Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Maleństwo
ciąża

Trzeba wyszukać czy opłaca nam się refundacja in vitro

Możemy wypełnić marzenie o rodzicielstwie

Jeszcze kilka lat do tyłu, kiedy u jakiejś pary zdiagnozowano bezdzietność, to praktycznie jedyną okazją na to, aby posiadała ona potomstwo była adopcja. Obecnie nowoczesne sposoby medyczne pozwalają na wykonywanie skomplikowanych testów oraz zabiegów, które sprawiają, że pobierając komórkę jajową i plemniki, od czasu do czasu od jednej osoby z pary, a czasami całkowicie od obcych ludzi, posiadamy okazję zapłodnienia, dzięki któremu nawet z biologicznego sposobu postrzegania, bezpłodna pani ma szansę urodzić potomstwo.
harcerz

Poduszki do karmienia niesamowicie często są kupowane

Karmienie dziecka okazuje się być jedną z najmilszych czynności, jakie możemy przy nim robić, ponieważ wytwarza się wtenczas pomiędzy nami a maleństwem niesamowita więź i nie będzie miało znaczenia, czy karmimy piersią czy butelką.
czas na rozliczenie pit

Jak dobrze przygotować się, gdy w naszym życiu ma pojawić się nowy osobnik?

Niebawem będziesz matką. Pora wyczekiwania na maleństwo to piękny okres w życiu dowolnej pary. Należy się tylko stosownie przygotować do tego, żeby być opiekunem.
badania okulistyczne

W zasadzie każdy malec musi być wyekwipowany w grubą, wełnianą czapkę

Praktycznie każda mama chciałaby oddać swojemu maleństwu wszystko co najdogodniejsze. Na nieszczęście z reguły okazuje się, iż w znanych domach handlowych ceny przyprawiają nas o zawrót głowy.
dziewczynka rozpakowująca prezent

Najlepsze ubranka dla noworodków

Gdy w naszym domu zjawia się nowy członek rodziny, wszystkich opanowuje euforia. Jest to bardzo przyjemny czas, który będziemy na pewno pamiętać długo. Jednak kiedy sytuacja ta ma miejsce w sezonie zimowym, musimy ostrożnie dobierać ubiór dla malca wybierającego się na przechadzkę.