Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rodzice
pokój dziecka

Jak dużo kosztuje potomka?

Wychowanie dziecka poza wielką radością i spełnieniem, to też nierzadkie problemy iporażki. Jednym z nich jest kwestia finansowa, bo jak powszechnie wiadomo, pieniędzy nigdy za wiele, także dla naszych dzieci. Tymczasem kwestia materialna jest zazwyczaj bagatelizowana, jakby nie istniała, albo jak gdyby nie można było zestawiać nasze dziecko z pieniędzmi. Powszechnie wiadomo, są rzeczy bezcenne, jak bliskość czy macierzyństwo, jednakże jest też rzeczywistość, którą regulują pieniądze.
zabawka

Jak zabawić, lecz również edukować własne dziecko?

Nie chciałbym niczego za bardzo sugerować, lecz w wielu przypadkach rodzice nie zwracają dużej uwagi na rozwój intelektualny swojego dziecka. W końcu jeśli chcemy, aby nasze dziecko było mądre, w żadnym wypadku nie miewało kłopotów w życiu, w żadnym razie nie możemy wychodzić z takiego założenia, że tak czy siak nasze dziecko da sobie radę. Oczywiście są takie kwestie, na które absolutnie każdy rodzic powinien zwracać szczególną uwagę. Pozwól zatem, iż pomogę Ci ze wszystkim.
noworodek w szarej czapeczce

Wkrótce będziecie rodzicami? Zobaczcie, co może się Wam przydać!

Pojawienie się na świecie pociechy to bez wątpienia podniosłe wydarzenie. Dziewięć miesięcy magicznego oczekiwania to czas, przez który należy przygotować się na przyjście na świat maluszka. Przygotować zarówno mentalnie, jak i pod względem odpowiedniego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluchem była prosta, przyjemna i bez wątpienia bezpieczna, należy kupić solidną wyprawkę.
zabawki

Zabawki plastyczne wpływają na odpowiedni rozwój umysłu i ciała dziecka

Obecnie rodzice szczególnie często angażują się w jak najlepszy rozwój swego dziecka. Jest to odpowiednie zachowanie, ponieważ pierwszy etap rozwoju dziecka w formie fizycznej i psychicznej, ma niezwykle spory wpływ na całe życie takiego człowieka. Dzieci coraz wcześniej zaczynają proces edukacji, bo ich umysł jest znacznie bardziej podatny na zdobywanie i zapamiętywanie różnych wiadomości i w ten sposób po prostu zaczynają być one dużo bardziej niezależne i też potrafią logicznie analizować wiele wydarzeń, które naokoło się odbywają.
dzieci

Najciekawsze gry online

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się koniecznym medium służącym do pracy, nauki, kontaktowania się z innymi ludźmi i zdobywania informacji. W sieci spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. ważnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym elementem życia mnóstwa ludzi, również dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z ulubionych rozrywek wszystkich dzieci.
gry edukacyjne dla przedszkolaków

W jaki sposób skutecznie zainteresować przedszkolaka nową, rozwijającą zabawą również w domu?

Codzienna zabawa z dzieckiem nie zawsze należy do prostych. Każdy rodzic chce by jego pociecha możliwie jak najlepiej się rozwijała. Jednak poświęcenie adekwatnej ilości czasu każdego dnia na zabawy z dzieckiem jest zwyczajnie niemożliwym w zrealizowaniu z racji licznych piętrzących się obowiązków.
zabawa, dzieci

Zabawki edukacyjne dla maluchów w asortymencie sklepów internetowych

Żeby nasze dzieci posiadały szczęśliwe dzieciństwo, niewątpliwie dbamy o ich rozwój pod każdym względem. Tyczy się to również zapewniania dziecku odpowiedniej, dobrej zabawki. Nasze dziecko z pewnością posiada w swoim pokoju sporo rozmaitych zabawek - pluszaków, książeczek z kolorowymi obrazkami, samochodów lub lalek, gier lub kolorowanek.
urlop z dzieckiem

Wybierasz się z pociechą na wakacje? Dowiedz się, które zabawki wziąć ze sobą

Wakacje z maluszkiem to dużo radości, lecz również niemało przygotowań. Bez względu na wiek dziecka, musimy zabrać jego ulubione ciuszki, kosmetyki, które używa na co dzień w domu, zwłaszcza jeśli jest alergikiem, przekąski na drogę, jak też zabawki, by nie nudzić się nawet w pochmurny dzień.
zajęcia w przedszkolu

Przedszkole dwujęzyczne Wrocław ma szansę nam zaproponować świetną wiedzę dla naszego malucha

Czy wybraliśmy już odpowiednie przedszkole?
Opiekunowie chcą mieć świadomość, że ich dzieci się właściwie rozwijają, dlatego właśnie uważnie wybierają wszystko, co chcą im nabyć czy zorganizować. To powoduje, że niesamowicie poważnie i ostrożnie podejdą do wyboru właściwego przedszkola, posiadając świadomość, że doświadczenia tam zdobyte mogą rzutować nie tylko na późniejszą naukę, lecz też na dalsze życie ich dziecka. To powoduje, że uważnie przypatrują się przedszkolom, które będą im oferowane.
zabawa

Jak dbać o rozwój swojego dziecka?

Obecnie generalnie bardzo dbamy o własne dzieci.Oczywiście nie twierdzę, że kiedyś matki były wyrodne, ale fakty są takie, że bardzo rzadko podążaliśmy za interesującymi nowinkami, dzięki to którym dzieci mają okazję być bardziej mądre. Kilka dni temu zapoznałem się z badaniami, według to których młodzi mieszkańcy Polski są inteligentniejsi, aniżeli ich rodzice i dziadkowie. Tyle się mówi, że obecna młodzież jest głupia, a tu proszę - sytuacja nie jest beznadziejna. W jaki sposób zatem dzisiejszy rodzic może dbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka?
1 2 3 4