LEGO
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci , którzy przyszli na świat w latach osiemdziesiątych XX w, z pewnością pamiętają czasy, w jakich zestawy lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do nabycia wyłącznie w Pewexach albo na zachodzie. Każdy z nas pragnął tego, żeby ciocia mieszkająca w zachodniej Europie przysłała na urodziny najnowszy zestaw klocków Lego.
zabawki

Podarki inne niż wszystkie – jak zaskoczyć siedmiolatka?

Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, pragniesz czymś zaskoczyć dziecko, które właściwie już wszystko posiada. Lego, kukiełki, kuchenki, puzzle, gry… Czy może być coś jeszcze, co sprawi dziecku radość? Owszem, podpowiadamy.
lego

Klocki lego są znakomitym sposobem na prezent świąteczny - dzięki takiego rodzaju zabawkom nasze dzieci mogą się rozwijać świetnie się bawiąc

Lego od wielu lat należą do jednych z najbardziej popularnych zabawek. Praktycznie każde dziecko lubi bawić się klockami, kreować gospodarstwa i miasta, przekształcać nowe pojazdy i budynki. Klocki lego mają możliwość rozwijania wyobraźni dziecka przez sporą liczbę kombinacji ich połączenia ze sobą. Kolejnym tego przykładem jest fakt, że nierzadko dzieci kombinują coś swojego podczas składania klocków, a oprócz tego często mają już jakiś pomysł w myślach zanim jeszcze rozpoczną budowę.
Lego

Trudno odszukać dziecko, które nie lubiłoby Lego

Lego - ciężko znaleźć dziecko, które nie wiedziałoby o tej największej chyba firmie produkującej najpopularniejsze klocki na świecie. I których by nie miało albo nie chciało mieć i się nimi bawić. Początek tych niezwykłych klocków będzie sięgać początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii założona została firma, jaka przez kilka następnych dekad stała się światowym potentatem na rynku dziecięcych klocków. Bez wątpienia do tego sukcesu bardzo się przyczynił opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.

Jaki typ zabawki nabyć dla chłopców?

W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze pociechy zajmowały rowerki Smoby i zestawy foremek do robienia babek z piasku. Dzieci rosną, a razem z nimi zmieniają się też oczekiwania dotyczące prezentów. Dziś przyjrzyjmy się popularnym prezentom dla chłopców, bo w epoce królujących gier komputerowych trzeba zaproponować im coś rzeczywiście ciekawego, by odgonić ich od komputerów i playstation.
Klocki Lego Hobbit

Przeżyj podróż najpopularniejszego Hobbita

Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o potężnej mocy, walka ze smokiem Smaugiem. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak historię nieugiętego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając podarunek dla kilkulatka łatwo zdarza się pogubić wśród natłoku barwnych przedmiotów znajdujących się w sklepach. We współczesnych czasach, kiedy dzieci mają bardzo wiele zabawek, tylko niewielka ich część zatrzymuje zainteresowanie tak, że będą cieszyć dłużej niż przez parę chwil.
Dziecko z misiem

Najlepsze zabawki na prezent

Zabawki dla najmłodszych są bardzo istotnym elementem w kontekście ich wzrostu. W zależności od wieku dziecka potrzebuje ono przedmiotów różnego typu. Aktualnie na rynku działa tak wielka liczba producentów zabawek, że czasami opiekunowie mają trudny wybór.
Klocki Lego

Klocki lego - sposób spędzania wolnego czasu dla każdej osoby

Wszyscy wiemy, że jeżeli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to z chęcią będzie sięgało po gry z bohaterami tej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że stale tworzone są kolekcje gadżetów związanych z filmami, których staż jest już dość długi. Mimo to na świecie nadal jest wielu fanów tych filmowych hitów i co najważniejsze wiele elementów z konkretnych historii wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Pewnie dlatego klocki lego gwiezdne wojny są, były i na pewno będą jednymi z najczęściej wybieranych zestawów lego.
zabawki

Lego Ninjago zestawem niezwykle polecanym

Duńskie klocki Lego Ninjago robią wrażenie na najmłodszych klientach już którąś generację z rzędu. Głównie wybrane specjalnie przez firmę materiały zostały zastosowane do wykonania zabawkowych arcydzieł, które będą służyć całe pokolenia! Zestawy klocków Lego pasjonują dzieci. Najmłodsi będą uszczęśliwieni, jeżeli właśnie ten komplet zostanie im podarowany. Zabawki firmy Lego uczą oraz bawią, co jest dla brzdąców szczególnie ważne. Dzieci odkrywają świat z Lego każdego dnia.
1 2