Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dziecko
mieszkania

Narodziny dziecka to najcudowniejszy moment w życiu wszystkich rodziców - oto na świat przyszedł ich szkrab

Niejedna mama niezwykle kocha swoje maleństwo. Pragnie z nim spędzać niejedną wolną minutę i cieszyć się tym, że ma szansę spoglądać codziennie na wzrost swojego szkraba.


zabawki konstrukcyjne

Różne gadżety dla małych dzieci

Każde zabawki, które wchodzą na rynek w państwach Unii Europejskiej, winny realizować dobre standardy bezpieczeństwa. Zabawki są potrzebne każdemu maluchowi, bowiem kształtują, bawią, kształcą.
niemowlę

Perfekcyjne akcesoria i zabawki dla dzieci w sklepach internetowych

Z pewnością przyjście dziecka na świat jest niesłychanie ważkim wydarzeniem, do jakiego rodzice przygotowują się przez nadzwyczaj długi czas. Istotną rzeczą, o jaką trzeba zadbać znacznie wcześniej, jest nabywanie wyprawki dla maluszka.
uśmiechnięte dziecko

Akcesoria dla niemowlaków, które da się sprawdzić w aptekach internetowych

Akcesoria dla najmłodszych, jakie można sprawdzićw aptekach internetowych to przede wszystkim znacząca wygoda dla rodziców. Nie będą musieli bowiem wychodzić z domu, a zweryfikują to czego maluch wymaga w konkretnej chwili. Wszystkie towary są sprawdzone, posiadają określone certyfikaty i zostaną w krótkim czasie dostarczone. Co będzie na dodatek ważne, faktycznie okaże się to sporą wygodą dla opiekunów.
Ciąża, płeć dziecka

Wszystko dla dziecka

Przyjście na świat malucha to szalenie istotne zdarzenie w życiu dwojga ludzi. Od tego dnia w zasadzie wszystko ulega zmianie. Rodzicie muszą zapewniać sporo czasu maluchowi, a także zmienić odpowiednio mieszkanie. Przedstawiamy trzy główne kwestie, o które trzeba zadbać.
rowerek

Kupujemy zabawki dla dziecka - czytaj na ten temat więcej

Firmy produkujące zabawki prześcigają się pomysłach na coraz to nowsze modele. Nasze dzieci spoglądające na reklamy, kuszone są wizją różnych, ich zdaniem ciekawych zabawek. Jak się później okazuje, rzeczy te niekiedy nie są warte swojej ceny. Jak wybrać dla naszej pociechy zabawkę, która sprawi frajdę, lecz również wpłynie na psychofizyczny?
zabawki

Zabawki edukacyjne wspomagające rozwój Twojego dziecka.

Uwielbiamy spoglądać na baraszkujące, małe kotki. Przepadamy za tym widokiem. Z zainteresowaniem patrzymy na ich pojedynek z kłębkiem wełny. Lecz nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że ” beztroskie ” harce są tak naprawdę ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Ponieważ to właśnie owe umiejętności wyuczone podczas zabawy będą w przyszłości decydować o życiu zwierzęcia i jego miejscu w stadzie. Z jakiej przyczyny, tak dużo rodziców nie wykorzystuje naturalnej ciekawości dzieci, aby podarować im w danej chwili przygotowanie o otaczającym świecie? Wszak dzieci już od maleńkości obwieszczają nam swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Dobierając zabawki dla swoich maluszków uwzględnijmy, że wbrew pozorom decydujemy o ich umiejętnościach w przyszłości.
Nauka angielskiego

Niejedna kobieta śni o tym, żeby mieć dziecko - instynkt matki jest przecież jednym z najsilniejszych uczuć na świecie

Gdy na świecie pojawi się nasz brzdąc, to jesteśmy najszczęśliwsze pod słońcem. Pragniemy z nim spędzać każdą minutę - patrzeć jak śpi, uśmiecha się oraz zaczyna siadać czy raczkować.


Niejedna kobieta śni o tym, żeby mieć dziecko - instynkt matki jest przecież jednym z najsilniejszych uczuć na świecie

Nadchodzi jednak taki dzień, kiedy jesteśmy zobligowane iść znów do biura, a nasz malec musi iść przykładowo do żłobka lub musimy poprosić swą mamę o pomoc.
Chrzest

Ubranko na chrzest – gdzie najtaniej kupić?

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica. Choć oczywiście powinno się podkreślić, iż jest to przede wszystkim ważny dzień w życiu dziecka. Ale nie można ukryć, że sam bohater tego dnia zazwyczaj nie jest jeszcze zbyt świadomy tego, co się dzieje i nie przeżywa tych wydarzeń świadomie. Natomiast rodzice wręcz odwrotnie. Oni chcieliby, by wszystko było perfekcyjnie. Stresują się, chcą wszystko dopiąć na ostatni guzik. Od potraw, poczęstunku, poprzez ubranka aż po własny wygląd|Chrzest to włączenie do kościoła małego dziecka.
Samochody Hot Wheels

Hot Wheels hitem rynkowym nie od teraz

Na rynku zauważyć daje się znakomita jakość dostępnych do kupienia zabawek. Producenci stale prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej ulepszonych technik tworzenia zabawek, jednak na prowadzeniu wciąż znajduje się gra Hot Wheels. Amerykańska marka tworząca zabawki na najwyższym poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, natomiast do chwili obecnej swoją działalność z sukcesami kontynuuje również w wielu krajach Europy.