Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Unikalne prezenty na okrągłą rocznicę urodzin

Urodziny to moment szczególny dla każdej osoby, jednak istnieją okoliczności, kiedy „zwykłe” urodziny wcale tak zwykłymi nie są.


Doskonałym tego przykładem są 18 urodziny, 21 lat – oczko oraz 30 urodziny.


reklamy


Więcej artykułów

Prezenty z adrenaliną

Lot balonem
Do prezentów dla bliskich i przyjaciół potrzeba się zawsze silnie przyłożyć. W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich prezentów nie jest zwyczajowo rzeczą łatwą. Banalny zestaw przedmiotów takich jak bombonierka z pokrowcem na komórkę, a może zamiast tego niezapomniana dawka emocji, chociażby lot balonem?


Trzy krzyżyki na karku, to szczególny moment, jaki niejako ostatecznie uwidacznia przejście granicy pomiędzy czasem młodości, a byciem dorosłym. Nierzadko 30 urodziny świętowane są z bardzo dużym rozmachem. Obecny konsument jest w stanie sobie pozwolić na znacznie więcej niż w przeszłości i to praktycznie w dowolnej sferze życia – dobrze da się to zauważyć przy wybieraniu różnorodnych prezentów dla świętującego. Współczesne opcje bardzo wykraczają za tradycyjnie przyjętą książkę czy butelkę alkoholu. Chociaż tego typu prezenty są ciągle popularne to w ostatnich latach da się zauważyć opcje, na które dawniej mogli sobie pozwolić tylko najbogatsi. atrakcje na 30 urodziny jak np. lot balonem, skok ze SPAdochronem, bungee czy przejazd po wyścigowym torze z każdym rokiem trafiają w indywidualne preferencje i możliwości finansowe progresywnie działających zwykłych klientów. Wraz z popularyzacją opcji, w przeszłości przeznaczonych dla finansowej elity cena prawdziwie niepowtarzalnego prezentu na 30 urodziny (zobacz więcej) mieści się w przedziale do zaakceptowania przez większą część konsumentów. Popularne nie znaczy jednak banalne.


Na rynku operuje sporo firm zajmujących się tylko organizacją unikalnych eventów dla solenizanta – warto zwrócić się do nich po wsparcie oraz inspirację.
20-05-14 08:02:04