Dzień Dziecka

Klocki Lego są super prezentem dla dziecka!

Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci. A wiadoma sytuacja, że o dzieci trzeba zadbać. W zasadzie wszystkie święta należy święcić, również takie świeckie!
klocki lego

Jakiego typu zabawki współcześnie spodobają się naszym pociechom?

Wielkimi krokami przybliża się do nas dzień dziecka. Ten ogromnie wyjątkowy dzień po wielokroć spędza sen z powiek troskliwym rodzicom, którzy pragną znaleźć odpowiedni podarunek dla swojej pociechy. Praktyka pokazuje, że jest to niesłychanie trudne wyzwanie, które niestety często jest powodem licznych rozczarowań, jeżeli nie znamy idealnie przedmiotu zainteresowania naszego najmłodszego pokolenia. Niemniej natomiast, na szczęście nie jest to sytuacja bez wyjścia.
Gry planszowe, planszoweczki

Duży wybór gier planszowych nie tylko dla dzieci

Planszówki, od zawsze obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w dzieciach maluchach pasję i ciekawość światem, w którym żyją. Gry planszowe to trafione urozmaicenie zwyczajnych zabaw. To właśnie od gier i zabawy rozpoczyna się przygoda z nauką tysięcy maluchów. Z okazji dnia dziecka dobrze jest przyjrzeć się grom planszowym bliżej, ponieważ są one doskonałym podarunkiem na każdą okazję - sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć teraz ciekawe gry planszowe.