Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Biżuteria
Biżuteria Diva

Jak upiększyć strój?

Biżuteria jest doskonałą ozdobą. Dopełnienie tym sposobem stroju może przydać mu klasy, podkreślić najładniejsze elementy, kolory. Tego typu akcesoria potrafią poprawić humor i dodać nam tego „czegoś”. Warto więc wybierać unikatowe i wspaniale wykonane kolczyki, naszyjniki czy inne ozdoby.
bransoletki-z-pereł

Biżuteria, jako doskonałe dopełnieniem ubioru. Jakie rodzaje biżuterii są najpopularniejsze?

Biżuteria to taki dodatek, który kochają pewnie wszystkie kobiety. Bez względu na okazję można znaleźć coś, co będzie doskonale dopełniało całość ubioru. Jaki rodzaj biżuterii każda z kobiet musi mieć w swojej garderobie?
Szmaragd

Wspaniałe kamienie szlachetne - szmaragd i tanzanit

Nie od dzisiaj wiadomo, iż diamenty a także inne kamienie szlachetne są najważniejszym przyjacielem kobiety. Mnóstwo kobiet lubi nosić biżuterię z dodatkiem kamieni szlachetnych, bowiem taka biżuteria niewątpliwie wiele osiąga na designie. Obecnie w jubilerstwie stosuje się różne kamienie szlachetne, do najbardziej znanych oraz modnych przynależą diamenty i brylanty, chociaż warto także zaznajomić się z innymi, pięknymi kamieniami szlachetnymi, które też przysporzą niemało uroku każdej biżuterii.
pierścionek

Mężczyzna, który zamierza oświadczyć się swej towarzyszce, nierzadko staje przed ciężkim wyborem

Jak uniwersalnie wiadomo punktem zwrotnym dla związku kobiety i mężczyzny są zaręczyny. To one kierują bezpośrednio do ślubu, jaki wiąże dwóch ludzi i jest początkiem ich lepszego, wspólnego życia. Niemniej powinno się pamiętać, jak kłopotliwa i zawiła może być droga, która do tego prowadzi. A zaczyna się już od wyboru pierścionka, co dla niejednego mężczyzny okazuje się poważnym wyzwaniem. W całkowitą intrygę wciągane są przyjaciółki czy też i rodzina nadchodzącej panny młodej. A bez wątpienia, dla kobiety jest to ogromnie ważna chwila, zatem wszystko musi być perfekcyjne.