Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Upominek
oryginalne zdjęcie

Zachwyć ukochaną fotografią 3d w szkle

Myślisz innowacyjnie i rozglądasz się za wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem dla narzeczonej? Chcesz żeby twój upominek łączył ekstrawagancję i stylowość? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ zakupienie portretu w trójwymiarze z kryształem.
wizyta św. Mikołaja

Okres bożonarodzeniowy - jak zaaranżować spotkanie z Mikołajem

Okres bożonarodzeniowym jest jednym z przyjemniejszych w całym roku. Już z początku listopada możemy ujrzeć w sklepach dużo różnorodnych dekoracji oraz ozdób. W rozbudowanych centrach handlowych jeszcze przed nastaniem grudnia rozlokowane są ogromne choinki, które dekorowane są ślicznymi bombkami i barwnymi światełkami.
pokój dziecięcy

Podarki dla 4 latka

Co zakupić na prezent dla 5 latka? Tym razem parę propozycji prezentowych dla maluchów 5 lat.


Podarki dla 4 latka

W tym wieku dzieciaki zwykle wiedzą co chcą, jednak nadal uważam, iż jest jeszcze mnóstwo rzeczy do odkrycia.
Wonderbox

W jaki sposób można by oznaczyć miejsce dla gościa na przyjęciu weselnym?

Takie malutkie kartoniki są na jakimkolwiek większym albo mniejszym przyjęciu. Okazują się być bardzo przydatne oraz niezwykle miłe. Najczęściej mają postać postawionego na miejscu dla gościa kartonika z jego imieniem.

Prezent z okazji 18tki

Do których urodzin wciąż wracamy myślami? Każdy z obecnych ma inne wspomnienia związane z ważnymi chwilami w życiu, teraz czas zapewnić niezapomniane emocje przyjaciołom. A mniemam, że nic tak nie wywołuje adrenaliny jak wyjątkowy prezent, który zostanie w pamięci na długi czas. W zależności od tego, czy jest to upominek dla zwariowanego nastolatka, czy może upominek dla małżeństwa z z zapierającym dech w piersiach stażem, zróbmy taką niespodziankę, która przypadnie do gustu solenizanta.
Oliwa z oliwek

Przedmioty, które dobrze będzie podarować bliskim na parapetówkę.

Osoby, które są na etapie urządzania nowego mieszkania będą mieć wiele wydatków. Muszą w końcu mieć na uwadze to, by w taki sposób wszystko przygotować, by równocześnie było funkcjonalne, a do tego żeby doskonale się prezentowało. Szczególnie, jeżeli ktokolwiek zaczyna dorosłe życie to powinien się liczyć z tym, że zakupów takich będzie mieć sporo do wykonania.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Każdy powód jest właściwy, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Pewnie często poddajesz się, gdyż nie masz pojęcia jaki prezent będzie najodpowiedniejszy do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących wsparcia przy wyborze prezentu w Internecie jest naprawdę dużo propozycji.
Męskie torby od VeroStilo

Czym cechują się najbardziej popularne odmiany jednośladów?

Od wielu lat jednym z typowych pomysłów na prezent dla małego dziecka z okazji imienin czy też komunii był jakiś rowerek, na którym mały kierowca zdobywał pierwsze szlify. Początkowo rodzice przyczepiali po bokach boczne kółka, by następnie, po osiągnięciu pewnego doświadczenia, pociecha mogła już poruszać się samodzielnie.

W upominku wykwintna ostrzałka do noży

Jaki podarunek wybrać na imieniny, co ofiarować na urodziny, a jaką paczkę niespodziankę powinni znaleźć nasi bliscy pod choinką? Oto co potrafi przyprawić o stres tych, którzy pragną kupić upominek, a nie wiedzą skąd zaczerpnąć natchnienie. Po pierwsze najlepiej by było rozpocząć od dowiedzenia się o upodobania odbiorcy podarunku. Można też zgłębić jego charakter. Nieco odmienne prezenty kupimy osobom praktycznym, a co innego podarujemy tym z artystyczną duszą.
opakowanie świątecznego prezentu

Dobry podarunek na Dzień Ojca to nie lada problem.

Dzień Taty, Gwiazdka, 6 grudnia to szczególne dni, które trzeba pielęgnować. Nawet mężczyźni bywają tkliwi i z pewnością każdemu tacie zrobi się milej, kiedy w taki świąteczny dzień otrzyma życzenia i ładny prezent.
1 2