Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że jak dobry akumulator to także warto wybrać dobry prostownik. Czemu?

Zapewne wielu z Nas się głowi jaki prostownik będzie się nadawał do posiadanego przez nas akumulatora i co dobre, aby był wysokiej jakości. Zadowalającego prostownika nie nie będziemy mogli znaleźć bez wątpienia w rozmaitego rodzaju sklepach, które z reguły dodatkowo kuszą nabywców promocjami.
wnętrze akumulatora samochodowego
Zazwyczaj odpowiedni prostownik mamy szansę kupić w wspaniałym auto-serwisie, który dodatkowo też ma własny sklep z towarami i elementami samochodowymi. Warto więc spłacić trochę więcej pieniędzy, żeby tego typu]tego rodzaju prostownik dobrze naładował nasz akumulator do auta oraz posłużył nam na długie lata do różnorodnych akumulatorów, jak akumulatory litowo-polimerowe czy akumulatory modelarskie. W odpowiednim sklepie tej firmy kupić mamy szansę akumulator Romstan BP-12/15. Zapewne mamy szansę kupić go na terenie całej Polski.

Więcej artykułów

Oferty producenta z najwyższej półki

Klawiatura SideWinder X4 Keyboard
Moc rozwiązań oraz cała paleta możliwości na wyciągnięcie ręki umożliwiają niezwłoczne znalezienie odpowiednich dla siebie rozwiązań. Rewelacyjnie przygotowane propozycje spotykają się z ogromnym zadowoleniem klientów, którzy wciąż szukają odpowiednich rozwiązań technicznych dla siebie. Patrząc na dodatki takie jak ladowarki akumulatory i zasilacze, trafić można wśród ofert producenta na wyjątkową jakość. Kompleksowa baza ofert trafia idealnie w kryteria, którymi na co dzień kierują się zamawiający.


Parametry techniczne tego prostownika to: zasilenie 230V, 50Hz; ochranianie prostownika – wkładka bezpiecznika WTA-T; napięcie wyjścia – 12V; sprawność aż siedemdziesiąt pięć procent; klasa ochrony II; ma stopień ochronności International Protection IP 20 (dane za 2015 r.). Cecha takiego prostownika: prostownik przygotowany do ładowania akumulatorów 12V o max. prądzie aż do 15A; doskonałą rzeczą w tego typu prostowniku jest to, że otrzymuje pokrętło do z zamieniania prądu regulowania czasu ładowania akumulatora); prostownik ubezpieczony jest bezpiecznikiem rurkowym 1, 6A i bezpiecznikiem płytkowym (samochodowym 15A). Za taki prostownik trzeba dać około sto sześćdziesiąt złotych, ponadto gwarancja na niego wynosi aż 24 miesiące czasu od momentu zakupu. Ciekawa oferta: akumulatory rc.

akumulator do samochodu
Doskonale więc sprawdza się ten prostownik w ładowaniu mojego akumulatora o parametrach (12V/55A). Możemy sobie regulować prąd pokrętłem tak więc dla mojego akumulatora optymalne jest ładowanie przez 12, 5 godziny czasu, prądem 5-6A. To tak naprawdę sprawia, że jeżeli rzeczywiście chcemy nabyć dobry prostownik dla naszych akumulatorów, nie jest ważne jakich, czy zostaną akumulatory do modeli, a może akumulatory litowo-polimerowe, nie zapominajmy, żeby nie oszczędzać na prostowniku. Te pieniądze na pewno się zwrócą istotnym działaniem naszych sprzętów.
23-10-05 07:08:03