Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Papieros
e-papieros

Papieros elektroniczny Mild

Wobec wszelkich ograniczeń dotyczących palenia w miejscach publicznych idealną opcję dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. U wielu producentów dostępne są w wyższych cenach, luksusowe typy, ale również zwyczajne komplety w niskiej cenie. Nieskomplikowane używanie, zachowanie ekologii i wygoda to jedynie niektóre z mocnych stron, które wykazuje papieros elektroniczny.

Współczesne palenie

Od ostatnich lat w Polsce sytuacja palaczy jest coraz gorsza. Powstają kolejne zakazy. Kolejne dociekania naukowe ukazują tragiczny stopień oddziaływania substancji smolistych na zdrowie człowieka. Jasna sprawa, rzucenie nałogu jest niezwykle ciężkie i nie wszyscy mogą sobie z tym poradzić. Ratunkiem na te znaczące kwestie są elektroniczne papierosy.
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Da się nareszcie wyjść wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palących na pewno z racji wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
kobieta

Koniec ery papierosów z tytoniem

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To świetne wyjście.

Zmień tytoń na e-papieros

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących wynalazków XX wieku. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu ideolog e-papierosa mógłby zostać uznany za nawiedzonego lekkoducha, obecnie jego patent święci triumfy. Na czym polega innowacyjność tego osiągnięcia? Głównie na większej liczbie korzyści, niż strat. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, składa się z więcej niż 200 pierwiastków chemicznych, z których każda wpływa niesprzyjająco na nasze zdrowie.
kobieta

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie potrafią samodzielnie odstawić nałogu, a przy tym ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka połączonego z wchłanianiem szkodliwych substancji zawartych w zwykłym papierosie.