Życzenia
Ubranka na wyjątkowe okazje

Najciekawsze życzenia urodzinowe

Tort, impreza, niespodzianki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to nieodłączny element obchodów kolejnych rocznic momentu, w którym przyszło się na świat. Słyszymy je od żony albo partnera, dzieci, rodziny, przyjaciół i znajomych.
Ślub, toast

Bukiet pięknych słów na wszystkie okazje

Prawie każdy człowiek wie doskonale, jak ciężko jest czasem odszukać słowa odpowiednie w danej sytuacji. Jeżeli Ty również borykasz się z tym problemem, wówczas bez wątpienia powinieneś przeczytać ten poradnik. Podpowiadamy w nim, jak zauroczyć drugą osobę składanymi życzeniami nawet kiedy do tej pory nie udawało Ci się złożyć paru ładnych zdań.
kartki okolicznościowe

Oryginalna kartka urodzinowa

Karki urodzinowe to zawsze świetny dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, obecnie ten niesamowicie ważny zwyczaj posyłania do znajomych kartek na urodziny odrobinę zanika. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty? Nie musi wcale tak być. Ten stary zwyczaj warto bronić ,jak również podtrzymywać go pośród znajomych, a szczególnie w kręgach młodego pokolenia. Można przy tym czasem skorzystać z dobrodziejstw cywilizacji i posłać kartkę mailem. Lepiej oraz oryginalniej jednak zdecydować się na odrobinę bardziej tradycyjne podejście.

Jakie kartki urodzinowe wybrać?

Karki urodzinowe to zawsze dobry dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w nowym tysiącleciu ten niezwykle dobry zwyczaj wysyłania do przyjaciół życzeń na urodziny nieco zaniknął. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty?