Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Klocki

Wybieramy najfajniejsze klocki dla dzieci

Ukochana zabawka znacznej liczby szkrabów? Na pewno zwykłe klocki są w stanie spowodować, że dzieciństwo takiego szkraba będzie wspanialsze. Wiadomo: nie jest prosto zakupić klocki dla swojego syna czy chrześniaka, ponieważ dzieciaki mają w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko o czym sobie zamarzą, lecz tak czy siak można powiedzieć, że jeżeli już pragniemy sprawić dla malca jakieś fajne klocki, to bez najmniejszego problemu damy radę wywołać uśmiech u niego.
Zabawki

Jak rozwija się przedsiębiorstwo LEGO.

Ci , którzy urodzili się w latach '80 20w, z pewnością pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach albo za granicą. Niejeden chłopiec pragnął tego, żeby rodzina mieszkająca na zachodzie wysłała na urodziny najnowszy zestaw zabawek od Lego.
Zabawki dla dzieci

Kupujemy doskonały prezent dla dziecka

parę razy w roku musimy liczyć się z pewnym wydatkiem, takim przeznaczonym na upominki. Nasze dorosłe relacje czasami wykluczają uczestnictwo w tego typu obdarowywaniu, naturalnie, każdy ma pewne opłaty, z drugiej strony można o tym nie pamiętać, nie w każdej sytuacji zdajemy sobie sprawę, co zakupić. Sprawa ta jednak przedstawia się zupełnie odmiennie w momencie, gdy obdarowywanym jest dziecko. W tej okoliczności musimy zawsze pamiętać o terminie (urodzin, imienin, świąt), a także pomyśleć o najlepszym prezencie.
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając prezent dla kilkulatka łatwo można się pogubić pośród wielości barwnych przedmiotów dostępnych na rynku. W teraźniejszych czasach, kiedy dzieci posiadają nadzwyczaj dużo zabawek, zaledwie niewielka ich część przyciągnie zainteresowanie tak, że będą sprawiać przyjemność dłużej niż przez moment.
figurka z klocków na pojeździe

Najlepsze zabawki w sieci

W nowym tysiącleciu zakup doskonałych zabawek nie jest zazwyczaj kwestią prostą, dlatego też warto należycie się do niej przyłożyć. Zabawki z wadera czy też jakieś kompletnie inne? Wybór nie jest tu prosty.
figurki

Chcesz dla swojej pociechy jak najlepiej? Kup mu kreatywne zabawki!

Z całą pewnością każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się mieć dzieci dbają o to, aby niczego im nie zabrakło. Kupujemy im nie tanie ubrania, fundujemy wakacje. Nie zapominamy także o zabawkach. Na chwilę obecną ich wybór jest naprawdę zaskakująco szeroki.

Zabawka a wiek dziecka

Szukając zabawek dla swojego dziecka, należy się nieco wysilić. Czy należy skupić się na popularnych figurkach, czy może skupić się na drewnianych klockach? Czy nasze pociechy naprawdę potrzebują „praktycznych” zabawek? Może lepiej kupić tradycyjną lalkę. Przekonaj się, w jaki sposób wybierać zabawki.
my little pony

Gadżety dla dzieci

Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona, natomiast pomysły na zabawę nawet najbardziej banalnymi gadżetami są niesamowicie interesujące. Producenci zabawek chcą w każdym następnym sezonie sprostać dużym wymaganiom małych klientów. Rozchwytywane marki oferują bardzo zróżnicowane oferty gadżetów, wśród których ostatnimi czasy króluje krzesełko do karmienia. Można je wykorzystać na rozmaite sposoby, gdyż jest funkcjonalne i niesamowicie poręczne.
klocki lego

Któż z nas nie zna marki Lego? Jest to firma kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie może się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

Jak pomyślimy klocki lego, zobaczymy wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnotowywał jedynie sukcesy, nie było zaś miejsca na porażki. Tak właściwie jest od początku, marka Lego odnosiła sukcesy, zdobywając rzesze wielbicieli na całym globie. Nieznane są jednak pewne fakty z historii tej marki. Prawdą jest że, w tamtym okresie tworzyły się marki, które chciały sfałszować takie klocki, ponadto, powstała firma, która wypuszczała na rynek bardzo podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, co zrobiła firma Lego?
Zabawka Fisher Price

Jakie zabawki będą odpowiednie dla Twojego dziecka na każdym stopniu jego rozwoju?

Chyba nie istnieje rodzic, który nie słyszałby o zabawkach. Są nadzwyczajnie kolorowe, przykuwające uwagę i zbudowane tak, by ułatwiały i przyspieszały rozwój dziecka, ćwiczyły jego zdolności manualne i aby bezpośrednio przekazywały mu wielką uciechę.
1 2 3