Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Jak szukać sukni ślubnych dla młodej pani, jak powinni być ubrani goście na ślub kogoś bliskiego.

Wesele to bardzo ważny dzień w życiu chyba każdej kobiety, i jest całkowicie normalne, że na pewno wtedy zechce jak najlepiej wyglądać. Jednak wybranie odpowiedniej sukni ślubnej to duże wyzwanie i należy zabrać się do tego odpowiednio wcześnie. Poszukiwania dobrze jest zacząć parę miesięcy wcześniej, tak aby było wystarczająco dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i jej uszycie.

Panna młoda w sukni ślubnej
W związku z tym że suknie ślubne sprzedawane są w bardzo dużej liczbie modeli, to czasami nad samym wybraniem będzie schodzić sporo czasu, najważniejsze przy tym powinno być, aby zdecydować się na wzór, w którym pani młoda będzie się czuła swobodnie. Jeśli chodzi o wesele, które samo w sobie jest bardzo stresujące, nie ma co dodatkowo dokładać nerwów z powodu niepasującej czy mało wygodnej sukni ślubnej (www.saladlaciebie.pl/sale-weselne/krakow/gosciniec-branicki.html).

Odpowiednio dobrana suknia, uszyta przez dobrego krawca po pierwsze podkreśli urodę młodej pani i spowoduje, że będzie się ona czuła wyjątkowo i niepowtarzalnie, a dodatkowo może zatuszować różne niedociągnięcia figury. W dużych miastach takich jak Łódź sklepów oferujących suknie ślubne jest co najmniej kilka, więc w którymś z nich z pewnością trafi się na model, jaki najbardziej spasuje (polecany sklep z sukniami ślubnymi).

Sesja ślubna
O odpowiedni wizerunek zadbać także powinni goście, którzy będą na ślubie, w końcu jest to ogromnie ważna uroczystość dla młodej pary i odpowiednim ubiorem trzeba podkreślić doniosłość tego dnia. Jeśli chodzi o panów konieczne będzie ubranie garnituru, w innym stroju zwyczajnie nie wypada brać udziału w tak ważnym wydarzeniu. Panie będą miały nieco więcej możliwości, bo mogą założyć i elegancką sukienkę i spodnie skomponowane z bluzeczką lub koszulą - tu możliwości jest znacznie więcej, ważne powinno tylko być, aby skomponować wszystko ze smakiem i odpowiednią elegancją. Często można się spotkać z opiniami, że przykładowo sukienki weselne nie powinny być w kolorze czarnym, czy też że muszą mieć odpowiednią długość. W praktyce to, co się ubierze, zależeć będzie od wielu okoliczności, ważne powinno tylko być, żeby założona sukienka nie była ładniejsza od sukni pani młodej.


Więcej artykułów

Zaproszenia ślubne – co wypada wiedzieć?

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych posiada długą tradycję, którą można liczyć aż od Średniowiecza. Oczywisty jest fakt, że ogromna część ludzi wówczas żyjących nie umiała pisać, dlatego też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem szlachty.
Pozostałych mieszkańców często informowano ustnie poprzez gońców i heroldów. W kulturze wiejskiej przyszła mężatka zapraszała na zamążpójście i wesele bezpośrednio. Wieloletni monopol klas wyższych w układaniu zaproszeń na ślub sprawił, że współcześnie obowiązują pewne rygorystyczne zasady ich układania.
18-07-12 01:17:02