Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Nikotyna
papieros2

Popularne e-papierosy

Papierosy są szkodliwe. Wywołują raka płuc. Podkopują układ immunologiczny człowieka. Zachęcają choroby systemu oddechowego. Plamią odpychająco opuszki palców. Co najokropniejsze, nikotyna silnie wpędza w nałóg. Pomimo tych drastycznych niebezpieczeństw, ludzie nie rzucają palenia. Nałóg idzie w parze ze słabiutką wolą użytkowników.

Zmień tytoń na e-papieros

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących technologicznych propozycji XX wieku. Pomimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, dziś jego pomysł święci triumfy. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? Przede wszystkim na braku dotkliwych skutków ubocznych. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, zawiera dużo więcej niż 200 substancji chemicznych, z których każda wpływa negatywnie na stan naszego zdrowia.

Współczesne palenie

Od pewnego czasu w naszym kraju klimat dla miłośników tytoniu pogarsza się. Narzuca się kolejne ograniczenia prawne. Coraz to nowsze dociekania naukowe punktują dewastujący stopień oddziaływania palenia na zdrowie człowieka. Jasna sprawa, porzucenie uzależnienia jest niesamowicie trudne i nie każdy może to przezwyciężyć. Odpowiedzią na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.