Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Aparaty

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Rozwój w kwestii telefonów mobilnych jest niesamowity. Jeszcze dziesięć lat temu w powszechnym użyciu były modele z malutkim ekranem, przydatne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były wielkim luksusem. W trakcie minionej dekady narodziły się izaskarbiły sobie wielką popularność tak zwane „sprytne telefony”. Dzisiejsze telefony to właściwie miniaturowe komputerki. Ciekawostka jest fakt, że każdy popularny smartfon z 2013 roku ma sporo większą sprawność od szybkiego PC sprzed 10 lat!
ślub

Profesjonalna fotografia – kiedy naprawdę wskazane jest korzystać z podobnych usług oraz jakie wydarzenia są świetną okazją?

Kiedyś usługi fotografa nie były tak powszechne, więc wiele osób decydowało się na nie wyłącznie od prawdziwego święta, jak ślub, komunia lub chrzciny dziecka. Dzisiaj, w zasadzie każda osoba ma do dyspozycji rzeczywiście nowoczesny aparat fotograficzny, który pozwala na uwiecznianie najistotniejszych dla swoich właścicieli zdjęć. Zdjęć nie trzeba już nawet wywoływać, aby móc je obejrzeć tak jak to było jeszcze kilkanaście lat temu.
kobieta z białym aparatem fotograficznym

Nowości w branży aparatów cyfrowych

Jeszcze kilka lat temu granicą planów było otrzymanie sporego i często mało wygodnego aparatu fotograficznego, który zdjęcia wykonywał na specjalnej kliszy. Kiedy wykorzystaliśmy cały film, a nie mieliśmy innego, to nie mogliśmy już robić więcej zdjęć, tak samo jak nie było szansy wyrzucenia ujęć, które nie wyszły dokładnie tak, jak to wymyśliliśmy.