Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Złoto
bransoletki-z-pereł

Biżuteria, jako doskonałe dopełnieniem ubioru. Jakie rodzaje biżuterii są najpopularniejsze?

Biżuteria to tego typu dodatek, który kochają pewnie wszystkie kobiety. Bez względu na jaka jest okazja można znaleźć coś, co będzie doskonale dopełniało całość ubioru. Jaki rodzaj biżuterii każda z kobiet powinna posiadać we własnej garderobie?
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Jakiś czas temu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Da się w końcu wybrać wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palaczy na pewno w związku ze wspomnianym zakazem podjęła decyzję o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros.
kobieta

Koniec ery papierosów z tytoniem

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. To wspaniałe rozwiązanie.

Kamienie szlachetne i półszlachetne

Piękno kamieni szlachetnych doceniane jest od najdawniejszych lat. Od zawsze człowieka kusił ich blask, intensywne kolory, a co najważniejsze ich kosztowność. Przez długi czas wykorzystywane były jako środek płatniczy, podobnie jak złoto. Są symbolem bogactwa i elegancji. Występują w różnych gatunkach w wielu miejscach świata. Ich wartość jest różna w zależności od rodzaju, a co najważniejsze od wyglądu kamienia, a więc od tego czy są w nim domieszki innego minerału.