Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Obrączki z bielutkiego złota, kontra taniutkie obrączki ślubne - czyli, "drożyzna" przecikwo "taniocha"

Żenisz się, lub wychodzisz za mąż? Zastanów się zawczasu nad obrączkami ślubnymi! W naszym artykule przybliżymy Tobie opcje bardziej drogie - takie jak choćby bielutkie złotko - a także te bardziej tanie, które w ogóle nie są zmuszone być gorsze, czy też mniej śliczne!
tanie obrączki ślubne


Obrączki ślubne to znaczek miłości między parą person. Do tradycji należy wymienianie się obrączkami ze złota, lecz co uczynić, kiedy ktoś posiada na nie uczulenie? W takim wypadku dobra alternatywą jest bielutkie złoto. Obrączki z białego złota przypominają kolorystyką sreberko, jednak są znacznie droższe, droższe nawet i od tradycyjnego żółciutkiego złotka. Gładziutkie, bez dodatków obrączki zrobione z tego konkretnego kruszcu, nie spadają poniżej tysiąca złotych. Dla bardzo dużo kobiet wyśnione są tego rodzaju obrączki, jednakże nie każdego na nie jest stać. W takiego typu przypadku powstała alternatywna opcja obrączek zrobionych ze złotka, jakimi bywają nie wątpiąc w to...


obrączki z białego złota


Tanie obrączki ślubne nie znaczą już brzydoty, czy też ubóstwa. Najbardziej często wykonane że stali nierdzewnej, prezentują się niczym najprawdziwsze klejnoty pośród obrączek. Ich wygląd w niczym nie może się kojarzyć z tandetą.


Więcej artykułów

Co zakupić własnej połówce na 40 urodziny? Zobacz nasze propozycje

Można podać wiele pomysłów na kapitalny upominek urodzinowy dla własnej małżonki - cóż, jednak w przypadku czterdziestki na pewno piszemy o niesamowicie istotnej rocznicy, zatem bez wątpienia powinniśmy dbać o to, aby to był niezwykły prezent. Nierzadko kobiety odrobinę panikują, gdy przekraczają czterdzieści lat, w zupełności zbędne - to powoduje, że musimy jeszcze bardziej się starać. Na całe szczęście nawet taki mąż, który najzupełniej nie posiada zdolności do poszukiwania prezentów na spokojnie sobie z tym wszystkim poradzi.


Tego typu taniutkie pierścionki za parę istnieje możliwość zapłacić już od troszkę powyżej stu złotówek, czyli jak na tak ważną uroczystość nie są to bardzo spore pieniądze, jednakże uszczęśliwią twoją przyszłą żonę (albo nadchodzącego męża), dzięki ich wzorowaniu i fakcie, że się nie przepłacało! Do tego owe pierścionki świetnie imitują bielutkie, albo żółciutkie złoto, a nawet mogą mieć innego rodzaju barwy, dzięki czemu będziecie mieć w posiadaniu niepowtarzalne wzory i to za nie za bardzo duże pieniądze!
20-09-14 07:49:03