Łóżeczko
pokój dziecięcy

Najciekawsze meble i inne akcesoria dla dzieci

Początkowe miesiące życia niemowlęcia to okres bardzo ważny i niełatwy zarówno dla samego niemowlęcia, jak również członków rodziny. Zwłaszcza w przypadku pierworodnego dziecka, matka uczy się, jak poprawnie zapewniać mu dobre zdrowie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Okres niemowlęcy kończy się w raz z pierwszym rokiem życia. W tym czasie jego potrzeby są największe.
łóżeczko

Jaki typ łóżeczka do pokoju dziecięcego kupić

Niemowlę sypia nadzwyczaj dużo, a spanie ma podstawowe znaczenie dla jego rozwoju. Niektóre projekty łóżeczek mogą służyć dziecku nawet po wyrośnięciu z wieku noworodkowego. Tradycyjne łóżeczka ze szczebelkami są zwykle nabywane przez rodziców. W zależności od twórcy różnią się estetyką, zabarwieniem i klasą drewna, a również metodą wykończenia.
łóżeczko dziecięce

Jakiego typu łóżka można obecnie kupić dla synka mającego osiem lat bądź dla córki w podobnym wieku

Gdy w mieszkaniu za kilka miesięcy ma się pojawić kilkudniowy maluszek, to jego opiekunowie pomalutku zaczynają przygotowywać wyprawkę. Oprócz ubranek w najmniejszych rozmiarach, pieluch tetrowych i tych jednokrotnego użytku czy wreszcie różnego typu kosmetyków, trzeba koniecznie kupić nie byle jakie łóżeczko.
Mata piankowa – puzzle

Mata edukacyjna i kołyska na start. Zabawne maty dla maluchów

Maty edukacyjne to zabawki, którymi bawić się mogą niemowlaki już od trzeciego miesiąca życia. Pełnią one doskonałą funkcję zabawek edukacyjnych, ponieważ ich zadanie polega na pobudzeniu zmysłów malucha zarówno słuchu, dotyku jak i wzroku.
noworodek w szarej czapeczce

Wkrótce będziecie rodzicami? Zobaczcie, co może się Wam przydać!

Narodziny dziecka to bez wątpienia ogromne wydarzenie. Dziewięć miesięcy magicznego czekania to czas, przez który należy przygotować się na pojawienia się na świecie maluszka. Przygotować zarówno psychicznie, jak i pod względem odpowiedniego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluszkiem była łatwa, przyjemna i bez wątpienia bezpieczna, trzeba zakupić odpowiednią wyprawkę.
Dzieci

Szykujesz wyprawkę dla niemowlaka? Dowiedz się, jakie ubranka są konieczne

Oczekiwanie, gdy maleństwo przyjdzie na świat, to okres dużych przygotowań. Bobasowi konieczny jest własny pokój, a już z pewnością łóżeczko, w jakim będzie spędzało większość czasu w początkowym etapie życia. Poza kołyską, butelkami, oliwkami, wózkami i kocykami kupić trzeba też ubranka, z jakich część weźmiemy już do szpitala. Co powinno być w takiej wyprawce, by w ciągu pierwszych tygodni nie biegać za kolejnymi śpioszkami bądź czapeczką?
disney

Spodziewasz się spotkania z świeżo upieczonymi rodzicami? Zobacz, jaki drobiazg możesz im ofiarować!

Nadchodzi okres Bożego Narodzenia, zatem pora wizyt rodzinnych i... dawania upominków. Nie we wszystkich przypadkach jest to zadanie łatwe, jednak robi się ono szczególnie delikatne, kiedy planujemy się spotkać z nieopierzonymi rodzicami.