Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Sony
kamerka gopro hero

Kamerki i wszystko jasne!

Obecnie posiadamy dużą ilość różnego rodzaju sprzętu do robienia zdjęć. Ogrom osób rezygnuje ze zwykłych aparatów, bo w swych telefonach posiadają możliwość cyknięcia rzeczywiście całkiem fajnych fotografii. Jednak osoby, które wiedzą, czym są fotografie, mogą robić zdjęcia tylko na porządnym sprzęcie. A od jakiegoś czasu wiemy, że jeżeli chodzi o sprzęt fotograficzny, to Canon nie ma sobie równych. Dlatego lustrzanka eos 70d jest często wybierana.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w istocie komputer, odróżniający się od popularnego peceta funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.

Konsola – świetny sposób na hobby

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, różniący się od normalnego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane jedynie do gier wideo. Konsoli nie możemy po nabyciu ulepszać, dokupując nowsze elementy, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona zamkniętą całość, do której można dołączyć jedynie akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i monitor.
przykładowa gra na PlayStation4

Co opłaca się przede wszystkim wiedzieć o mobilnych konsolach?

Gry sprawiają, że w zasadzie w dzisiejszych czasach absolutnie żaden człowiek nie może narzekać na nudę. Doba jest bardzo krótka, taka jak niegdyś, a w końcu nieustannie dochodzą nowe rozrywki, doskonałe metody spędzania wolnego czasu. I fajnie. W takim razie warto trochę powiększyć swoją wiedzę odnośnie konsoli PS Vita. A przecież nie ma w Polsce bardziej wskazanej konsoli, aniżeli PS VITA! Zapewne niektórzy ludzie polemizują z tym, lecz bez dwóch zdań warto przynajmniej testować tę maszynę!