Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Klocki
zabawka na tle morza

Klocki drewniane Janod sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach

Bogactwo rozwiązań w zakresie zabawek, co proponowane są dzisiaj w sprzedaży przez czołowe firmy w Polsce, zadziwia z dnia na dzień coraz bardziej. Niesamowite możliwości, które mocno związane są z zabawką jak klocki drewniane Janod, spostrzegło już gros rodziców. Przedstawiając swoim pociechom tylko najwyższej jakości rozrywkę, gwarantujemy im wiele szczęścia. Firmowe klocki mdrewniane to również znakomity pomysł na prezent dla naszego malucha, a święta już tuż, tuż!
Zabawki

Jak rozwija się przedsiębiorstwo LEGO.

Ci , którzy urodzili się w latach '80 XX w, z pewnością pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach lub na zachodzie. Każdy chłopiec pragnął tego, żeby ciocia mieszkająca na zachodzie przysłała na urodziny nowy zestaw klocków Lego.
Figurka z klocków

Wybór klocków dla najmłodszych to ważna sprawa

Każdy wie, że jeśli chodzi o telewizję czy komputer to w życiu każdego człowieka i tego starszego i tego młodszego jest jej czasem, aż za dużo. Dlatego staramy się, by odpoczywać inaczej niż grając w gry czy gapiąc się w filmy. Najfajniejszą formą uczenia się dla dziecka jest zabawa.
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci z nas, którzy przyszli na świat w latach osiemdziesiątych XX w, na pewno pamiętają czasy, w których klocki lego i inne dość drogie zabawki dla chłopców były możliwe do nabycia jedynie w Pewexach albo na zachodzie. Każdy z nas myślał o tym, aby rodzina przebywająca w zachodniej Europie przysłała na urodziny nowy zestaw klocków Lego.
dziecko bawiące się na placu zabaw

Szukasz upominku dla swej pociechy?

Dzień Dziecka, urodziny, święta, niezależnie od okazji pragniemy ofiarować naszym dzieciom coś wyjątkowego. Jaki prezent dla dzieci wybrać, aby zobaczyć na ich buziach pełen zadowolenia uśmiech?
figurka z klocków na pojeździe

Najlepsze zabawki w sieci

W dzisiejszych czasach kupno świetnych zabawek nie okazuje się zwyczajowo sprawą łatwą, dlatego też warto należycie się do niej przykładać. Zabawki z wadera czy też jakieś zupełnie inne? Wybór nie jest tu banalny.
klocki lego

Któż z nas nie zna marki Lego? Jest to firma kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie może się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

Jak pomyślimy klocki lego, możemy zauważyć wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnotowywał tylko sukcesy, nie było z kolei miejsca na niepowodzenia. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego odnosiła sukcesy, pozyskując tłumy fanów na całym świecie. Nieznane są jednak pewne fakty z historii tej marki. Otóż, w tamtym momencie powstawały marki, które chciały sfałszować tego typu klocki, co więcej, była firma, która wypuszczała na rynek bardzo podobne klocki. Jak to się skończyło, co zrobiła firma Lego?
zabawka z klocków Lego

Zabawki edukacyjne dla naszych dzieci - mała charakterystyka i przykłady

Małe dziecko spędza na zabawie znaczną część swojego dnia. Na początku każde dziecko wymaga dużo uwagi i naszego zaangażowania w zabawę. Z czasem, gdy maluchy dorosną, należy zachęcać je do samodzielnej zabawy. Należy zadbać o to, aby przedmioty, którymi dzieci się bawią, były jak najlepiej dobrane. Poza podstawową funkcją zabawową mają one jeszcze dodatkowe znaczenie. Zabawki odgrywają bardzo ważną rolę w kształtowaniu zdolności motorycznych, a także rozwijaniu osobowości dziecka. Dzięki nim dzieci odkrywają i poznają świat, jaki je otacza.
Zabawka Fisher Price

Jakie zabawki będą odpowiednie dla Twojego dziecka na każdym stopniu jego rozwoju?

Pewnym jest, iż nie ma rodzica, który nie słyszałby na temat zabawek. Są bajecznie kolorowe, absorbujące malucha i skonstruowane tak, by wspierały i stymulowały rozwój dziecka, doskonaliły jego sprawność w małych rączkach i aby w ten naturalny sposób dawały mu mnóstwo frajdy.
dziecko

W jaki sposób pobudzać odpowiedni potencjał małego dziecka

Jeśli jesteś rodzicem niewielkiego dziecka i chcesz aby Twoje dziecko rozwijało się wielce dobrze, wówczas niewątpliwie powinieneś zwracać wielką uwagę na to, czym bawi się Twoje dziecko. Jeśli kontrolujesz jego zabawę, to kategorycznie świadczy o tym, że jesteś naprawdę niezłym rodzicem. Na pewno doskonale wiesz, jak wielką rolę w wychowaniu każdego dziecka odgrywają zabawki interaktywne. Kiedy Twoje dziecko jest jeszcze zbyt małe na zabawę takimi zabawkami, wtedy powinieneś postawić na innego rodzaju zabawki edukacyjne.
1 2 3