Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ludzie
papieros2

Popularne e-papierosy

Papierosy są złe. Powodują nowotwór płuc. Niszczą układ immunologiczny organizmu. Powodują schorzenia układu oddechowego. Barwią odpychająco opuszki palców. Co najważniejsze, nikotyna silnie do siebie przywiązuje. Pomimo wymienionych drastycznych faktów, ludzie nie rzucają palenia. Nikotyna współgra ze słabiutką wolą użytkowników.

W co zagrać w internecie

Większość ludzi ma już dostęp do internetu i to na tyle szybki, by móc pocinać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozrywki wieloosobowej chyba nie trzeba, prawda? Ale gdyby ten artykuł przeglądał dyletant sieciowy, napiszę: granie online to kompletnie nowe doświadczenie.

Na co zwrócić uwagę kupując akcesoria dla malucha

Kiedy przekroczymy próg sklepu z zabawkami dla najmłodszych, momentalnie pada na nas blady strach, jak poradzić sobie ze znalezieniem tej jedynej przez nasze maleństwo zabawki. Osobom, które nie posiadają dzieci, a zamierzają kupić coś synkowi koleżanki, w tym wysypie produktów w sklepach jest podwójnie gorzej. Tu już nie ma innej rady, jak tylko polegać na doświadczonej ekspedientce lub też w ostateczności zapytać rodzica, który właśnie jest ze swoją latoroślą po kupno jakiegoś rewelacyjnie modnego wozu strażackiego, szalenie przytulaśnej maskotki albo też najnowszej lalki. Aby nieco ułatwić zakupy polecamy kilka rzeczy, bez których obecnie wasze dziecko nie będzie mogło się obejść. Dlatego najdrożsi rodzice, wyciągajcie portfele, oto przed Wami maluszkowy niezbędnik, który bije rekordy sprzedaży w sklepach w całym kraju.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój dziecka

Każdy nieopierzony rodzic powinien przemyśleć, jak prawidłowo wychować malucha. To wszakże niezwykle odpowiedzialne zadanie – w czasie wielu lat wychowania kształtuje się niepowtarzalnego człowieka. To naturalne, że czasami zwyczajnie nie ma ochoty i prościej dać zabawki i uruchomić berbeciowi telewizor, jednak takie rzeczy nie powinny zdarzać się często. Trzeba z całą mocą zaznaczyć, że oglądanie tv nie tylko nie uruchamia intelektu dziecka, ale także jest odpowiedzialne za uwstecznianie intelektualne!
zdjęcie weselne

Przygotowujesz wesele - podpowiadamy jak odszukać sprawdzonego fotografa

Czy ktoś z nas pamięta szczegółowo własny ślub? Z pewnością nie! Pamięć jest zawodna - tak jesteśmy stworzeni. Wiele pamiętamy, to oczywiste, ale i tak nawet aż tak ważny dla nas dzień generalnie nie jest zbytnio przez nas, po wielu latach, pamiętany.

Najlepszy fotograf ślubny

Przysięga wierności dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. A więc wszystko tego dnia powinno być cudowne, dopracowane i perfekcyjne. Ceremonia, w czasie której młoda para obiecuje sobie coś tak wielkiego, jak przywiązanie do końca swoich dni, aż się prosi, by zostać zatrzymana na udanych fotografiach.