Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Nikotyna

Zmień tytoń na e-papieros

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących technologicznych propozycji XX wieku. Pomimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, dziś jego pomysł święci triumfy. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? Przede wszystkim na braku dotkliwych skutków ubocznych. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, zawiera dużo więcej niż 200 substancji chemicznych, z których każda wpływa negatywnie na stan naszego zdrowia.

Współczesne palenie

Od pewnego czasu w naszym kraju klimat dla miłośników tytoniu pogarsza się. Narzuca się kolejne ograniczenia prawne. Coraz to nowsze dociekania naukowe punktują dewastujący stopień oddziaływania palenia na zdrowie człowieka. Jasna sprawa, porzucenie uzależnienia jest niesamowicie trudne i nie każdy może to przezwyciężyć. Odpowiedzią na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.
papieros2

Popularne e-papierosy

Papierosy są szkodliwe. Powodują nowotwór płuc. Niszczą odporność organizmu. Zachęcają schorzenia układu krwionośnego. Plamią brzydko palce. Co najgorsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo tych drastycznych faktów, ludzie nie przestają ich palenia. Uzależnienie wygrywa ze słabiutką wolą ludzi.