Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Złoto
kobieta

Koniec ery papierosów z tytoniem

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. To wspaniałe wyjście.

Kamienie szlachetne i półszlachetne

Piękno minerałów szlachetnych doceniane jest od bardzo dawnych lat. Od zawsze człowieka przyciągał ich blask, intensywne barwy, a co najważniejsze ich kosztowność. Przez długi czas wykorzystywane były jako środek płatniczy, tak samo jak złoto. Są symbolem luksusu i elegancji. Są dostępne w rozmaitych odmianach w wielu miejscach świata. Ich wartość jest różna Zależnie od gatunku, a przede wszystkim od jakości minerału, a więc od tego czy zawiera w sobie domieszki innego minerału.
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Da się nareszcie wyjść wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palących na pewno z racji wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
bransoletki-z-pereł

Biżuteria, jako doskonałe dopełnieniem ubioru. Jakie rodzaje biżuterii są najpopularniejsze?

Biżuteria to taki dodatek, który kochają pewnie wszystkie panie. Bez względu na jaka jest okazja można znaleźć coś, co będzie doskonale dopełniało cały ubiór. Jaki rodzaj biżuterii każda z pań musi posiadać w swojej garderobie?