Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
PlayStation
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - doskonały pomysł na zabicie nudy

Bardzo często skarżymy się na nieustanną nudę. Zapewne poczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie beznadziejnie. Przecież można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest OK. Naturalnie takie uczucie są w stanie szczególnie docenić ci ludzie, którzy ciężko pracują, czyli zasadniczo bardziej narzekają na brak czasu. Jednakowoż oczywiście zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest odpowiednim. W takim razie zastanówmy się co możemy robić, aby najzwyczajniej w świecie w żadnym przypadku nie skarżyć się na chroniczną nudę.

Najlepsze konsole do gier

Niełatwo dziś wybrać najlepsze konsole do gier na rynku, gdyż znakomitych propozycji stale przybywa. Producenci usiłują ze wszystkich sił w pełni dogodzić użytkownikowi, by przyjemność płynąca z gry jedynie rosła. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań jest powodem tego, że użytkownicy mogą poznać coraz to nowsze możliwości danych konsol. Różnego typu innowacyjne dodatki do sprzętów, takie jak np. Kinect do Xboxa czy też Move do Playstation wzbudzają dziś zainteresowanie.
xbox i playstation na targach

Świetne propozycje cenionych

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej opcji. Producent postarał się, by najnowsza gra tematyczna odpowiadała sporym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z ogromnym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.

Najlepsze konsole do gier

W dzisiejszych czasach modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od pewnego czasu trwa spór o to, która konsola jest najbardziej zaawansowana. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
xbox i playstation na targach

Polecane propozycje na platformę PS 4

Wiele przyjemności mogą dostarczyć teraz atrakcyjne gry playstation, jednak wybranie dobrej gry dla siebie albo dla przyjaciół nie bywa w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj kwestią tak prostą. Potrzebne jest także wybranie odpowiedniego gatunku gry do gracza – istotna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe albo samochodowe. Najpewniej zawsze zrobić wstępną selekcję najbardziej istotnych cech, które powinna spełniać wspaniała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.
konsola ouiya

Zdalna sprzedaż gier na konsolę

W czasie wszechobecnego dostępu do szybkiego łącza internetowego dystrybutorzy gier wymyślili doskonałe rozwiązanie na zminimalizowanie kosztów sprzedaży swoich tytułów. Kiedyś gracze kupowali gry na realnych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, niosło to za sobą ogromne koszty związane z wytłoczeniem znacznego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w istocie komputer, odróżniający się od popularnego peceta funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
scena z need for speed

Jakim sposobem dużo taniej nabywać gry konsolowe?

Ci ludzie, których w zupełności nie interesują, no przynajmniej akurat dzisiaj, sporo tańsze gierki na wszelkie konsole, jednak zwłaszcza mowa w tym momencie o Playstation, po prostu mogą darować sobie owy tekst. Jednak reszta niemal na pewno będzie niezwykle zadowolona z przydatnych rad, które za moment będą przedstawione.
Call of Duty

Rozrywka na miarę XXI wieku

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być posiadaczami pięknej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z przeciwników jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie mierzyć w zupełnie odmienna grupę odbiorców niż gry na PS3.