Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Mężczyzna
ubrania - płótno

Jakiego rodzaju zabawki na Dzień Dziecka warto dzisiaj zakupić?

Do 1 czerwca pozostało już naprawdę niewiele czasu. Bardzo dużo rodziców na pewno już teraz odwiedza kolejne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu prezentu dla swojej pociechy. Jakie zabawki są aktualnie niezwykle popularne wśród pociech?
skarpety garniturowe - UNIPEX

Co każdy chłopak powinien posiadać w swojej szafce – sprawdź, czy masz właściwą garderobę

Choć od bardzo dawna jasne jest, iż kobiety kochają modę, starają się być z nią na bieżąco i są rewelacyjne w wynajdowaniu okazji zakupowych, sporo osób zdaje już sobie sprawę, iż mężczyzna nie musi okazać się w tym słabsza. Również lubi odpowiednio się ubrać i wyglądać stylowo. .
Radość na twarzy

Sztuka przygotowywania podarków, czyli jak wystrzegać się rozczarowania solenizanta

Na pewno nikt z nas nie chce sprawić swojemu chłopakowi, tacie albo chociażby pracodawcy tego prezentu, który najzwyczajniej będzie całkowitym niewypałem. Zasadniczo panie nie mają z szukaniem prezentów mega problemu - jednak już w przypadku facetów jest sporo trudniej. Choć tak czy siak raczej nie można mówić tutaj o jakiejś regule, bo jak każdy wie, w życiu jest bardzo różnie.
Ubranka na wyjątkowe okazje

Najciekawsze życzenia urodzinowe

Tort, zabawa taneczna, upominki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to obowiązkowy element obchodów kolejnych rocznic dnia, w którym przybyło się na świat. Otrzymujemy je od małżonki tudzież współmałżonka, pociech, rodziny, przyjaciół i znajomych.

Wybieranie prezentów to też sztuka

Wybieranie prezentów dla naszej rodziny i znajomych z różnych okazji to wbrew pozorom niełatwa sztuka, którą nie wszyscy opanowaliśmy do perfekcji. O tym, jak nietrafione mogą być podarunki, przekonujemy się sami w chwili, kiedy dostajemy prezent na urodziny, gwiazdkę, czy z innej okazji. Nasze szuflady stają się bogatsze o nowe zestawy rękawiczek, majtek czy czapek, których za nic w świecie nie założymy, a biblioteczki o poradniki czy przewodniki, których nigdy nie weźmiemy do ręki.
Oświadczyny

Jakim sposobem oświadczyć się swojej kobiecie? Poznaj kilka nietuzinkowych koncepcji.

Narzeczona to nadal nie żona, lecz z pewnością jej do owego miana sporo bliżej, aniżeli dalej. Zatem jeśli jakiś mężczyzna myśli, że jego aktualny związek to coś mimo wszystko więcej, niewątpliwie powinien najzwyczajniej poprosić swoją miłość o rękę. Naturalnie trzeba mieć niemalże pewność, iż zgodzi się. Bo wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumatycznym wydarzeniem.
brzytwa

Urodziny mężczyzny - jaki prezent będzie trafiony. Przeczytaj rady naszych ekspertów

Nie masz pojęcia, jaki kupić prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Głowa do góry! W tym tekście przeczytasz parę praktycznych wskazówek. Wiedz, że ostateczny wybór należy do ciebie – powinnaś wybrać prezent do usposobienia i hobby mężczyzny.
mężczyzna

Co kupić naszemu chłopakowi – rewelacyjne wskazówki na podarunek

Spośród dostępnych na rynku kosmetycznym propozycji jedynie dane marki, takie jak m.in. Merkur przypadną mężczyznom do gustu. Różnorakie oferty, które różnią się nie tylko względem ceny, trzeba uprzednio skonsultować oraz porównać z gustem mężczyzny. Zwyczajna maszynka znanej i rozchwytywanej wśród panów marki z pewnością okazać się może w pełni trafionym pomysłem, ponieważ jej wysoka jakość oraz szerokie możliwości zastosowania w znacznym stopniu wyróżniają ją na tle innych.
survival

Jaki prezent kupić mężczyźnie? Sprawdź

Kupno prezentu dla kobiety jest dość prostym zadaniem, gdyż kobiety na ogół nie kryją się ze swymi zapotrzebowaniami. Używają wielu kosmetyków, lubią się przebierać, z przyjemnością wyjadą do SPA albo kosmetyczki, zadowoli je wizyta w świetnej restauracji i wiele innych tego typu prezentów. Kłopot pojawia się zwykle w momencie, gdy szukamy podarunku dla mężczyzny. Co możemy sprezentować facetowi, ażeby zredukować ryzyko niewłaściwego prezentu?
męskie koszule

Punkt z koszulami dopasowanymi - przedstawiamy dobrą opcję

Męska koszula, to poufna broń prawdziwego mężczyzny. Rewelacyjnie lansuje się nie wyłącznie w zestawieniu z garniturem, ale także w powszednich stylizacjach. Niezależnie od wieku, jakikolwiek reprezentant płci męskiej może sobie na nią zezwolić. Wynikiem wykorzystania koszuli w powszednim ubiorze, jest szczególnie fantastyczny i zadbany wygląd. Dostępność koszul męskich slim fit w sklepach jest kolosalna, bo to wiecznie aktualny przebój.
1 2