Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Nikotyna

Współczesne palenie

Od ostatnich lat w naszym kraju klimat dla palaczy pogarsza się. Wymyśla się nowe ograniczenia prawne. Kolejne badania ukazują tragiczny wpływ nikotyny na zdrowie człowieka. Jasna sprawa, rzucenie nałogu jest niezwykle ciężkie i nie wszyscy potrafią to przezwyciężyć. Ratunkiem na te ciężkie kwestie są elektroniczne papierosy.
papieros2

Popularne e-papierosy

Papierosy są szkodliwe. Powodują nowotwór płuc. Niszczą odporność organizmu. Zachęcają schorzenia układu krwionośnego. Plamią brzydko palce. Co najgorsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo tych drastycznych faktów, ludzie nie przestają ich palenia. Uzależnienie wygrywa ze słabiutką wolą ludzi.

Zmień tytoń na e-papieros

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących wynalazków XX wieku. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu ideolog e-papierosa mógłby zostać uznany za nawiedzonego lekkoducha, obecnie jego patent święci triumfy. Na czym polega innowacyjność tego osiągnięcia? Głównie na większej liczbie korzyści, niż strat. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, składa się z więcej niż 200 pierwiastków chemicznych, z których każda wpływa niesprzyjająco na nasze zdrowie.