Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Pociecha
łóżeczko

Jaki powinien być certyfikowany plac zabaw? W jaki sposób powinien być przygotowany, aby był miejscem bezpiecznym?

Każde dziecko uwielbia place zabaw, może przebywać w tym miejscu niemal cały dzień. Jednocześnie nie zdaje sobie sprawy, że i w tym miejscu możliwe są zagrożenia. Opiekunowie ciągle powinni kontrolować, czy plac zabaw, na jakim przebywa pociecha jest faktycznie całkiem bezpieczny.


gry edukacyjne dla przedszkolaków

W jaki sposób skutecznie zainteresować przedszkolaka nową, rozwijającą zabawą również w domu?

Codzienna zabawa z najmłodszym członkiem rodziny nie zawsze należy do prostych. Każdy rodzic pragnie by jego pociecha możliwie jak najlepiej się rozwijała. Jednak zagwarantowanie niezbędnej ilości czasu każdego dnia na zabawy z dzieckiem jest nierzadko niemożliwym w realizacji z racji wielu piętrzących się obowiązków.
zabawki dla dzieci

Sklep internetowy dla mam i małych niemowlaków

Jak wiadomo przyszłe mamy wymagają starannej opieki i troski. Jeszcze więcej uwagi potrzebują noworodki. Dla zapewniania matce i dziecku odpowiednich warunków, przydatne są rozmaite artykuły. Będą to przede wszystkim różnorodne przedmioty służące utrzymaniu higieny, ale nie tylko.
torba podróżńa

Dobra kamera bezprzewodowa wifi przyda nam się podczas wielu wycieczek

Jak perfekcyjnie wiadomo obecnie ludzie podróżują jeszcze częściej i to w coraz dalsze zakamarki naszego globu. Nie ma się po co dziwić, gdyż rozwój współczesnych technologii, a co za tym następuje również rozrost powiązań lotniczych doprowadziły do tego, iż jeżdżenie po globie staje się jeszcze tańsze i praktycznie wszelki zaułek świata może być zdobyty w ciągu kilkunastu godzin.
dziecko

Od kołyski do quada - zainteresowania dziecka z czasem się zmieniają

W różnorakim okresie, pociechy potrzebują przeróżnej stymulacji, żeby mieć okazję dobrze się rozwijać oraz właśnie z tego powodu tak istotne jest to, żeby dobierać dla nich zabawki w taki sposób, aby były odpowiednie do rozwoju. Kiedy będą dla mniejszych dzieci, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a jeśli będą dla starszych to będzie się frustrował, że nie potrafi tego robić oraz także zabawka pójdzie w zapomnienie.

Od kojca do quada - fascynacje dziecka w miarę upływu czasu są inne

W różnym wieku, pociechy potrzebują przeróżnej stymulacji, żeby móc odpowiednio się rozwijać i właśnie z tego powodu tak istotne jest to, żeby dobierać dla nich zabawki w taki sposób, aby były właściwe do wieku. Jeśli będą dla mniejszych dzieci, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a jeżeli będą dla większych to będzie się denerwował, że nie umie tego zrobić oraz również zabawka pójdzie w zapomnienie.