Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dziewczynki
buty nike

Zadbaj o to, by dzieciństwo twojego malucha było kolorowe o dowolnej porze dnia

Zwykle troszczymy o to, aby nasze pociechy prezentowały się w przedszkolu albo na spacerze wspaniale. Zapominamy, że barwne dzieciństwo trwa nawet wieczorami. Podarujmy zatem naszym dzieciom szlafroczki na miarę ich marzeń.
Lalka wiedźma

Lalki nadal są bardzo modne

Choć obecne realia są bardzo odmienne, niż te sprzed powiedzmy 40 lat, to jednakże ciężko nie zauważyć, że akurat w przypadku lalek pewnie rzeczy są jakby nie patrzeć stałe, przenigdy nie podlegają zmianie. A więc - lalki są w dalszym ciągu bardzo popularne, większość małych dziewczynek uwielbia bawić się lalkami.
upominek

O czym musimy pamiętać przy wykonywaniu sesji komunijnej?

Jeszcze większa ilość rodziców chce mieć śliczne fotografie z dnia Pierwszej Komunii swego dziecka.


O czym musimy pamiętać przy wykonywaniu sesji komunijnej?

Coraz większa ilość ślubnych fotografów także robi fotografie dzieciom na Pierwszej Komunii.
pani psycholog

Jakie zabawki dla przedszkolaka - co zakupić?

Dobór zabawki dla przedszkolaka to ogromne wyzwanie dla rodziciela. Półki sklepowe gną się pod ciężarem rozmaitych zabawek dla dzieciaków.


Jakie zabawki dla przedszkolaka - co zakupić?

W jaki sposób zakupić przemyślanie oraz zapewnić dziecku uciechę z zabawy, a równocześnie zadbać o jego prawidłowy rozwój? Takie pytania wymierzają sobie tysiące rodziców.
zabawki

Lalki Chou Chou - śliczne zabawki dające dziewczynkom rewelacyjną zabawę oraz świetne wrażenia

Rewelacyjne lalki Chou Chou umożliwiają doskonałą zabawę dla wszystkich dziewczynek. Doświadczony producent Tomy idealnie zdaje sobie sprawę, jakie standardy powinna spełniać profesjonalna zabawka. Dzięki świetnej jakości lalek dzieci mają zapewnioną niekończącą się zabawę oraz doskonałe wrażenia.
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając podarunek dla kilkulatka łatwo zdarza się pogubić wśród natłoku barwnych przedmiotów znajdujących się w sklepach. We współczesnych czasach, kiedy dzieci mają bardzo wiele zabawek, tylko niewielka ich część zatrzymuje zainteresowanie tak, że będą cieszyć dłużej niż przez parę chwil.
Pierwsza komunia święta

Wspaniały dzień dla każdej dziewczynki

Tak jak dla dorosłej kobiety wielkim zdarzeniem jest ślub, tak dla małej dziewczynki takie samo znaczenie ma uroczystość Komunii Świętej. Oprócz samego znaczenia duchowego, to także wielka uroczystość, którą, tak samo jak przyjęcie weselne, trzeba przygotować w najdrobniejszych detalach. Przygotowania rozpoczynają się parę miesięcy wcześniej. Często rodziny decydują się na to, aby komunia odbyła się w lokalu. Restauracja to świetny pomysł dla zabieganych matek, które nie mają czasu przygotować uroczystego obiadu.
Lalka Barbie

Warto zakupić swojej córce lalkę

Córa pragnie, aby rodzice wreszcie kupili jej lalkę? Cóż, bez wątpienia lalki są nieustannie bardzo powszechne wśród dzieciaków. No i doskonale, bo jakby nie patrzeć jest tak, że lalki są w stanie zagwarantować fantastyczną zabawę.
zabawki

Stawiamy na zabawki najwyższej jakości

Czym wyjątkowym wyróżniają się zabawki firmowe na tle pozostałych, czyli swych klientów? Niesapadająca w piedestału oraz czołówki wiodących przedsiębiorstw oferujących znakomite oraz nieporównywalnie z żadnymi innymi zabawki firma ma już stałe grono swoich wiernych odbiorców. Mega Bloks Barbie to wykonane w pełni profesjonalnie zabawki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Ogromna baza ofert do wyboru pokazuje, że warto inwestować w nowoczesne oferty, by uszczęśliwić swoją pociechę.
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci z nas, którzy urodzili się w latach '80 XX w, na pewno pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia jedynie w Pewexach lub za granicą. Każdy chłopiec pragnął tego, aby rodzina przebywająca na zachodzie przysłała na urodziny najnowszy zestaw klocków Lego.
1 2