Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Pociechy
Czapeczka dziecięca

Czapeczka - czemu należy zakładać ją maluchom?

Przyjście na świat malucha niesie za sobą sporo zmian. Najważniejsze stają się potrzeby młodego człowieka.
dzieci

Jak powinniśmy ubierać nasze pociechy? Zobacz wybrane przykłady.

Kiedy nasze pociechy zjawiają się na świecie, próbujemy dać wszystko, co najlepsze. Zwykle jest tak, że rodzice rekompensują swoim pociechom swoje braki z lat dziecięcych. Jeśli więc ktoś wychowywał się w latach 80. ubiegłego wieku, może uskarżać się na drobny kompleks na tle mody. W tym czasie zazwyczaj odziedziczało się ciuszki po starszym rodzeństwie. Oprócz tego, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. We współczesnej modzie jest spora różnorodność. Posiadamy dostęp do wszystkich, liczących się na świecie, marek. Dzisiaj jest w stanie nas ograniczać tylko cena na metce.
pojemniki

Ciekawe produkty dla dzieci wykonane z myślą o najmłodszych

W obecnych czasach dzieci mogą liczyć na różnorodny wybór funkcjonalnych akcesoriów. Warto zapewnić maluchom propozycje o najwyższej jakości, w trosce o ich komfort. W sieci można znaleźć sporo sklepów specjalizujących się w dystrybucji produktów dla najmłodszych konsumentów.
Fotografująca kobieta

Wielobarwne zabawki ogrodowe dla dzieci: ich różnorodność może zaszokować!

Kiedy przychodzi sezon wiosenno-letni i można spędzać na powietrzu całe dni, zdarza się, że dzieci dopada nuda, nawet gdy nie mży. Nudę pomagają odpędzić dobrze dobrane zabawki ogrodowe dla dzieci.
dziecko, mama,

Dziecięcy świat, czyli nie tylko zabawki są przydatne

Zapewne większość rodziców słyszała chociażby raz słyszała coś na temat pochodzącej z Włoch lekarce Marii Montessori, która na początku XX wieku stworzyła lepszy system wychowania dzieci przedszkolaków i dzieci uczęszczających do szkoły. System opracowany przez Marię Montessori oparta jest przede wszystkim na zabawie.
place zabaw

Place zabaw - świetna alternatywa dla komputera czy telewizji

Aktualnie coraz silniej akcentuje się znaczenie energicznego trybu egzystencji.
czapki broel

Czapki dla dzieci: którą czapeczkę zakupić maluchowi na jesień oraz zimę?

czapki dla dzieciaków to niezbędny fragment zimowej garderoby - wskazane jest więc zatroszczyć się, aby nasze dziecko było stosownie ubrane podczas mroźnych spacerów.
Plac zabaw

Znane od dawna pomysły dla maluchów, które bezsprzecznie pozwolą im dobrze spędzać czas.

Każdy opiekun dziecka powinien poznać sprawdzone pomysły dla najmłodszych, które bezsprzecznie pozwolą im doskonale spędzić wolne chwile. Im albowiem dziecko jest starsze oraz w większym stopniu mobilne to tym większe będzie posiadać oczekiwania a propos spędzania wolnych chwil.
ubranka niemowlęce

Ubranka dla malucha dostosowane do pory roku

Bajecznie różnorodna propozycja przeróżnych strojów przyprawia o ból głowy. Każde są piękne i najchętniej kupowalibyśmy pełny asortyment, jednak należy szczegółowo przemyśleć co jest nieodzowne na początkowe dni życia bobaska.


Ubranka dla malucha dostosowane do pory roku

Kupując maleńkie kaftaniki i body trzeba pamiętać, że cera noworodka jest cienka i delikatna, dlatego bez trudu ulega podrażnieniom.
drewniane klocki

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając zabawki dla maluchów do piątego roku życia?

Warto wiedzieć, że to, czym na co dzień bawią się nasze dzieci ma duże znaczenie. Po pierwsze dobrze dobrane zabawki kształcą i rozwijają wyobraźnię dziecka, szczególnie w wieku do 5 lat. Pamiętajmy też, że starsze dzieci zazwyczaj uczą się pośrednio poprzez zabawę, dlatego ma znaczenie,co dajemy naszemu dziecku do zabawy. Należy poza tym pamiętać, że zabawki muszą być bezpieczne i wyprodukowane z takich elementów, które nie zaszkodzą maluchowi, gdy na przykład weźmie je do buzi.