Modne drony dla znawców marki DJI

Marka DJI znana jest z tego, że oferuje fachowe oraz bardzo jakościowe drony, które niewątpliwie nadają się do wykorzystywania przez ekspertów. Bezsprzecznie nie przesadzimy jeżeli oznajmimy, że firma DJI jest współcześnie jedną z najbardziej znanych oraz słynnych firm, jaka oferuje najlepsze drony na rynku.


Dron z kamerą
Jej oferta jest istotnie niezmiernie przestronna, mało tego firma nierzadko wprowadza na rynek wiele nowości. Tym razem firma zaprezentowała swojego nowego drona DJI Phantom 3. Nowy phantom 3 został zaprezentowany w dwóch odsłonach - srebrnej dji phantom 3 advanced oraz złotej Professional - w tym sklepie z akcesoriami do GoPro. Ich zaletą jest to, że w porównaniu z innymi dronami potrafią one dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, dodatkowo oprócz kamery nadrzędnej drony są także zaopatrzone w małe obiektywy, które znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na pewne latanie w sytuacji kiedy nie działa GPS.

Analogiczną technologię jak ta możemy znaleźć w starszym modelu drona firmy DJI, czyli w dji inspire 1.

Zainteresował Cię nasz tekst? Zajrzyj zatem do następnego artykułu i czytaj fotowoltaika Krakow tak długo, jak zechcesz o intrygujących Cię kwestiach.

Nowością w modelu Phantom 3 jest także to, iż pozostał do niego wbudowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co uprzednio było dodatkiem, który dość sporo kosztował - w nowym modelu jest on wbudowany na stałe. Do tego niewątpliwą nowiną oraz naturalnie wartością jest to, iż model ten umie znacznie dłużej unosić się w powietrzu od swoich poprzedników.


Należałoby jeszcze wspomnieć, że wersja srebrna różni się od złotej nie wyłącznie kolorem, bowiem znaczącą różnicą jest tu typ wbudowanej kamery. W wersji Professional odszukamy kamerę 4k, a odmiana druga, inaczej Advanced ma kamerę 1080p. To tylko poniektóre nowości, jakie firma DJI wprowadziła w nowatorskim modelu drona, niewątpliwie jednak wolno oznajmić, iż nowy Phantom 3 przedstawia się faktycznie niebywale - zarówno pod względem technicznym, jak także pod względem estetycznym.
24-02-07 00:00:20