Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dziewczynki
buty nike

Zadbaj o to, by dzieciństwo twojego malucha było kolorowe o dowolnej porze dnia

Zazwyczaj dbamy o to, by nasze pociechy prezentowały się w przedszkolu lub na spacerze wspaniale. Zapominamy, iż barwne dzieciństwo trwa nawet wieczorami. Podarujmy więc naszym maluchom szlafroczki na miarę ich marzeń.
pani psycholog

Jakie zabawki dla przedszkolaka - co zakupić?

Wybór zabawek dla przedszkolaka to nie lada wyzwanie dla rodzica. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem przeróżnych zabawek dla maluchów.


Jakie zabawki dla przedszkolaka - co zakupić?

W jaki sposób kupić mądrze oraz zagwarantować dziecku frajdę z zabawy, a jednocześnie zadbać o jego prawidłowy rozwój? Takie pytania zadają sobie tysiące rodziców.

Spektakularny landzabawek lego.

Wielu z nas w szczenięcych latach marzyło o asortymencie klocków lego. Ambicją wielu dzieci jest stworzenie wspaniałych fortec, a nawet miast z lego. Asortyment lego jest bardzo niejednolity, istnieją nawet niewielkie figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw marzeniom, umożliwiając nie tylko na budowanie miast, ale i ruchomych środków transportu w nich poruszających się (traktory, helikoptery, statki itp.).
Lalka Barbie

Warto zakupić swojej córce lalkę

Córa chciałaby, aby rodzice wreszcie zakupili jej lalkę? Cóż, niewątpliwie lalki są w dalszym ciągu niesamowicie powszechne wśród dzieci. I doskonale, bo w sumie jest tak, że lalki są w stanie zagwarantować fantastyczną zabawę.
Pierwsza komunia święta

Wspaniały dzień dla każdej dziewczynki

Tak jak dla dorosłej kobiety doniosłym zdarzeniem jest ślub, tak dla małej dziewczynki takie samo znaczenie ma dzień Komunii Świętej. Oprócz samego wymiaru duchowego, to również ogromna uroczystość, którą, tak jak wesele, należy przygotować w najdrobniejszych detalach. Przygotowania rozpoczynają się kilka miesięcy przed. Często rodzice decydują się na to, by komunia odbyła się w restauracji. Lokal to dobry zapracowanych matek, które nie mają kiedy przygotować uroczystego obiadu.
dziewczynka rozpakowująca prezent

Najlepsze ubranka dla noworodków

Gdy w naszym domu zjawia się nowy członek rodziny, wszystkich opanowuje euforia. Jest to bardzo przyjemny czas, który będziemy na pewno pamiętać długo. Jednak kiedy sytuacja ta ma miejsce w sezonie zimowym, musimy ostrożnie dobierać ubiór dla malca wybierającego się na przechadzkę.
zabawki

Lalki Chou Chou - śliczne zabawki dające dziewczynkom rewelacyjną zabawę oraz świetne wrażenia

Śliczne lalki Chou Chou umożliwiają udaną zabawę dla wszystkich dziewczynek. Bardzo dobry producent Tomy najlepiej zdaje sobie sprawę, jakie standardy musi spełniać wysokiej jakości zabawka. Dzięki imponującej jakości lalek dzieci mają zapewnioną niekończącą się zabawę i doskonałe wrażenia.
Lalka  Barbie Heidi

Co kupić dziecku na prezent?

Małe dzieci są coraz wybredniejsze - nawet jeśli są zdrowo chowane żądają ciągle nowych zabawek. Naturalnie nawet mega rozpieszczone dziecko zdaje sobie sprawę, że codziennie i tak nie będzie dostawało upominków, lecz mimo wszystko odgrywają one bardzo wielką rolę w jej jeszcze krótkim żywocie.
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając podarunek dla kilkulatka z łatwością zdarza się pogubić wśród natłoku kolorowych przedmiotów znajdujących się na rynku. We współczesnych czasach, kiedy dzieci posiadają nadzwyczaj dużo zabawek, tylko skromna ich część przyciąga uwagę na tyle, że będą sprawiać przyjemność dłużej niż przez parę chwil.
zabawki

Stawiamy na zabawki najwyższej jakości

Czym niezwykłym wyróżniają się zabawki firmowe na tle reszty, czyli swoich konkurentów? Niesapadająca w piedestału i czołówki wiodących przedsiębiorstw oferujących znakomite oraz nieporównywalnie z żadnymi innymi zabawki firma ma już stałe grono swoich wiernych odbiorców. Mega Bloks Barbie to wykonane w pełni profesjonalnie zabawki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Duża gama propozycji do wyboru pokazuje, że warto inwestować w innowacyjne propozycje, by uszczęśliwić swoją pociechę.
1 2