Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dziewczynki
Pierwsza komunia święta

Wspaniały dzień dla każdej dziewczynki

Tak jak dla dojrzałej kobiety doniosłym wydarzeniem jest ślub, tak dla małej dziewczynki identyczne znaczenie ma dzień Komunii Świętej. Oprócz samego znaczenia duchowego, to także duża impreza, którą, podobnie jak przyjęcie weselne, trzeba zaplanować w najdrobniejszych szczegółach. Przygotowania rozpoczynają się kilka miesięcy przed. Co raz częściej rodziny decydują się na to, aby komunia miała miejsce w restauracji. Lokal to dobry zajętych matek, które nie mają kiedy przygotować komunijnego obiadu.
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci z nas, którzy przyszli na świat w latach osiemdziesiątych XX w, na pewno pamiętają czasy, w których klocki lego i inne dość drogie zabawki dla chłopców były możliwe do nabycia jedynie w Pewexach albo na zachodzie. Każdy z nas myślał o tym, aby rodzina przebywająca w zachodniej Europie przysłała na urodziny nowy zestaw klocków Lego.
Lalka  Barbie Heidi

Co kupić dziecku na prezent?

Małe dzieci są wybredne - i nawet jeżeli są zdrowo chowane żądają ciągle nowych zabawek. Naturalnie nawet mega rozpieszczone dzieciątko wie, że codziennie i tak nie będzie dostawać upominków, lecz mimo wszystko odgrywają one bardzo istotną rolę w jej krótkim funkcjonowaniu.
zabawki

Lalki Chou Chou - śliczne zabawki dające dziewczynkom rewelacyjną zabawę oraz świetne wrażenia

Piękne lalki Chou Chou pozwalają na doskonałą zabawę dla wszystkich dziewczynek. Bardzo dobry producent Tomy idealnie zdaje sobie sprawę, jakie standardy musi spełniać wysokiej jakości zabawka. Dzięki imponującej jakości lalek dzieci mają zapewnioną udaną zabawę jak również niesamowite wrażenia.
zabawki

Stawiamy na zabawki najwyższej jakości

Czym niezwykłym odróżniają się zabawki firmowe na tle pozostałych, czyli swoich konkurentów? Niesapadająca w piedestału i czołówki wiodących przedsiębiorstw proponujących znakomite oraz nieporównywalnie z pozostałymi zabawki firma ma już stałe grono swoich wiernych odbiorców. Mega Bloks Barbie to wykonane w pełni profesjonalnie zabawki tak dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Ogromna baza propozycji do wyboru pokazuje, że warto inwestować w innowacyjne propozycje, by ucieszyć swoją pociechę.
pani psycholog

Jakie zabawki dla przedszkolaka - co zakupić?

Dobór zabawki dla przedszkolaka to duże wyzwanie dla rodzica. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem najróżniejszych cacek dla maluchów.


Jakie zabawki dla przedszkolaka - co zakupić?

Jak kupić przemyślanie oraz zagwarantować maluchowi uciechę z zabawy, a równocześnie zadbać o jego harmonijny rozwój? Takie pytania zadają sobie tysiące rodziców.
Lalka Barbie

Warto zakupić swojej córce lalkę

Córka chce, aby rodzice wreszcie zakupili jej lalkę? Cóż, niewątpliwie lalki są w dalszym ciągu wielce popularne wśród dzieci. No i doskonale, bo bądź co bądź rzeczywistość jest taka, że lalki mogą zagwarantować niesamowitą zabawę.

Spektakularny landzabawek lego.

Gros z nas w wieku dziecięcym marzyło o komplecie klocków lego. Marzeniem wielu dzieci jest zaplanowanie spektakularnych twierdz, a nawet miast z lego. Zestaw lego jest bardzo zróżnicowany, istnieją nawet niewielkie figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw marzeniom, uskuteczniając nie tylko na budowanie miast, ale i ruchomych środków transportu w nich poruszających się (traktory, helikoptery, statki itp.).
buty nike

Zadbaj o to, by dzieciństwo twojego malucha było kolorowe o dowolnej porze dnia

Zwykle dbamy o to, aby nasze dzieci wyglądały w przedszkolu albo na spacerze wspaniale. Zapominamy, że barwne dzieciństwo trwa nawet wieczorem. Podarujmy zatem naszym dzieciom szlafroki na miarę ich snów.
dziewczynka rozpakowująca prezent

Najlepsze ubranka dla noworodków

Gdy w naszym domu zjawia się nowy członek rodziny, wszystkich opanowuje euforia. Jest to bardzo przyjemny czas, który będziemy na pewno pamiętać długo. Jednak kiedy sytuacja ta ma miejsce w sezonie zimowym, musimy ostrożnie dobierać ubiór dla malca wybierającego się na przechadzkę.
1 2