Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
IPhone

Producent Apple z pewnością potrafi wyprodukować świetny sprzęt!

Jeśli w grę wchodzą wynalazki technologiczne w ostatnich latach, na pewno urządzenia firmy Apple są w ścisłej czołówce. Choć pewnie sporo osób sądzi, że Apple to najzwyczajniej w świecie przereklamowana marka, w żadnym wypadku nie można tak uważać. Może to zwykła zazdrość?
smartfony

Rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii smartfonów przyspiesza w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by zakupić smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Rozwój w kwestii komórek jest szokujący. Jeszcze dziesięć lat temu w ogólnym użyciu były aparaty z monochromatycznym monitorem, przydatne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były prawdziwym luksusem. Podczas minionej dekady pojawily się iuzyskały gigantyczną popularność smartfony. Aktualne modele to właściwie miniaturowe komputery. Zdumiewający jest fakt, że przeciętny telefon z aktualnego roku posiada o wiele większą wydajność od dobrego komputera osobistego sprzed dziesięciu lat!