Drony
widok z drona

Modne drony dla znawców marki DJI

Marka DJI znana jest z tego, iż oferuje profesjonalne oraz nadzwyczaj jakościowe drony, jakie z pewnością nadają się do wykorzystywania przez ekspertów. Zapewne nie przesadzimy jeżeli powiemy, iż firma DJI jest obecnie jedną z najmocniej znanych oraz modnych firm, jaka oferuje najlepsze drony na rynku.
Podzespoły

Jak technologia zmieniła świat? Co ostatnimi czasy jest warte uwagi?

Rozwój technologii ma minusy oraz plusy, ale jakby tak się zastanowić, to większa jest ilość takich dobrych stron. Najzwyczajniej w świecie każdy z nas korzysta z tych możliwości, ponieważ ułatwiają życie, sprawiają, że życie jest bardziej wygodne.
sklep - fotka

Rejestrowanie filmów za pomocą dronów to doskonała zabawa dla wszystkich

drony to aktualnie niesłychanie popularne gadżety, których używają zarówno profesjonalni reżyserzy jaki i hobbiści pragnący zarejestrować filmik oraz puścić go najbliższym.
dron

Drony w natarciu - obecnie jest to osiągalne dla każdego

Drony jeszcze parę lat temu były techniką zarezerwowaną jedynie dla wojska. I chociaż do dzisiaj najsporzej dronów trafia do armii, ich popularność oraz ilość przeznaczeń wśród cywilów rośnie ogromnie prędko. Prędzej, aniżeli się spodziewano. Według szacunków cywilny rynek bezzałogowców wart jest już paręset milionów dolarów. Ta wartość będzie prędko rosła, choć specjaliści są podzieleni w diagnozie tempa wzrostu - możemy odnaleźć prognozy, które zakładają, iż w ciągu dekady rynek statków bezzałogowych urośnie nawet do poziomu kilkudziesięciu miliardów dolarów.