Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Złoto

Kamienie szlachetne i półszlachetne

Piękno minerałów szlachetnych doceniane jest od bardzo dawnych czasów. Od zawsze człowieka przyciągał ich blask, intensywne kolory, a przede wszystkim ich wartość. Przez długie lata służyły jako środek płatniczy, tak samo jak złoto. Są symbolem bogactwa i elegancji. Są dostępne w różnych odmianach w wielu zakątkach świata. Ich wartość jest różna Zależnie od gatunku, a przede wszystkim od wyglądu kamienia, a więc od tego czy są w nim inne minerały.
bransoletki-z-pereł

Biżuteria, jako doskonałe dopełnieniem ubioru. Jakie rodzaje biżuterii są najpopularniejsze?

Biżuteria to taki dodatek, który kochają pewnie wszystkie kobiety. Bez względu na okazję można znaleźć coś, co będzie doskonale dopełniało całość ubioru. Jaki rodzaj biżuterii każda z kobiet musi mieć w swojej garderobie?
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Od pewnego czasu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i bary stały się miejscami bez dymu papierosowego. Można wreszcie wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Część palących z pewnością z powodu wspomnianego zakazu podjęła decyzję o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
kobieta

Koniec ery papierosów z tytoniem

Kilkanaście miesięcy temu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To doskonałe wyjście.