Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rozrywka
dla graczy

Duży wybór gier PC dla wszystkich

Nie ma chyba jakichkolwiek wątpliwości co do tego, że gry komputerowe zaliczają się w chwili obecnej do rozrywek cieszących się absolutnie największą popularnością na całym świecie. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż z szeregu różnych przyczyn śmiało można powiedzieć, że jest to świetna rozrywka dla dosłownie każdego z nas, bez względu na to, jakie tak właściwie są nasze osobiste oczekiwania.

Pomysł na udany wieczór - gry RPG

Role Playing Games, inaczej gry fabularne to aktualnie jeden z najchętniej wykorzystywanych pomysłów na spędzanie wolnych chwil, w szczególności wśród młodych ludzi. Na początku powstały gry RPG, które odgrywano w rzeczywistym świecie. Także obecnie mają one swoich zwolenników, urządzane są specjalne konwenty, obozy i inne tego typu wydarzenia. Później powstały gry a podobnym typie, w które gra się na komputerze. Ich rodzajów istnieje niezwykle dużo. Jednym z nich mogą być gry przeglądarkowe.
plac zabaw dla dzieci

Jakie powinny być place zabaw biorąc pod uwagę oczekiwania najmłodszych

Ciekawska wyobraźnia dziecka wymaga od niego ruchu na świeżym powietrzu. Pod dzieci tworzone są nowoczesne place zabaw, gdzie nasze pociechy mogą szaleć i czerpać radość z życia. Publiczne place zabaw kojarzymy zwykle przez ciąg atrakcji z drewna jak mostki, wieżyczki, schodki i plastikowe wykończenia (zjeżdżalnie).
Ciąża, płeć dziecka

Wszystko dla dziecka

Przyjście na świat malucha to szalenie istotne zdarzenie w życiu dwojga ludzi. Od tego dnia w zasadzie wszystko ulega zmianie. Rodzicie muszą zapewniać sporo czasu maluchowi, a także zmienić odpowiednio mieszkanie. Przedstawiamy trzy główne kwestie, o które trzeba zadbać.

Rozrywka dla dzieci

Jeszcze kilka lat temu dzieci po szkole ciskały torby w kąt i leciały na dwór. Do domu trzeba ich było przyprowadzać siłą. To przecież poza nim działy się najlepsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pobawić się w podchody. Chłopcy całymi dniami kopali w piłkę, a dziewczynki bawiły się lalkami. Dzieciaki wręcz błagały rodziców o dodatkową godzinę na podwórku.
granie

Szeroki wybór najnowszej generacji gier symulacyjnych w internecie

Coraz większą popularnością wśród osób zafascynowanych światem gier cieszą się gry symulacyjne. Ich różnorodność pod względem tematyki, jak również szczególne zróżnicowanie ze względu na oferowane funkcje daje się zauważyć. Klienci pragną wybierać dla siebie tylko przetestowane propozycje, więc najczęściej systematycznie sprawdzają fora internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Rolą takich gier jest imitowanie emocji czy różnego rodzaju doznań z życia codziennego. Przykładem mogą być popularne w szczególnie szerokich kręgach simsy, co podbiły serca graczy na całym świecie.
zestaw playstation i gry

Dlaczego gramy w multimedialne gry?

Kto nie lubi raz na jakiś czas pograć w grę? Za dawnych czasów królowały gry takie jak choćby klasy. Jednak obecnie głównie są na topie gry komputerowe. Niewątpliwie mają trochę wad, ludzie nie zawsze potrafią pokazać dystans, lecz generalnie z grami komputerowymi jest tak samo jak z autami. Czyli jeżeli są poprawnie wykorzystywane, nie ma żadnego kłopotu. Dobrze, ale dlaczego gry komputerowe są tak mocno obecne w życiu? Niby czym się objawia ich ogromny fenomen? Pewnie chodzi głównie o to, że po prostu potrafią zapewnić świetną rozrywkę.
plac zabaw

Niezbędne dla każdego dziecka – zabawa na placu zabaw. Dlaczego to tak ważne i jaki powinien być plac zabaw? Co tam nie może zabraknąć?

Place zabaw to miejsce służące rozrywce najmłodszych, a także wpływające na ich odpowiedni rozwój. Muszą być właściwie przygotowane, wszystkie części do zabawy powinny być dokładnie sprawdzone nim zostaną oddane do użytku. Równocześnie, części te muszą być różnorodne, odpowiednie do wieku dzieci, powinny też odgrywać określoną funkcję.
Pad, gry na kolsolę

Modne gry video

Aktualnie komputery stanowią niezwykle istotny aspekt życia wielu osób z nas. Znalazły one zastosowanie w wielu przeróżnych dziedzinach życia i dzięki temu nasza codzienność oraz praca stały się dużo prostsze. Dzień po dniu dookoła świata miliony osób korzysta z tego uproszczenia, które służy jednak nie tylko do wykonywania wszelkich zobowiązań służbowych, ale też do ciekawego spędzania czasu wolnego. Dodatkowo Internet to przecież aktualnie najważniejsze źródło informacji praktycznie na jakikolwiek z możliwych tematów. Jeżeli nie posiadamy wiedzy na jakiś temat, najzwyczajniej sprawdzamy to przy pomocy różnego typu wyszukiwarek internetowych. Sporo osób korzysta także z możliwości dzisiejszych technologii do kontaktowania się z innymi przez stworzone do tego celu komunikatory.

Najlepsze konsole do gier

Obecnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, to jest Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
1 2 3 4