Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
LEGO
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając podarunek dla kilkulatka łatwo zdarza się pogubić wśród natłoku barwnych przedmiotów znajdujących się w sklepach. We współczesnych czasach, kiedy dzieci mają bardzo wiele zabawek, tylko niewielka ich część zatrzymuje zainteresowanie tak, że będą cieszyć dłużej niż przez parę chwil.
Dziecko z misiem

Najlepsze zabawki na prezent

Zabawki dla najmłodszych są bardzo istotnym elementem w kontekście ich wzrostu. W zależności od wieku dziecka potrzebuje ono przedmiotów różnego typu. Aktualnie na rynku działa tak wielka liczba producentów zabawek, że czasami opiekunowie mają trudny wybór.

Jaki typ zabawki nabyć dla chłopców?

W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze dzieci zajmowały rowerki Smoby i wiaderka do robienia babek z piasku. Dzieci rosną, a wraz z nimi zmieniają się też marzenia dotyczące prezentów. Dziś przyjrzyjmy się popularnym zabawkom dla chłopców, bo w czasach wszechobecnych gier PC trzeba zaoferować im coś naprawdę ciekawego, by odgonić ich od komputerów i playstation.
Klocki Lego

Klocki lego - sposób spędzania wolnego czasu dla każdej osoby

Wszyscy wiemy, że jeżeli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to z chęcią będzie sięgało po gry z bohaterami tej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że stale tworzone są kolekcje gadżetów związanych z filmami, których staż jest już dość długi. Mimo to na świecie nadal jest wielu fanów tych filmowych hitów i co najważniejsze wiele elementów z konkretnych historii wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Pewnie dlatego klocki lego gwiezdne wojny są, były i na pewno będą jednymi z najczęściej wybieranych zestawów lego.
zabawki

Lego Ninjago zestawem niezwykle polecanym

Duńskie klocki Lego Ninjago robią wrażenie na najmłodszych klientach już którąś generację z rzędu. Głównie wybrane specjalnie przez firmę materiały zostały zastosowane do wykonania zabawkowych arcydzieł, które będą służyć całe pokolenia! Zestawy klocków Lego pasjonują dzieci. Najmłodsi będą uszczęśliwieni, jeżeli właśnie ten komplet zostanie im podarowany. Zabawki firmy Lego uczą oraz bawią, co jest dla brzdąców szczególnie ważne. Dzieci odkrywają świat z Lego każdego dnia.
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci z nas, którzy urodzili się w latach '80 XX w, na pewno pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia jedynie w Pewexach lub za granicą. Każdy chłopiec pragnął tego, aby rodzina przebywająca na zachodzie przysłała na urodziny najnowszy zestaw klocków Lego.
lego super heroes - Thor

Najbardziej rozwijające zabawki dla dzieci – obecnie również w świecie DC Comics

Wiele zabawek, jakie są cenione od lat i wspominane z rozrzewnieniem rozwijają się do dziś. Znakomitym tego przykładem są różnorodne zestawy Lego, które są także w dzisiejszych czasach bardzo słynne i polecane jako jedne z najwspanialszych zabawek dziecięcych. Ich atutem jest nie wyłącznie ogromna ilość możliwości – rozwijająca kreatywne myślenie – lecz także wspaniały wygląd oraz ponadczasowy design.
lego

Klocki lego dobrze nadają się na upominek na urodziny dla każdego szkraba

Każdy w dzieciństwie marzył o klockach firmy lego. O radości z ich układania a później walki czy to z wrogimi wojskami, czy też z potworami ziejącymi ogniem. Fantazja przy klockach była szalenie pobudzona. Każdy chciał zostać korsarzem, ale po chwili każdy chciał być dzielnym magiem. Wszystko było zależne od tego, jaką historię chciało się przedstawić. Obecnie marka lego wzięła pod uwagę również o to, żeby młodsze dzieciaki również mogły świetnie się bawić. Zostały stworzone klocki duplo, które są świetnym dla dzieci do pięciu lat. Tego typu zestaw lego duplo będzie też świetnym prezentem urodzinowym.
Klocki Lego Hobbit

Przeżyj podróż najpopularniejszego Hobbita

Krasnoludy, niziołki, pierścień o wielkiej mocy, walka ze smokiem Smaugiem. Przypomina to scenariusz niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak przygody śmiałego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?
Zabawki

Jak rozwija się przedsiębiorstwo LEGO.

Ci , którzy urodzili się w latach '80 20w, z pewnością pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach albo za granicą. Niejeden chłopiec pragnął tego, żeby rodzina mieszkająca na zachodzie wysłała na urodziny najnowszy zestaw zabawek od Lego.
1 2