Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
PlayStation
xbox i playstation na targach

Świetne propozycje cenionych

Na rynku gier komputerowych oraz tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można twierdzić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz jednocześnie po nadzwyczaj rewelacyjnej częstotliwości zakupu tej propozycji. Producent postarał się, aby najnowsza gra tematyczna odpowiadała sporym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z dużym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
Call of Duty

Rozrywka na miarę XXI wieku

Prawdopodobnie duża część z was, drodzy czytelnicy, cieszy się, mogąc być posiadaczami ładnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z konkurentów jest obecnie Wii firmy nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie celować w diametralnie odmienna grupę odbiorców niż gry na PS3.

Najlepsze konsole do gier

Obecnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
xbox i playstation na targach

Polecane propozycje na platformę PS 4

Wiele przyjemności mogą dostarczyć obecnie atrakcyjne gry playstation, jednak wybór odpowiedniej gry dla siebie lub dla ukochanych nie jest w dzisiejszych czasach zwyczajowo rzeczą tak banalną. Konieczne jest także wybranie właściwego gatunku gry do gracza – ważna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe lub samochodowe. Dobrze zawsze przeprowadzić początkową selekcję najbardziej istotnych cech, które powinna spełniać doskonała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.
pro evolution soccer z kotem

Konsole video - doskonały pomysł na zabicie nudy

Często skarżymy się na nieustanną nudę. Pewnie uczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie złe. W końcu można śmiało powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie takowe uczucie są w stanie zwłaszcza bardzo docenić tacy ludzie, którzy ciężko pracują, zatem zasadniczo raczej narzekają na brak czasu. Jednakowoż oczywiście zbyt długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co możemy zrobić, aby po prostu w żadnym razie nie narzekać na irytującą nudę.
konsola ouiya

Zdalna sprzedaż gier na konsolę

W czasie powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu dystrybutorzy gier znaleźli bardzo dobre rozwiązanie na ograniczenie kosztów dystrybucji swoich wyrobów. Kiedyś miłośnicy gier kupowali gry na fizycznych nośnikach, na przykład na płytach CD czy DVD, pociągało to za sobą ogromne koszty związane z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.

Najlepsze konsole do gier

Ciężko dziś wybrać najlepsze konsole do gier spośród dostępnych ofert, ponieważ doskonałych propozycji stale przybywa. Firmy usiłują ze wszystkich sił w pełni dogodzić użytkownikowi, by przyjemność płynąca z gry była coraz bardziej intensywna. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań jest powodem tego, że użytkownicy mogą poznać poszczególne opcje danych konsol. Różnego typu nowatorskie akcesoria do sprzętów, takie jak przykładowo Kinect do Xboxa lub również Move do Playstation wzbudzają dzisiaj zainteresowanie.
scena z need for speed

Jakim sposobem dużo taniej nabywać gry konsolowe?

Tacy ludzie, których całkowicie nie interesują, no przynajmniej na dzień dzisiejszy, tańsze gierki na konsole, jednak zwłaszcza mowa w tym momencie o Playstation, najzwyczajniej powinni darować sobie ów artykuł. Jednakże reszta niemal na pewno będzie niezmiernie usatysfakcjonowana z wartościowych porad, które za chwilę zostaną przedstawione.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zarekomendować. Konsola to w zasadzie komputer, różniący się od popularnego peceta użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.