Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
LEGO
Klocki Lego Hobbit

Przeżyj podróż najpopularniejszego Hobbita

Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o tajemnej mocy, walka ze smokiem Smaugiem. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla najmłodszych? A jednak przygody mężnego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?
Klocki Lego

Klocki lego - sposób spędzania wolnego czasu dla każdej osoby

Wszyscy wiemy, że jeśli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to z chęcią będzie sięgało po gry z bohaterami owej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że stale tworzone są kolekcje zabawek związanych z filmami, których staż jest już dość długi. Mimo to na wszystkich kontynentach możemy spotkać fanów tych filmowych hitów i co najważniejsze wiele elementów z kinowych produkcji wpisało się na kartach historii jako ikony popkultury. Dzięki temu zapewne klocki lego gwiezdne wojny są, były i na sto procent będą jednymi z chętniej kupowanych kompletów lego.

Jaki typ zabawki nabyć dla chłopców?

Minęły już czasy, gdy nasze dzieci interesowały rowerki Smoby i wiaderka do budowanie babek z piasku. Dzieci rosną, a wraz z nimi zmieniają się też oczekiwania dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się popularnym prezentom dla chłopców, bo w czasach królujących gier PC trzeba zaoferować im coś rzeczywiście ciekawego, by odgonić ich od komputerów i playstation.
Lego

Trudno odszukać dziecko, które nie lubiłoby Lego

Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie która produkuje najpopularniejsze klocki na świecie. I których by nie miało lub nie chciało mieć i bawić się nimi. Historia tych rewelacyjnych klocków sięga początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii założona została firma, która przez kilka kolejnych dekad stała się potentatem na rynku dziecięcych klocków. Bez wątpienia do tego stanu bardzo się przyczynił opatentowany w latach pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.
zabawki

Lego Ninjago zestawem niezwykle polecanym

Duńskie klocki Lego Ninjago robią wrażenie na najmłodszych klientach już następną generację z rzędu. Tylko wybrane specjalnie przez markę materiały zostały użyte do zrobienia zabawkowych arcydzieł, które służyć mogą całe pokolenia! Komplety klocków Lego pasjonują dzieci. Najmłodsi będą uszczęśliwieni, jeśli właśnie ten zestaw zostanie im podarowany. Zabawki firmy Lego uczą oraz bawią, co jest dla dzieci szczególnie istotne. Dzieci odkrywają świat z Lego każdego dnia.
Mata piankowa – puzzle

Zainteresuj swoje dziecko

Opieka nad maluchem to nie igraszka. Kłopoty zdarzają się na każdym etapie w życiu dziecka – dotyczą tego, czym karmić, w co ubierać i jak rozwijać. Wielu rodziców też nie wie, jakie zabawki podpasują latorośli. Zaczniemy od zabawek dla nieco starszych pociech. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.
Dziecko z misiem

Najlepsze zabawki na prezent

Zabawki dla najmłodszych są niezwykle istotnym elementem dla ich rozwijania się. zależnie od wieku dziecka potrzebuje ono zabawek o zróżnicowanym charakterze. Obecnie na rynku działa tak ogromna ilość producentów zabawek, że czasami rodzice mają trudny wybór.
lego super heroes - Thor

Najbardziej rozwijające zabawki dla dzieci – obecnie również w świecie DC Comics

Wiele zabawek, jakie są znane od lat i wspominane z przyjemnością są rozwijane do dziś. Idealnym tego przykładem są różnorodne komplety Lego, które są również w dzisiejszych czasach bardzo popularne i rekomendowane jako jedne z najlepszych zabawek dziecięcych. Ich atutem jest nie jedynie spora ilość możliwości – wspomagająca kreatywne myślenie – lecz także znakomity wygląd , jak również uniwersalny design.
furby

Furby powraca!

W nowym tysiącleciu warto zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najlepsze i naprawdę postarać się o najlepsze zabawki, takie jak choćby Furby. Kto nie zna choćby z dzieciństwa Furby’ego, jednej z pierwszych w Polsce i na świecie interaktywnych zabawek? Furby, niesamowite zwierzątko będące w stanie z dzieckiem rozmawiać i grać, dobrze wpływa na zdolności twórcze i uczy myślenia w odmienny sposób. To właśnie od Furby’ego zaczyna się trening fantazji tysięcy dzieci, w szczególności zaś tych, które chcą mieć także żywe zwierzątko domowe. Zabawki potrzeba zdecydowanie kupować rozważnie i starać się, aby nie tylko uszczęśliwiały, ale także rozwijały umiejętności opiekuńcze. Furby bowiem wymaga nie jedynie obserwacji dziecka poprzez zabawę i konwersację, ale też poprzez karmienie. „Przez zabawę do nauki” okazuje się być czymś więcej niż jedynie starym powiedzeniem.
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając podarunek dla kilkulatka z łatwością zdarza się pogubić wśród natłoku kolorowych przedmiotów znajdujących się na rynku. We współczesnych czasach, kiedy dzieci posiadają nadzwyczaj dużo zabawek, tylko skromna ich część przyciąga uwagę na tyle, że będą sprawiać przyjemność dłużej niż przez parę chwil.
1 2