Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Światło
Podróże z dzieckiem

Wyprawa górska na jesień

Jesień jest porą, która bardzo dobrze nadaje się na różnego rodzaju wycieczki. Nie ma już takich upałów jak latem, a przy tym cały czas występuje stosunkowo wysoka temperatura. Ponadto krajobrazy jesienne są szczególnie malownicze, ze względu na wielobarwne spadające liście. W porze jesiennej także światło słoneczne ma charakterystyczną ciepłą barwę. W ten sposób także fotografie zrobione w okresie jesiennym bywają lepsze.
naświetlacze ledowe

Oświetlenie niezbędne w dyskotekach

Od czego zależne jest to, czy dany lokal pęka w szwach czy też grozi mu zamknięcie? Jeżeliby się nad tym trochę zastanowić, z pewnością bylibyśmy w stanie podać mnóstwo powodów.
samochodzik

Tory Carrera – prezent, z którego będzie cieszyć się i mały, i duży mężczyzna

Niedługo nadejdzie ważny dzień dla twojego chrześniaka, chłopaka bądź przyjaciela? Zapewne poszukujesz właściwego upominku, jaki będzie dla niego pozytywnym zaskoczeniem. Wybierz tory Carrera, a sprawisz niewątpliwą radość obdarowywanemu solenizantowi. Dlaczego warto jest je kupić?

Chcesz przekonać się który obiektyw jest praktyczny

W minionych latach niebywale duży skok poczyniła technologia w dziedzinie fotograficznej. Optyka nie zmieniła się znacznie przez wiele lat, obiektywy nadal posiadają swoje osiągi i ograniczenia, obiektywów nadal istnieją dziesiątki rodzajów i nie da się wyprodukować do poważnych zastosowań uniwersalnego obiektywu, doskonałego w każdych okolicznościach, ale elektronika, wrażliwość i złożoność matryc, software i osiągi jakiegokolwiek aparatu fotograficznego – tu odbył się trwały postęp, jaki zepchnął do muzeum pierwsze aparaty cyfrowe, które zapisywały jedną fotografię na dyskietkę, zajmowało to ponad minutę, a o megapikselach nie było w ogóle mowy. Raczej o tysiącach.