IPhone
laptop

Szukanie prezentów patrząc z osobistego punktu widzenia, może przyczynić się niestety do braku satysfakcji z prezentu.

Zdarza się tak, iż przed rocznicą ślubu, zdaniem przez kogoś egzaminu bądź inną okazją, kompletnie nie mamy żadnego pomysłu na prezent. W związku z tym należy zwrócić szczególną uwagę na to, co danej osobie się marzy, lub co okaże się praktyczne. Dobrze, że posiadamy minimum parę możliwości, poszukując upominku w rozmaitych branżach.
pneumatyka, arapneumatik

Najnowsze technologie podarują niesamowite możliwości

Nauka się przemienia, rozbudowuje się, a co się z tym łączy pojawia się wiele kolejnych rozwiązań, o których kiedyś mieliśmy szansę jedynie marzyć. Jeżeli pragniemy świadomie wykorzystywać z przeróżnych urządzeń, to powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób one działają. Jest to tym ważniejsze, że wtenczas będziemy posiadali świadomość, że używamy możliwości konkretnego sprzętu w sposób optymalny oraz równocześnie jak najbardziej prawidłowy.
iPhone

Fajne i równocześnie idealnie spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

To całkiem naturalne, iż gdy nabywamy nowe urządzenie, nie tylko zachwycamy się ich funkcjonalnościami, lecz też troszczymy się o nie i staramy się, by ich nie upuścić, nie porysować i nie zniszczyć. W jaki sposób najlepiej osłonić je przed uszkodzeniami? Nabyć dobre etui.

Producent Apple z pewnością potrafi wyprodukować świetny sprzęt!

Jeżeli w rachubę wchodzą wynalazki technologiczne z XXI wieku, na pewno urządzenia amerykańskiej firmy Apple są w czołówce. Choć pewnie sporo osób myśli, że Apple to po prostu przereklamowana firma, w żadnym razie nie należy akurat tak sądzić. Być może to zwykła zazdrość?

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Postęp w dziedzinie telefonów mobilnych jest szokujący. Jeszcze dziesięć lat temu w powszechnym użyciu były modele z monochromatycznym ekranem, ważne akcesoria w stylu odtwarzania muzyki były prawdziwym luksusem. W czasie minionej dekady narodziły się iuzyskały wielką popularność smartfony. Dzisiejsze telefony to praktycznie małe komputery. Frapujący jest fakt, że przeciętny smartfon z 2013 roku ma o wiele większą sprawność od szybkiego PC sprzed 10 lat!
smartfony

Rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii GSM nabiera tempa w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się wyśmienicie.