Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Sala
stolik w restauracji w Lublinie

Śnisz o fenomenalnym ślubie? Już w tej chwili zarezerwuj salę weselną w Lubinie!

W obecnych czasach wiele ludzi decyduje się na wzięcie zaślubin tylko w towarzystwie bliskich osób. Okazjonalnie na tą uroczystość zapraszane są dalekie ciotki oraz kuzynostwo z którym nie mamy kontaktu od wielu lat. Takie wyjście ma oczywiście wady i zalety, jednakże jest to z całą pewnością tańsze i wygodniejsze. Jeżeli i my marzymy o tego typu weselu to powinniśmy wziąć pod atencję miasteczka na Dolnym Śląsku.
świadkowe na weselu

Kilka porad dla organizujących wesele

Kiedy decydujemy się zawrzeć związek małżeński, to pojawia się przed nami mnóstwo przeróżnych problemów do załatwienia. Powinniśmy umówić kościół, albo urząd stanu cywilnego, powinniśmy kupić stroje, wiązanki, alkohol, ale również powinniśmy zatroszczyć się o to, by później po tej ceremonii zaproszeni posiadali okazję się wybawić i odpowiednio uczcić tak ważny moment w naszym życiu.
Gramofon na weselu

Najważniejszy dzień w życiu, inaczej na temat czego trzeba pamiętać, podczas organizacji wesela ?

Bez wątpienia najważniejszym dniem w życiu jest dzień, w którym staje się na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji zawarcie związku małżeńskiego nierozłącznie związane będzie z ogromnym przyjęciem weselnym, na które prosi się rodzinę i znajomych. Nie brakuje więc przyjaciół oraz rodziny. O czym pamiętać, pragnąc przygotować przyjęcie na bardzo dużym poziomie? Co może się liczyć?
Sala Złoty Lew

Wybór miejsca podstawą udanej imprezy

Organizowanie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń zwykle związane jest ze sporą dawką stresu. Jest ogromna ilość spraw, o których należy pamiętać, wiele drobiazgów, na które powinniśmy zwrócić uwagę.