Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Zestaw
ubrania - płótno

Jakiego rodzaju zabawki na Dzień Dziecka warto dzisiaj zakupić?

Do Dnia Dziecka pozostało już naprawdę mało czasu. Bardzo dużo rodziców na pewno już dzisiaj odwiedza liczne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu prezentu dla swojej pociechy. Jakie zabawki są aktualnie wyjątkowo popularne wśród pociech?
kuchnie dla dzieci

W poszukiwaniu idealnej zabawki dla dzieci: miniaturowa kuchnia dla młodych szefów kuchni

Wybór zabaw, które nie zbrzydną naszym latoroślom po pięciu minutach, bywa nieprostym zadaniem. Atrakcyjną opcją są mini kuchnie dla dzieci.


W poszukiwaniu idealnej zabawki dla dzieci: miniaturowa kuchnia dla młodych szefów kuchni

Czemu w czasach tabletów i komputerów to te zabawki mają szansę zainteresować nasze potomstwo? Przede wszystkim dlatego, że dzieci naśladują dorosłych, a oni wiele godzin spędzają w kuchni.
lego

Zestawy Lego Duplo - jedne z najsilniej zalecanych zabawek dla dziecka

W dwudziestym pierwszym wieku wachlarz licznych zabawek jest bardzo duży – do tego stopnia, iż można się łatwo zgubić spośród różnorodnych rodzajów klocków, figurek i gier. Zarazem czasami niełatwo przewidzieć, co konkretnie przypadnie do gustu dziecku. Dlatego też najkorzystniej kupując zabawki zdecydować się na te, jakie charakteryzują się niemałą uniwersalnością i mogą służyć przez długi czas. Dobrze się w tym sprawdzają różne zestawy Lego Duplo, które są w dwudziestym pierwszym wieku jeszcze wyraźniej urozmaicone niż wcześniej. Któż nie zna choćby z lat dziecięcych radości jaką potrafiły przynieść klocki Lego, jednych z najbardziej znanych w Polsce i za oceanem zabawek, którymi nieraz interesują się też kolekcjonerzy i plastycy?
czapka dla noworodka

Niejeden rodzic pragnie, aby jego dziecko było zdrowe - dlatego trzeba troszczyć się o jego odporność, ale również uważać na jego uszy.

Każdy doktor powie nam, że niemowlakowi należy zakładać czapeczki, żeby nie przewiało mu uszów. Takie zapalenie może prowadzić do różnych poważnych konsekwencji włącznie z zapaleniem mózgu i długim pobytem w szpitalu.
pomysł na prezent dla czterolatki

Co podarować dziewczęciu na czwarte urodzinki?

Nabywając podarunek dla czteroletniej panny, sporo osób poprzestaje na lalkach. Wydawać by się mogło, iż to starczy. W efekcie na półkach w pokoju małej znajdujemy ich niezmierzone ilości.