Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Urządzenie
kamerka gopro hero

Kamerki i wszystko jasne!

Dziś posiadamy sporą ilość różnego typu sprzętu do tworzenia zdjęć. Wiele osób zrezygnowało ze zwykłych aparatów, bo w swych telefonach mają możliwość cyknięcia rzeczywiście całkiem fajnych zdjęć. Ale są ludzie, którzy wiedzą, czym są fotografie, mogą robić zdjęcia tylko na porządnym sprzęcie. A od jakiegoś czasu wiadomo, że jeżeli chodzi o sprzęt fotograficzny, to Canon nie ma sobie równych. Z tego powodu lustrzanka eos 70d jest często wybierana.
kobieta

Koniec ery papierosów z tytoniem

Jakiś czas temu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami bez dymu papierosowego. To świetne wyjście.
kamera

Stawiamy na najlepszą kamerę dla siebie – GoPro Hero3

Chcąc wybrać dziś sprzęt nowoczesnej generacji, który ponadto dostępny jest na rynku w niskiej cenie, warto postawić na Gopro Hero3. Jest to nowoczesny model, który wykreowany został z wielką dbałością. Zalicza się do najlepszych sprzętów tego rodzaju. Gopro docenione zostało również przez wielu specjalistów, których konikiem jest nagrywanie wyczynów – też w sporcie wyczynowym. Znakomita jakość obrazu, dokładność i funkcjonalność to jedne z wielu zalet tego nowoczesnego urządzenia.
Kamera GoPro Hero3

Szczególnie rozchwytywana propozycja producenta

Producenci urządzeń rejestrujących starają się wciąż zadowalać użytkowników, dlatego najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkownicy kamer wysokiej jakości, którzy wymagają najwyższego poziomu wykonania i rewolucji technologicznej stawiają na innowacje. Znaczące jest dla nich to, aby ręce były nieskrępowane, gdyż nagrywane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie z tego powodu nowa propozycja Sony w doskonałej cenie idealnie nadaje się dla uprawiających sporty ekstremalne.
sprzęt komputerowy

Dowiedz się co interesującego posiadają w swojej sprzedaży sklepy internetowe z komputerami!

Poszukujesz fenomenalnego prezentu dla swojego braciszka, synka bądź współmałżonka? Już w tym momencie pomyśl z czego może uradować się najbardziej! Większa część mężczyzn fascynuje się bajeranckimi gadżetami , a także nowoczesną technologią. Aktualnie ciężko nam będzie spotkać faceta, który nie śni o nowym wozie, smartfonie lub notebooku.
samsung

Najnowocześniejsze telefony na raty

Współczesny homo sapiens otacza się sporą ilością przyrządów do pracy. Pomagają nam komputery i inne urządzenia bez których często nie potrafimy się bez współcześnie obejść. Jako przykład podam urządzenia diagnostyczne bez których niejednokrotnie nie udało by się postawić właściwej diagnozy.
serwer

Zadanie serwerów – dlaczego opłaca się znaleźć jak najlepszy?

Nie ma wątpliwości co do tego, że nasz świat rozwinął się w szybkim tempie, który przekracza nawet najśmielsze przewidywania. To niesamowite jak wiele nowinek technologicznych powstało w ostatnich kilkudziesięciu latach. Każda nowość zmieniła w pewien sposób kształt codziennego życia zwykłego człowieka. Nowe technologie poprawiają jakość życia, czego najdoskonalszym przykładem jest choćby smartfon, czyli wielofunkcyjny telefon komórkowy, umożliwiający nie tylko komunikację, ale również pozwalający na korzystanie z internetu, czy gry multimedialne.
dzieci

Upominek dla taty

Prezent dla taty, chłopaka czy jakiegokolwiek innego mężczyzny bywa dla pań sporym problemem. W przypadku każdego prezentu istotna jest, aby myśleć o potrzebach drugiej osoby. Bardzo negatywnym zjawiskiem jest kupowanie tych samych prezentów i wybieranie ich w ostatnim momencie. W takiej sytuacji najczęściej osoba obdarowywana zauważa, że podarunek nie został przemyślany. Najlepszym pomysłem są w większości przypadków upominki, które związane są z zainteresowaniami obdarowywanego człowieka.
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Da się nareszcie wyjść wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palących na pewno z racji wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

E-papieros – nowy trend

Dla wielu osób papieros stanowi nieodłączny element każdego dnia. Znakomitym wyjściem dla osób ceniących wygodę jest e-papieros, którego można użytkować w każdym miejscu. Kupując elektroniczny papieros można dużo zaoszczędzić. Duża jakość, jaką prezentuje każdy e-papieros firmy volish crystal ma już wielu zwolenników. Wśród ofert wielu sklepów elektroniczny papieros odnalazł już swoje miejsce jakiś czas temu. Do chwili obecnej jednak posiadacze odkrywają liczne zalety, jakimi może pochwalić się e-papieros.
1 2