Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że jak dobry akumulator to także warto wybrać dobry prostownik. Czemu?

Zapewne wielu z Nas się głowi jaki prostownik będzie się nadawał do posiadanego przez nas akumulatora i co dobre, aby był wysokiej jakości. Zadowalającego prostownika nie nie będziemy mogli znaleźć bez wątpienia w rozmaitego rodzaju sklepach, które z reguły dodatkowo kuszą nabywców promocjami.
wnętrze akumulatora samochodowego
Zazwyczaj odpowiedni prostownik mamy szansę kupić w wspaniałym auto-serwisie, który dodatkowo też ma własny sklep z towarami i elementami samochodowymi. Warto więc spłacić trochę więcej pieniędzy, żeby tego typu]tego rodzaju prostownik dobrze naładował nasz akumulator do auta oraz posłużył nam na długie lata do różnorodnych akumulatorów, jak akumulatory litowo-polimerowe czy akumulatory modelarskie. W odpowiednim sklepie tej firmy kupić mamy szansę akumulator Romstan BP-12/15. Zapewne mamy szansę kupić go na terenie całej Polski.

Więcej artykułów

Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszego komputera

samochód
komputery są urządzeniami podobnymi, jak każdy inny sprzęt. Aby dobrze działały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób troszczyć.


Chodzi tu o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy o utrzymanie ostrożności z różnego rodzaju cieczami przy klawiaturze.


Parametry techniczne tego prostownika to: zasilenie 230V, 50Hz; ochranianie prostownika – wkładka bezpiecznika WTA-T; napięcie wyjścia – 12V; sprawność aż siedemdziesiąt pięć procent; klasa ochrony II; ma stopień ochronności International Protection IP 20 (dane za 2015 r.). Cecha takiego prostownika: prostownik przygotowany do ładowania akumulatorów 12V o max.

Masz ochotę przeglądnąć więcej naszych tekstów? Świetnie! chcemy zatem poinstruować Cię, że jesteśmy w witrynie (https://attre.eu/) - znajdziesz nas w podanym linku.

prądzie aż do 15A; doskonałą rzeczą w tego typu prostowniku jest to, że otrzymuje pokrętło do z zamieniania prądu regulowania czasu ładowania akumulatora); prostownik ubezpieczony jest bezpiecznikiem rurkowym 1, 6A i bezpiecznikiem płytkowym (samochodowym 15A). Za taki prostownik trzeba dać około sto sześćdziesiąt złotych, ponadto gwarancja na niego wynosi aż 24 miesiące czasu od momentu zakupu. Ciekawa oferta: akumulatory rc.

akumulator do samochodu
Doskonale więc sprawdza się ten prostownik w ładowaniu mojego akumulatora o parametrach (12V/55A). Możemy sobie regulować prąd pokrętłem tak więc dla mojego akumulatora optymalne jest ładowanie przez 12, 5 godziny czasu, prądem 5-6A. To tak naprawdę sprawia, że jeżeli rzeczywiście chcemy nabyć dobry prostownik dla naszych akumulatorów, nie jest ważne jakich, czy zostaną akumulatory do modeli, a może akumulatory litowo-polimerowe, nie zapominajmy, żeby nie oszczędzać na prostowniku. Te pieniądze na pewno się zwrócą istotnym działaniem naszych sprzętów.
23-01-17 07:06:04