństwie mity o pirackich podbojach.

Gry na
Darmowe gry przez internet nie ograniczają się tylko do pirackich podbojów wodnych. Ogromną popularnością cieszą się takie propozycje jak Travian, Plemiona czy Grepolis, które opierają się na zasadzie tworzenia miejscowości i stopniowego rozszerzania swego obszaru. Gracze dobierają się w drużyny, zawierają koalicje a także toczą wojny.

Jeśli ciekawią Cię prezentowane w niniejszym tekście tematy i masz ochotę poczytać więcej wiadomości na taki temat - wejdź tutaj (http://www.cadsol.pl/pl/produkty/catia).

Na analogicznej zasadzie działają takie gry jak Farmerama oraz Settlers Online. W pierwszym przypadku gracze konstruują gospodarstwo, oraz w Settlers Online wioskę.

Zarówno Pirate storm i Seafight , jak i Settlers Online, Travian, Farmerama, lub Grepolis to gry MMORPG. Charakteryzują się tym, iż gracze wcielają się w konkretną postać a także współzawodniczą bądź współdziałają z innymi graczami. Wszystkie wyliczone wyżej gry przyszły do nas z zagranicy. Jeśli chodzi o polskie gry MMORPG to można wymienić Imperium Stylu. Jest to zabawa zwłaszcza dla dziewcząt. Imperium Stylu polega na wcielaniu się w postać jednej z bohaterek a także kierowaniu jej wirtualnym życiem. Polskie gry MMORPG lata świetności mają nadal przed sobą. Być może wkrótce dostaną swoje pięć minut.
20-01-05 07:09:04