Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rodzice
urlop z dzieckiem

Wybierasz się z pociechą na wakacje? Dowiedz się, które zabawki wziąć ze sobą

Urlop z maluszkiem to moc radości, lecz także sporo przygotowań. Niezależnie od wieku dziecka, powinniśmy zabrać jego ulubione ubrania, kosmetyki, jakie stosuje na co dzień w domu, zwłaszcza jeżeli jest alergikiem, frykasy na drogę, jak też zabawki, aby nie nudzić się także w niepogodny dzień.
Zabawka edukacyjna

Zagwarantuj swojemu dziecku dobrą edukację

Jeśli tylko chcielibyśmy, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat mogły cały czas zdobywać nową wiedzę i1 rozwijały swe umiejętności w różnych dziedzinach, to przede wszystkim sami będziemy musieli włożyć jak najwięcej wysiłku w zapewnienie im jak najlepszych warunków do czegoś takiego. Przecież to właśnie rodzice w zdecydowanie największym stopniu są odpowiedzialni za prawidłowy rozwój dzieci, zatem musimy po prostu dowiedzieć się, co będzie idealne dla naszych maluchów i starać się cały czas pomagać im w poszerzaniu swojej wiedzy.
noworodek w szarej czapeczce

Wkrótce będziecie rodzicami? Zobaczcie, co może się Wam przydać!

Pojawienie się na świecie pociechy to bez wątpienia bardzo duże wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który trzeba przygotować się na pojawienia się na świecie dziecka. Przygotować zarówno mentalnie, jak i pod względem przydatnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluszkiem była prosta, przyjemna i bez wątpienia bezpieczna, należy kupić odpowiednią wyprawkę.

Na co zwrócić uwagę kupując akcesoria dla malucha

Kiedy przekroczymy próg sklepu z zabawkami dla najmłodszych, momentalnie pada na nas blady strach, jak poradzić sobie ze znalezieniem tej jedynej przez nasze maleństwo zabawki. Osobom, które nie posiadają dzieci, a zamierzają kupić coś synkowi koleżanki, w tym wysypie produktów w sklepach jest podwójnie gorzej. Tu już nie ma innej rady, jak tylko polegać na doświadczonej ekspedientce lub też w ostateczności zapytać rodzica, który właśnie jest ze swoją latoroślą po kupno jakiegoś rewelacyjnie modnego wozu strażackiego, szalenie przytulaśnej maskotki albo też najnowszej lalki. Aby nieco ułatwić zakupy polecamy kilka rzeczy, bez których obecnie wasze dziecko nie będzie mogło się obejść. Dlatego najdrożsi rodzice, wyciągajcie portfele, oto przed Wami maluszkowy niezbędnik, który bije rekordy sprzedaży w sklepach w całym kraju.
paputki skórzane dla dzieci

Niewielka, lecz konieczna wyprawka dla noworodka - jakie rzeczy powinna zawierać?

Przyjście na świat długo oczekiwanego dziecka wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować prezent, a nim zwykle są zabawki. Z kolei białogłowy wprost kochają wybierać niewielkie ubranka, zatem body albo kurteczki.
zabawki

Zabawki plastyczne wpływają na odpowiedni rozwój umysłu i ciała dziecka

Aktualnie rodzice szczególnie często angażują się w prawidłowy rozwój własnego dziecka. Jest to dobre zachowanie, bo początkowa faza rozwoju dziecka w postaci fizycznej i psychicznej, ma niezwykle duży wpływ na całe życie takiego człowieka. Dzieci dużo wcześniej rozpoczynają edukację, dlatego że ich umysł jest znacznie bardziej podatny na pozyskiwanie i przyswajanie różnorodnych wiadomości i dzięki temu po prostu zaczynają być one znacznie bardziej niezależne i także potrafią logicznie analizować wiele wydarzeń, które dookoła się odbywają.
Kuchnia, zabawki z drewna

Jak wybrać bezpieczne prezenty!zabawki dla dzieci?

Przychodzi taki czas, kiedy w bardziej lub mniej spodziewany sposób stajemy się rodzicami. W takim momencie jedną z pierwszych rzeczy, o którą zaczynamy się martwić, jest wyprawka dla niemowlaka. Podobnie z wybraniem zabawki dla dzieci, aby być pewnym, że nasz mały człowieczek jest bezpieczny.
pokój dziecka

Jak dużo kosztuje potomka?

Wychowywanie dziecka poza wielką radością i spełnieniem, to również nieuniknione kłopoty iporażki. Jednym z nich są pieniądze, bo jak powszechnie wiadomo, pieniędzy nigdy za wiele, także dla naszych dzieci. Tymczasem kwestia materialna jest często pomijana, jakby nie istniała, albo jak gdyby nie można było zestawiać nasze dziecko z pieniędzmi. Powszechnie wiadomo, są sprawy bezcenne, jak miłość czy macierzyństwo, jednakże jest też rzeczywistość, którą stanowią pieniądze.
Zimowa pielęgnacja skóry dzieci

Artykuły dla dziecka

Zaczyna się świąteczny boom na szczególne prezenty. Rekomendowane artykuły dla niemowląt rodzice wybierają tak samo często w sklepach stacjonarnych, jak i w sieci. Decydując się na nabycie certyfikowanych oraz całkowicie bezpiecznych gadżetów dla najmłodszych, pragniemy wybierać tylko najwyższej jakości propozycje. Możliwości oferowane nam obecnie przez producentów są bezcenne, natomiast oferta wciąż nieustannie się poszerza. Proponowane dzisiaj artykuły dziecięce można także wyszukać w promocyjnych cenach.
prawo

Jakiego rodzaju prawa przysługują rodzicom w dziedzinie wychowywania dziecka? Jaka jest ich władza?

Czym w ogóle jest władza rodzicielska? Zdefiniowane również jako prawa rodzicielskie, to seria uprawnień, jakie przysługują rodzicom względem swoich dzieci. Zgodnie z przepisami ta władza przynależy obojgu rodzicom. Powstanie jej i funkcjonowanie jest zależne od tego, czy rodzice ciągle są w związku małżeńskim. Co najważniejsze jednak, zakres władzy rodzicielskiej jest jednakowy, więc każdemu z rodziców przysługuje pełnia władzy.
1 2 3 4