Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rodzina
Ubranka na wyjątkowe okazje

Najciekawsze życzenia urodzinowe

Tort, prywatka, podarunki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to obowiązkowy składnik obchodów kolejnych rocznic dnia, w jakim przyszło się na świat. Otrzymujemy je od partnerki lub współmałżonka, dzieci, rodziny, przyjaciół a także kolegów.
łóżko w pokoju dziecka

Pierwszy pokój Twojej najmłodszej pociechy - jaki może być?

Kiedy rozszerza nam się familia, wszyscy jesteśmy wniebowzięci. Snujemy scenariusze na przyszłość, czynimy wszystko, żeby ułatwić początek w egzystencji naszej pociechy. Lecz ten moment to także wielki stres i odpowiedzialność - trzeba zdecydować jak wychować dziecko, czy ochrzcić, jak żywić. Poza tym, bardzo ważnym zagadnieniem jest również zaaranżowanie pierwszego pokoju w życiu potomka. Jak najlepiej to zrobić? Czy płeć jest istotna? Które łóżka do pokoju dziecięcego są najwygodniejsze?
maluchy

Pielęgnacja niemowlaka: przewijamy, kąpiemy, przycinamy paznokcie

Ciałko noworodka wymaga szczególnej troski oraz subtelności. Przebywając w brzuszku rodzicielki, dzieciątko nie wymagało żadnych pielęgnacyjnych zabiegów.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Choinkowe inspiracje

Nadchodzi fantastyczny sezon świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe zaczynają pojawiać się na latarniach i w galeriach handlowych. W reklamach medialnych producenci rekomendują najlepsze upominku. Mądrze już teraz pomyśleć, co dać najbliższym na Święta. W artykule dowiecie się, że czasem niestandardowe wybory mogą okazać się najlepszymi.

Pierwsza komunia

Nad Wisłą od niedawna da się zauważyć postępujące odejście od religijności. Kościół cytuje oficjalne zestawienia, w których generalnie każdy rodak to osoba wyznania katolickiego, jednak realnie wielu ludzi odwraca się od niego. To naturalny i korzystny proces, uwidaczniający ojczystą drogę do światowych standardów.
konsola ouiya

Wspólne granie sprzyja polskim rodzinom!

Mocno alarmujące wiadomości: w znacznym stopniu zanikają w ostatnim czasie więzi rodzinne. Nawet rozchodzi się o bliską rodzinę! Trzeba zatem w tych bardzo zwariowanych czasach rozglądać się za takimi metodami, dzięki którym najzwyczajniej w świecie nasza rodzina będzie w sporo lepszej kondycji. A czy to w ogóle realne?
Gra planszowa

Planszówki logiczne - idealne spożytkowanie wolnego czasu

Trudno jest współcześnie oderwać maluchy od komputera. Dodatkowo – sami dorośli kochają spędzać czas przy elektronicznych rozrywkach, zezwalając na to również swoim pociechom. Nie tak dawno najważniejsze było jak najszybsze wyjście na dwór, zabawy na trzepaku, podchody czy zwyczajna huśtawka.
harcerze

Istotne wakacyjne artykuły dla pociech takie jak lilijki harcerskie oraz nosidełka

Nadchodzi okres wakacyjny, przede wszystkim oczekiwany przez zmęczone szkolnymi zobowiązaniami dzieci. Istnieje wiele doborów wycieczek na ten wolny czas. Trzeba zużytkować go mądrze i wyselekcjonować wyśnioną rozrywkę dla swojej pociechy. Szczególnym wzięciem cieszą się obecnie obozy harcerskie gwarantujące wyśmienitą zabawę w pobliżu przyrody. Dobrym rozwiązaniem są również wspólne, rodzinne eskapady, zacieśniające kontakty pośród najbliższych. Jednak nie tylko wybór planów na wakacje jest bardzo istotny, powinno się także pamiętać o odpowiednim oprzyrządowaniu.