Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
PlayStation
scena z need for speed

Jakim sposobem dużo taniej nabywać gry konsolowe?

Ci ludzie, których w zupełności nie interesują, no przynajmniej akurat dzisiaj, sporo tańsze gierki na wszelkie konsole, jednak zwłaszcza mowa w tym momencie o Playstation, po prostu mogą darować sobie owy tekst. Jednak reszta niemal na pewno będzie niezwykle zadowolona z przydatnych rad, które za moment będą przedstawione.

Najlepsze konsole do gier

Niełatwo dziś wybrać najlepsze konsole do gier spośród dostępnych ofert, gdyż znakomitych propozycji stale przybywa. Marki usiłują ze wszystkich sił w pełni dogodzić użytkownikowi, by przyjemność płynąca z gry była coraz bardziej intensywna. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań jest powodem tego, że użytkownicy poznają kolejne funkcje swych konsol. Różnego typu innowacyjne dodatki do sprzętów, takie jak przykładowo Kinect do Xboxa czy też Move do Playstation wzbudzają dziś zainteresowanie.
xbox i playstation na targach

Świetne propozycje cenionych

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można uważać po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz jednocześnie po nadzwyczaj wysokiej częstotliwości zakupu tej oferty. Producent postarał się, by nowa gra tematyczna odpowiadała znacznym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego peceta użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.

Najlepsze konsole do gier

Obecnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, to jest Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Call of Duty

Rozrywka na miarę XXI wieku

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być posiadaczami pięknej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z przeciwników jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie mierzyć w zupełnie odmienna grupę odbiorców niż gry na PS3.
xbox i playstation na targach

Polecane propozycje na platformę PS 4

Wiele przyjemności mogą dostarczyć obecnie atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie lub dla ukochanych nie jest w dzisiejszych czasach zwyczajowo rzeczą tak banalną. Konieczne jest także wybranie właściwego gatunku gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe lub samochodowe. Dobrze zawsze przeprowadzić początkową selekcję najbardziej istotnych cech, które powinna spełniać doskonała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - doskonały pomysł na zabicie nudy

Często skarżymy się na nieustanną nudę. Pewnie uczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie złe. W końcu można śmiało powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie takowe uczucie są w stanie zwłaszcza bardzo docenić tacy ludzie, którzy ciężko pracują, zatem zasadniczo raczej narzekają na brak czasu. Jednakowoż oczywiście zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co możemy zrobić, aby po prostu w żadnym razie nie narzekać na irytującą nudę.
konsola ouiya

Zdalna sprzedaż gier na konsolę

W czasie powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu dystrybutorzy gier znaleźli bardzo dobre rozwiązanie na ograniczenie kosztów dystrybucji swoich wyrobów. Kiedyś miłośnicy gier kupowali gry na fizycznych nośnikach, na przykład na płytach CD czy DVD, pociągało to za sobą ogromne koszty związane z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.