Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
IPhone

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Skok technologiczny w dziedzinie komórek jest niesamowity. Jeszcze dekadę temu w szerokim użyciu były telefony z czarno-białym ekranem, przydatne dodatki w stylu odtwarzacza MP3 były wielkim luksusem. W trakcie ostatniego dziesięciolecia narodziły się i zdobyły znaczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Współczesne aparaty to praktycznie zminiaturyzowane komputery. Ciekawostka jest fakt, że jakikolwiek smartfon z 2013 roku ma sporo większą sprawność od dobrego peceta sprzed dziesięciu lat!
smartfony

Rynek aplikacji na smartfony

Rozwój gałęzi GSM uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. W chwili obecnej blisko 50% kupowanych komórek to smartfony.
Na czele jest iphone, którego premiera zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada swoich wiernych fanów, którzy czekają często w długich kolejkach by kupić smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.

Producent Apple z pewnością potrafi wyprodukować świetny sprzęt!

Jeżeli w grę wchodzą wynalazki w ostatniej dekadzie, niewątpliwie urządzenia firmy Apple są w czołówce. Chociaż pewnie dużo osób uważa, że Apple to po prostu przereklamowana marka, w żadnym wypadku nie można tak uważać. Być może to zwykła zazdrość?