Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Nagrywanie
Podzespoły

Jak technologia zmieniła świat? Co ostatnimi czasy jest warte uwagi?

Rozwój technologii ma plusy i minusy, ale jakby tak pomyśleć, to większa jest ilość tego rodzaju dobrych stron. Po prostu każdy z nas korzysta z takich możliwości, gdyż pomagają w życiu, powodują, że życie jest bardziej wygodne.
Dron z kamerą

Czym jest dron i jakie jest jego użycie?

Dron to typy bezzałogowego statku, jaki jest zdalnie regulowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest małych rozmiarów, dlatego może być stosowane do wielu rozmaitych celów. Między innymi rozróżniamy dziś drony z kamerą, jakie wykorzystuje się do wykonywania zdjęć albo kamerowania z lotu ptaka. Wyniki takiego nagrywania i fotografowania są naprawdę cudowne, wobec tego drony z kamerą nieraz są wykorzystywane w trakcie przeróżnego typu uroczystości - ślubów, festiwalów czy też koncertów. Dron z kamerą nieraz jest też stosowany podczas filmowania.

Kamery na kask - najważniejsze cechy

Kamera na kask każdej renomowanej firmy cechuje się tym, iż jest ona odporna na wpływ warunków pogodowych, nawet tych, które określa się za wyjątkowo trudne i niesprzyjające drodze. Kamery stricte sportowe takie właśnie są. Wodoodporność a także wytrzymałość na zniszczenia mechaniczne są domeną każdego modelu. Wbrew pozorom kamery na kask dedykowane są nie tylko dla motocyklistów. Niejednokrotnie znajdują swe miejsce też w innych sportach, które powiązane są z większą prędkością.