Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
IPhone
smartfony

Rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii GSM przyspiesza w ostatnich latach. Aktualnie blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Skok technologiczny w dziedzinie komórek jest niesamowity. Jeszcze dekadę temu w szerokim użyciu były telefony z czarno-białym ekranem, przydatne dodatki w stylu odtwarzacza MP3 były wielkim luksusem. W trakcie ostatniego dziesięciolecia narodziły się i zdobyły znaczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Współczesne aparaty to praktycznie zminiaturyzowane komputery. Ciekawostka jest fakt, że jakikolwiek smartfon z 2013 roku ma sporo większą sprawność od dobrego peceta sprzed dziesięciu lat!

Producent Apple z pewnością potrafi wyprodukować świetny sprzęt!

Jeżeli w grę wchodzą wynalazki w ostatniej dekadzie, niewątpliwie urządzenia firmy Apple są w czołówce. Chociaż pewnie dużo osób uważa, że Apple to po prostu przereklamowana marka, w żadnym wypadku nie można tak uważać. Być może to zwykła zazdrość?