Przeżyj podróż najpopularniejszego Hobbita

Krasnoludy, czarodzieje, pierścień o ogromnej mocy, wyprawa przeciwko smokowi. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak historię mężnego Hobbita Bilbo polubiło wiele milionów ludzi na świecie. Na czym polega fenomen Hobbita?


Klocki Lego Hobbit
Zawsze, imponowała nam różnorodność charakterów bohaterów tolkienowskich powieści. Bilbo Baggins jest przecież idealnym tego przykładem. Na początku historii jest wiodącym przyzwoite życie Hobbitem i...tchórzem. Jego dalsze losy powodują, że w Bilbo zachodzi przemiana, fascynuje nas ta postać! Szczególnie mały Hobbit zafascynował firmę Lego, która pozwoliła nam przenieść się w krainę Śródziemia.

Większość rodziców skarży się, że dzisiejsza młodzież spędza całe dnie na nierozsądnym marnowaniu czasu przed komputerem. Powinniśmy wiedzieć jednak, iż istnieją gry powodujące rozwój wyobraźni, analitycznego myślenia czy umiejętności planowania. Ta gra to Lego Hobbit, w której Bilbo pomaga krasnoludom w odzyskaniu ich królestwa. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak może tego dokonać, kto stanie mu na przeszkodzie i jakie perypetie go czekają w trakcie tej przygody to zapraszamy do gry. Szczególnie, że akcja toczy się w szybkim tempie, niepozwalającym sobie na jakiekolwiek przestoje - częste zmiany scenerii skutecznie angażują w to co się dzieje na ekranie.

Dlatego jeśli aura nie zachęca nas do wyjścia z domu możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grze Lego Hobbit zanurzymy się w świat fantazji, wyobraźni, gdzie wszystko dzieje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Klocki natomiast, zadowolą nieco młodszych fanów tolkienowskiej sagi. Zabawa nimi buduje wyobraźnię przestrzenną i przenosi małych podróżników w świat magii i tajemnic. Dobierając zabawki dla swoich dzieci miejmy na uwadze, że mimo wszystko podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w dalszym życiu. Dlatego zezwólmy dzieciom na twórczy bałagan w postaci klocków na dywanie.


Klocki pomagają naszym dzieciom w doświadczaniu świata: w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Prawdą jest niestety, że zabawki, których jedynym najważniejszym atutem jest to, iż są ładne w najbliższym czasie znajdą się w kącie.
23-02-14 07:04:04