Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Mężczyzna
Oświadczyny

Jakim sposobem oświadczyć się swojej kobiecie? Poznaj kilka nietuzinkowych koncepcji.

Narzeczona to nadal jeszcze nie małżonka, ale z pewnością jej do tego miana o wiele bliżej, niż dalej. Zatem jeśli jakiś facet sądzi, że jego obecny związek to coś mimo wszystko więcej, z pewnością musi po prostu poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście trzeba mieć niemalże 100% pewności, iż nie odmówi. Bo wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumą na całe życie.
maszynka

Ciesząca się niesłabnącym powodzeniem wśród mężczyzn oferta Wilkinsona

Wybór znakomitych ofert czołowych producentów pozwala na stuprocentowe poczucie luksusu, dlatego warto obdarowywać naszego partnera najlepszą jakością w świetnym wydaniu. Nowa oraz niezwykle dokładna maszynka do golenia marki Wilkinson Sword jest hitem również na polskim rynku. Wielu mężczyzn miało już opcję przekonać się o niezwykłych właściwościach tego akcesorium do golenia. Nierzadko w internecie pojawiają się bardzo pozytywne recenzje maszynek Wilkinsona.

Wybieranie prezentów to też sztuka

Wybieranie prezentów dla naszej rodziny i znajomych z różnych okazji to trudna sztuka, którą nie wszyscy opanowaliśmy w równym stopniu. O tym, jak niefortunne mogą być prezenty, przekonujemy się sami w momencie, kiedy otrzymujemy prezent na urodziny, gwiazdkę, czy z innej okazji. Nasze szafy stają się bogatsze o nowe zestawy skarpet, majtek czy czapek, których za nic w świecie nie założymy, a półki o poradniki czy przewodniki, których nigdy nie weźmiemy do ręki.
survival

Jaki prezent kupić mężczyźnie? Sprawdź

Kupno podarunku dla kobiety jest dość łatwym zadaniem, gdyż kobiety zwykle nie kryją się ze swymi potrzebami. Stosują wiele kosmetyków, lubią się stroić, z ochotą wyjadą do SPA albo kosmetyczki, usatysfakcjonuje je wizyta w świetnej restauracji i szereg innych takiego typu upominków. Kłopot pojawia się na ogół w chwili, gdy szukamy prezentu dla mężczyzny. Co możemy kupić mężczyźnie, by zminimalizować ryzyko nietrafionego podarunku?
Ferrari z tyłu

Co podarować ulubionej osobie na prezent? Może spowodować, że będzie jej łatwiej rozwijać swoje pasje?

Jeśli zastanawiasz się, co podarować ukochanej osobie na prezent, być może nadszedł odpowiedni czas na to, aby wymyślić coś naprawdę rewelacyjnego. Dużo osób ma trudności z kupieniem właściwego podarunku dla ukochanej osoby. Problem ten wyłącznie przybiera na znaczeniu wówczas, kiedy znasz tę osobę od wielu lat i wydaje Ci się, że kupiłeś jej już niemal wszystko, co było możliwe. Kiedy jesteś teraz w takiej sytuacji, wtedy nasze porady na pewno będą dla Ciebie pomocne.
Radość na twarzy

Sztuka przygotowywania podarków, czyli jak wystrzegać się rozczarowania solenizanta

Na pewno nikt z nas nie chciałby sprawić swojemu mężowi, koleżance bądź chociażby dla szefa tego prezentu, który najzwyczajniej będzie całkowitym niewypałem. Zasadniczo kobiety nie mają z poszukiwaniem upominków wielkiego problemu - jednakowoż w przypadku mężczyzn jest o wiele ciężej. Chociaż i tak ogólnie nie można pisać w tym momencie o jakiejś regule, ponieważ jak wiadomo, w naszym życiu jest różnie.
Ubranka na wyjątkowe okazje

Najciekawsze życzenia urodzinowe

Tort, prywatka, podarunki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to obowiązkowy składnik obchodów kolejnych rocznic dnia, w jakim przyszło się na świat. Otrzymujemy je od partnerki lub współmałżonka, dzieci, rodziny, przyjaciół a także kolegów.
brzytwa

Urodziny mężczyzny - jaki prezent będzie trafiony. Przeczytaj rady naszych ekspertów

Nie masz pojęcia, jaki kupić prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Głowa do góry! W tym wpisie znajdziesz kilka przydatnych rad. Nie zapominaj, że ostateczny wybór należy do ciebie – musisz wybrać podarunek do charakteru i hobby mężczyzny.
mężczyzna

Co kupić naszemu chłopakowi – rewelacyjne wskazówki na podarunek

Spośród dostępnych na rynku kosmetycznym propozycji tylko konkretne marki, takie jak przykładowo Merkur przypadną mężczyznom do gustu. Rozmaite oferty, które różnią się nie tylko względem ceny, trzeba uprzednio skonsultować oraz porównać z gustem mężczyzny. Klasyczna maszynka znanej i popularnej wśród panów marki na pewno okaże się w pełni trafionym pomysłem, gdyż jej wysoka jakość oraz rozbudowane możliwości zastosowania w znacznym stopniu wyróżniają ją na tle pozostałych.
ubrania - płótno

Jakiego rodzaju zabawki na Dzień Dziecka warto dzisiaj zakupić?

Do 1 czerwca pozostało już naprawdę niewiele czasu. Bardzo dużo rodziców na pewno już teraz odwiedza kolejne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu prezentu dla swojej pociechy. Jakie zabawki są aktualnie niezwykle popularne wśród pociech?
1 2