Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Najcenniejszym darem dla wszystkich rodziców jest ich dziecko - od pierwszej sekundy po narodzinach uwielbiają je całym sercem

Wiele par śni o tym, by mieć maleństwo. Gdy uda im się począć potomka, są zazwyczaj w siódmym niebie. Kobieta zwykle odczuwa to bardziej mocniej, gdyż to pod jej sercem rośnie nowe istnienie.
Lekarz endokrynolog


Pierwszy rok życie swojego maluszka matka spędza z nim, gdyż przebywa na urlopie macierzyńskim. Potem rozpoczynają się problemy, gdyż rodzicielka jest zobligowana wrócić do pracy. Zwykle wtedy pomocne są babcie lub trzeba znaleźć opiekunkę. Gdy jednak nasza kruszyna podrośnie na tyle, by pójść do przedszkola, to musimy podumać, którą placówkę wytypować. Jeżeli mieszkamy w stolicy, a dokładniej na jej prawobrzeżnej stronie, to trzeba szukać placówki, która jest nieopodal naszego mieszania. Jeśli niezbędne jest nam przedszkole Białołęka posiada co najmniej kilka rewelacyjnych placówek, gdzie nasz kajtek będzie się wspaniale czuł i prawidłowo rozwijał. Dziś przedszkola spełniają najwyższe normy dotyczące bezpieczeństwa czy menu. Możemy więc być spokojni, że nasz osesek będzie posiadał najlepszą opiekę. Sam fakt wyprawy do przedszkola będzie dla niego na pewno dużym przeżyciem, w szczególności jeżeli jest jedynakiem. W przedszkolu spotka dzieci w swoim wieku i w końcu będzie mógł się z nimi bawić. Przy zapisie malucha do przedszkola warto dopytać czy mają plac zabaw oraz jak organizują brzdącom czas, by te się nie nudziły.
Dobrze będzie, jeżeli usłyszymy, że opiekunki stawiają na rozwój intelektualny i emocjonalny bobasów i z tego powodu wymyślają im przeróżne gry.
19-10-08 17:38:05