Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ozdoby
ceramika

Twoje mieszkanie potrzebuje modnych oraz wytrzymałych dodatków, zadbaj o odpowiednie ozdoby w pomieszczeniach

Wnętrze mieszkania to nie tylko meble oraz sprzęty, które na co dzień ułatwiają nam funkcjonowanie. To również estetyczne ozdoby i dodatki, jakie nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu i podkreślają ich indywidualny charakter. Każdy z nas jest różny, zatem preferujemy różnorakie style projektowania i urozmaicone dodatki do domu.
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto pełne uroku, domowego ciepła, miłości, które na ogół spędzamy w gronie bliskich nam osób. Jest to jedno z najdawniejszych świąt katolickich. Do wieczerzy wigilijnej zasiada się po zapadnięciu półmroku, w momencie, gdy za oknem wzejdzie pierwsza gwiazdka. Dzieci kochają oczekiwać tej chwili, co jakiś czas podbiegając do okna i wyczekując jej.
Wigilia

Z jakiego rodzaju złota potrafią być wytworzone obrączki z brylantami i kto za nie powinien zapłacić?

Jeżeli nie posiadasz do tej chwili wybranki, lecz wiesz, że niedługo musisz się oświadczyć, być może powinieneś wiedzieć, o kilku sprawach. Dla przykładu, czy jest dla Twojej osoby wiadome, że to Ty, jako nadchodzący nowożeniec powinieneś kupić zarówno pierścionek zaręczynowy, ale również obrączki?


Z jakiego rodzaju złota potrafią być wytworzone obrączki z brylantami i kto za nie powinien zapłacić?

Taki niewątpliwy dla większej części ludzi fakt, nie zawsze jest wszakże w stu procentach jasny dla przyszłego nowożeńca.
bransoletki-z-pereł

Biżuteria, jako doskonałe dopełnieniem ubioru. Jakie rodzaje biżuterii są najpopularniejsze?

Biżuteria to taki dodatek, który kochają pewnie wszystkie panie. Bez względu na jaka jest okazja można znaleźć coś, co będzie doskonale dopełniało cały ubiór. Jaki rodzaj biżuterii każda z pań musi posiadać w swojej garderobie?
Mikołaj wręczający prezent

Innowacyjna kolekcja dekoracji i mebli - świąteczne ozdoby

Jesień coraz bliżej, ani się obejrzymy a rozpocznie się zima i spadnie pierwszy śnieg. Okres zimowy częstokroć kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, z rodzinną atmosferą przy wieczornej wigilijnej kolacji, prezentami oraz choinką. W tym czasie każdy z nas wyciąga z dna pudeł znajdujących się na strychu przepiękne świąteczne ozdoby, jakie przywodzą na myśl wspaniałą atmosferę panującą w czasie świąt. Mnóstwo z nas udaje się także do galerii handlowych i sklepów w celu wyszukiwania nowiutkich ozdób świątecznych.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Choinkowe inspiracje

Zbliża się miły okres świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe pojawiają się na latarniach i w domach. W reklamach telewizyjnych producenci pokazują najlepsze prezenty. Dobrze już teraz wymyślić, co ofiarować najbliższym na Gwiazdkę. Podpowiadamy, że czasem niesztampowe rozwiązania mogą być najlepsze.
Rozświetlmy sobie i naszym gościom święta

Wkrótce Wigilia

Już niedługo Boże Narodzenie jedne z najcudowniejszych świąt w roku. Jest to okres, gdy poświęcamy dużo czasu swojej rodzinie, bliskim. Zapominamy wtedy na moment o powszednich problemach, krzywdach, żalach. Do tych świąt bardzo długo i drobiazgowo się szykujemy. Wykonujemy, czy też nabywamy na przykład różne dekoracje bożonarodzeniowe.
dekoracje ślubne samochodu

Rady specjalistów na dekoracje ślubne aut

Ślub jest oczywiście jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, tym samym należy postarać się i zatroszczyć także o najmniejsze szczegóły. Ogromne znaczenie mają piękne dekoracje w kościele oraz na sali weselnej. Często zapomina się o ozdobieniu samochodu, jakim jedzie się do ślubu, a szkoda, ponieważ on również powinien mieć uroczysty charakter.