Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Pociechy
ubranka niemowlęce

Ubranka dla malucha dostosowane do pory roku

Niesamowicie bogata oferta rozmaitych ubranek przyprawia o ból głowy. Każde są śliczne i najchętniej kupowalibyśmy cały zestaw, aczkolwiek należy gruntownie przemyśleć co jest nieodzowne na początkowe dni życia niemowlaka.


Ubranka dla malucha dostosowane do pory roku

Wybierając maleńkie kaftaniki i body trzeba mieć na uwadze, że cera oseska jest cienka i delikatna, dlatego łatwo ulega podrażnieniom.
Plac zabaw

Znane od dawna pomysły dla maluchów, które bezsprzecznie pozwolą im dobrze spędzać czas.

Każdy opiekun dziecka musi znać znane od dawna pomysły dla pociech, które bez dwóch zdań pozwolą im doskonale spędzać czas. Im bowiem dziecko będzie starsze i bardziej ruchliwe to tym rozszerzone będzie mieć wymagania a propos spędzania czasu wolnego.
czapki broel

Czapki dla dzieci: którą czapeczkę zakupić maluchowi na jesień oraz zimę?

Czapeczki dla dzieciaków to niezbędny fragment zimowej konfekcji - warto więc zadbać, aby nasze dziecko było odpowiednio przyodziane podczas mroźnych spacerów.
Czapeczka dziecięca

Czapeczka - czemu należy zakładać ją maluchom?

Przyjście na świat nowego członka rodziny przynosi masę zmian. Na pierwszy plan wysuwają się potrzeby malucha.
dzieci

Jak powinniśmy ubierać nasze pociechy? Zobacz wybrane przykłady.

Gdy nasze dzieci zjawiają się na świecie, pragniemy podarować to, co najlepsze. Zwykle jest tak, że rodzice rekompensują swoim dzieciom własne braki z lat dziecięcych. Jeśli zatem ktoś dojrzewał w latach 80. ubiegłego wieku, może mieć pewien kompleks na tle mody. Wtedy zwykle odziedziczało się ciuchy po starszym rodzeństwie. Oprócz tego, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. W dzisiejszej modzie jest ogromna różnorodność. Mamy dostęp do wszystkich, renomowanych marek. Dzisiaj może nas ograniczać tylko liczba zer na metce.
dziecko, mama,

Dziecięcy świat, czyli nie tylko zabawki są przydatne

Z pewnością większość rodziców słyszała chociażby raz słyszała coś na temat włoskiej lekarce Marii Montessori, która z początkiem lat XX stulecia stworzyła lepszy system wychowywania pociech przedszkolaków i dzieci uczęszczających do szkoły. Metoda opracowana przez Marię Montessori opiera się przede wszystkim na zabawie.
drewniane klocki

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając zabawki dla maluchów do piątego roku życia?

Warto mieć świadomość, że to, czym na codziennie bawią się nasze dzieci ma duże znaczenie. Po pierwsze dobrze skonstruowane zabawki uczą i rozwijają wyobraźnię dziecka, zwłaszcza w wieku do 5 lat. Pamiętajmy też, że starsze dzieci zazwyczaj uczą się pośrednio przez zabawę, dlatego ma znaczenie,co kupujemy naszemu dziecku do zabawy. Należy również mieć na uwadze, że zabawki powinny być bezpieczne i zrobione z takich materiałów, które nie zaszkodzą maluchowi, gdy przykładowo weźmie je do buzi.
place zabaw

Place zabaw - świetna alternatywa dla komputera czy telewizji

W dzisiejszych czasach coraz wyraźniej podkreśla się wagę energicznego trybu życia.
pojemniki

Ciekawe produkty dla dzieci wykonane z myślą o najmłodszych

W obecnych czasach dzieci mogą liczyć na zróżnicowany wybór praktycznych akcesoriów. Warto zagwarantować pociechom propozycje o satysfakcjonującej jakości, z myślą o ich wygodzie. W wirtualnej przestrzeni można znaleźć sporo sklepów specjalizujących się w dystrybucji produktów dla najmłodszych konsumentów.