Jaka czapka dla bobasa?

W szafie noworodka nie może zabraknąć czapeczki. Wysoko usytuowana w hierarchii odzień, czapeczka dla osesków chroni malucha przed ubytkiem ciepła (aż 40% ciepła uchodzi przez głowę).
Jaka powinna być czapka zimowa dla niemowlaka? Czapka winna odpowiednio przylegać do główki dziecka oraz mieć dodatkowe osłony na uszy (czapka-pilotka) czy być głęboko osadzona. Ważne, by dokładnie osłaniała czoło noworodka w czasie spacerów. Na co dzień najlepsze będą czapki z bawełny, bez zbędnych ozdób, jakie mogłyby przeszkadzać maluchowi.

Aktualnie ciężko jest wyszukać naprawdę nieszablonowy serwis. Jeżeli masz taki sam dylemat, to zalecam to omówienie. Są w nim zawarte emocjonujące wiadomości.

Grubość czapeczki musi być uwarunkowana od aury.


wzornictwo


Kiedy ubierać? Do trzeciego miesiąca życia potomka zaleca się nakładanie delikatnej, bawełnianej czapeczki po kąpieli. Koniecznie narzuć dziecku czapeczkę przed pójściem na spacer w wietrzny albo zimny dzień. Po wejściu do mieszkania trzeba ściągnąć czapeczkę, by malec się nie zgrzał, co mogłoby grozić przeziębieniem. Żartobliwe czapki dla dzieciaków. Czapeczki dla dzieciaków nie muszą być nudne oraz monotonne. Gdy maluch podrośnie i będzie spacerować już o własnych nóżkach możemy zafundować mu humorystyczną czapkę, której ozdoby nie będą cisnąć. Taki dziecięcy gadżet możemy przyodziać na spacer albo w odwiedziny do znajomych lub rodzicieli. Barwne, bajkowe okrycia główki są zdecydowanie entuzjastyczniej noszone przez dzieci - przepiekne czapki ziomowe dla niemowlaków.
Malutka truskaweczka, krasnal bądź rozbójnik morski spowodują uśmiech na buzi omijających was osób. Poza tym, to przydatny gadżet dla dziecka w okresie karnawałowym. Dziś już wiemy że wkładanie dziecku czapeczki w domu nie jest konieczne.
23-09-03 08:30:08