PlayStation
konsola ouiya

Zdalna sprzedaż gier na konsolę

W czasie powszechnego dostępu do szybkiego łącza internetowego dystrybutorzy gier wymyślili wspaniałe rozwiązanie na ograniczenie kosztów dystrybucji swoich produktów. Dawniej miłośnicy gier kupowali tytuły na namacalnych nośnikach, na przykład na płytach CD czy DVD, pociągało to za sobą bardzo duże koszty łączące się z wyprodukowaniem znacznego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.
Elektronika

Jakie urządzenia elektroniczne wskazane jest dziś zakupić?

Nie da się ukryć faktu, że szeroko rozumiana elektronika wywarła wielki wpływ na kształt naszej rzeczywistości. Spora część z nas nie wyobraża sobie należytego funkcjonowania bez kolosalnego wsparcia, które jest nam w stanie zagwarantować wielkie zaplecze elektroniczne. Można wręcz bez skrępowania zaryzykować stwierdzaniem, że nasza społeczność pod każdym względem nie wyobraża sobie codziennego pełnienia obowiązków bez ich wykorzystania.
scena z need for speed

Jakim sposobem dużo taniej nabywać gry konsolowe?

Ci ludzie, których kompletnie nie interesują, przynajmniej akurat dzisiaj, dużo tańsze gierki na wszelkie konsole, jednak zwłaszcza mowa tutaj o Playstation, najzwyczajniej mogą darować sobie owy artykuł. Jednakże reszta niemal na 100% będzie niezwykle usatysfakcjonowana z wartościowych porad, które za momencik będą przedstawione.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - doskonały pomysł na zabicie nudy

Często skarżymy się na chroniczną nudę. Zapewne poczucie nudy, co jakiś czas, wcale nie jest takie beznadziejnie. W końcu można śmiało powiedzieć, że pewna nuda jest w porządku. Oczywiście to uczucie są w stanie szczególnie mocno docenić ludzie, którzy wytrwale pracują, a więc zasadniczo raczej narzekają na brak czasu. Jednak naturalnie długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest odpowiednim. A więc pomyślmy co moglibyśmy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym przypadku nie narzekać na chroniczną nudę.
Call of Duty

Rozrywka na miarę XXI wieku

Zapewne duża część z was, szanowni czytelnicy, cieszy się, mogąc być właścicielami pięknej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niepodważalne, jednym z rywali jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie celować w diametralnie inną grupę odbiorców niż gry na PS3.
zestaw do konsoli Playstation 4

Z jakich powodów warto kupić konsolę nowej generacji?

Konsola to wspaniały wynalazek - powoduje, że gracz po ciężkim dniu pracy czy edukacji nareszcie może odpocząć. Jednak fakty są takie, iż w wielu przypadkach ludzie nie są do końca przekonani odnośnie konsol. Bardzo często można usłyszeć te osoby, które mówią, iż konsola nie jest czymś fajnym. Jednakże ciężko tak naprawdę się z tym zgodzić.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zarekomendować. Konsola to w istocie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo.

Najlepsze konsole do gier

Niełatwo dziś wybrać najlepsze konsole do gier na rynku, gdyż znakomitych propozycji stale przybywa. Producenci usiłują ze wszystkich sił w pełni dogodzić użytkownikowi, by przyjemność płynąca z gry jedynie rosła. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań jest powodem tego, że użytkownicy mogą poznać coraz to nowsze możliwości danych konsol. Różnego typu innowacyjne dodatki do sprzętów, takie jak np. Kinect do Xboxa czy też Move do Playstation wzbudzają dziś zainteresowanie.
xbox i playstation na targach

Świetne propozycje cenionych

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej opcji. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała sporym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z ogromnym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.

Najlepsze konsole do gier

W dzisiejszych czasach modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od pewnego czasu trwa spór o to, która konsola jest najbardziej zaawansowana. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
1 2