Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Życzenia
Ubranka na wyjątkowe okazje

Najciekawsze życzenia urodzinowe

Tort, prywatka, podarunki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to obowiązkowy składnik obchodów kolejnych rocznic dnia, w jakim przyszło się na świat. Otrzymujemy je od partnerki lub współmałżonka, dzieci, rodziny, przyjaciół a także kolegów.
kartki okolicznościowe

Oryginalna kartka urodzinowa

Karki urodzinowe to zawsze świetny dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, obecnie ten niesamowicie miły zwyczaj posyłania do przyjaciół życzeń na urodziny odrobinę zanika. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są koniecznie skazane na muzealne gabloty? Nie powinno wcale tak być. Ten stary zwyczaj warto chronić ,a także kultywować go wśród bliskich, a w szczególności w kręgach młodzieży. Można przy tym czasami skorzystać z dobrodziejstw cywilizacji i wysłać kartkę mailem. Lepiej oraz oryginalniej jednak zdecydować się na nieco bardziej tradycyjne podejście.
Ślub, toast

Bukiet pięknych słów na wszystkie okazje

Na pewno każdy człowiek wie doskonale, jak trudno jest niejednokrotnie odnaleźć słowa odpowiednie w danej sytuacji. Jeśli Ty również mierzysz się z tym problemem, wtedy bez wątpliwości powinieneś przejrzeć ten poradnik. Podpowiadamy w nim, jak zachwycić drugą osobę składanymi życzeniami nawet kiedy do tej pory nie udawało Ci się złożyć kilku ładnych zdań.

Jakie kartki urodzinowe wybrać?

Karki urodzinowe to zawsze dobry dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w dwudziestym pierwszym wieku ten niesamowicie sympatyczny zwyczaj posyłania do przyjaciół życzeń na urodziny nieco zanika. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty?