Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
PlayStation
scena z need for speed

Jakim sposobem dużo taniej nabywać gry konsolowe?

Tacy ludzie, których całkowicie nie interesują, a przynajmniej na dzień dzisiejszy, dużo tańsze gierki na konsole, jednak zwłaszcza mowa w tym momencie o Playstation, po prostu mogą darować sobie ten tekst. Jednakże reszta praktycznie na pewno będzie niezmiernie zadowolona z przydatnych porad, które za momencik będą przedstawione.
Call of Duty

Rozrywka na miarę XXI wieku

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być posiadaczami pięknej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z przeciwników jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie mierzyć w zupełnie odmienna grupę odbiorców niż gry na PS3.

Najlepsze konsole do gier

Aktualnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od dawna trwa konflikt o to, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zarekomendować. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta funkcją. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.
xbox i playstation na targach

Świetne propozycje cenionych

Na rynku gier komputerowych oraz tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz jednocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej propozycji. Producent postarał się, aby najnowsza gra tematyczna odpowiadała sporym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z dużym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
xbox i playstation na targach

Polecane propozycje na platformę PS 4

Wiele przyjemności mogą dostarczyć obecnie atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie lub dla ukochanych nie jest w dzisiejszych czasach zwyczajowo rzeczą tak banalną. Konieczne jest także wybranie właściwego gatunku gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe lub samochodowe. Dobrze zawsze przeprowadzić początkową selekcję najbardziej istotnych cech, które powinna spełniać doskonała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - doskonały pomysł na zabicie nudy

Często skarżymy się na nieustanną nudę. Pewnie uczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie złe. W końcu można śmiało powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie takowe uczucie są w stanie zwłaszcza bardzo docenić tacy ludzie, którzy ciężko pracują, zatem zasadniczo raczej narzekają na brak czasu. Jednakowoż oczywiście zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co możemy zrobić, aby po prostu w żadnym razie nie narzekać na irytującą nudę.
konsola ouiya

Zdalna sprzedaż gier na konsolę

W czasie powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu dystrybutorzy gier znaleźli bardzo dobre rozwiązanie na ograniczenie kosztów dystrybucji swoich wyrobów. Kiedyś miłośnicy gier kupowali gry na fizycznych nośnikach, na przykład na płytach CD czy DVD, pociągało to za sobą ogromne koszty związane z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.

Najlepsze konsole do gier

Ciężko dziś wybrać najlepsze konsole do gier spośród dostępnych ofert, ponieważ doskonałych propozycji stale przybywa. Firmy usiłują ze wszystkich sił w pełni dogodzić użytkownikowi, by przyjemność płynąca z gry była coraz bardziej intensywna. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań jest powodem tego, że użytkownicy mogą poznać poszczególne opcje danych konsol. Różnego typu nowatorskie akcesoria do sprzętów, takie jak przykładowo Kinect do Xboxa lub również Move do Playstation wzbudzają dzisiaj zainteresowanie.