Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Klocki
klocki lego

Któż z nas nie zna marki Lego? Jest to firma kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie może się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

Jak pomyślimy produkty lego, możemy zauważyć ogromną historię sukcesu. Brand, który w swojej historii zdobywał jedynie sukcesy, nie było z kolei szans na upadki. Można powiedzieć że tak jest od początku, marka Lego odnosiła sukcesy, zyskując rzesze wielbicieli na całym świecie. Nieznane są jednak niektóre informacje z historii tej firmy. Otóż, w tamtym momencie tworzyły się marki, które chciały sfałszować takie klocki, co więcej, była firma, która zaczęła produkować bardzo podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?
my little pony

Gadżety dla dzieci

Dziecięca wyobraźnia nie ma granic, natomiast pomysły na zabawę nawet najprostszymi gadżetami są niesamowicie kreatywne. Producenci zabawek chcą w każdym kolejnym sezonie sprostać sporym wymogom małych klientów. Szczególnie cenione firmy mogą zaproponować bardzo różnorodne oferty akcesoriów, wśród których ostatnio króluje krzesełko do karmienia. Można je wykorzystywać na różne sposoby, gdyż jest wielofunkcyjne i bardzo poręczne.
lego

Zestawy Lego Duplo - jedne z najsilniej zalecanych zabawek dla dziecka

W dzisiejszych czasach wybór licznych zabawek jest bardzo wielki – tak bardzo, że da się się łatwo zgubić wśród rozmaitych typów klocków, figurek i gier. Zarazem niekiedy ciężko przewidzieć, co konkretniej spodoba się dziecku. Dlatego najkorzystniej kupując zabawki zdecydować się na te, które charakteryzują się znaczną uniwersalnością i potrafią służyć przez długi czas. Znakomicie się w tym sprawdzają najróżniejsze zestawy Lego Duplo, które są współcześnie jeszcze mocniej urozmaicone niż dawniej. Któż nie pamięta choćby z lat dziecięcych radości jaką umiały przynieść klocki Lego, jednych z najbardziej znanych w kraju i na świecie zabawek, którymi nierzadko interesują się także kolekcjonerzy i plastycy?
dziecko bawiące się na placu zabaw

Szukasz upominku dla swej pociechy?

Dzień Dziecka, urodziny, święta, bez względu na okazję pragniemy ofiarować naszym dzieciom coś wyjątkowego. Co kupić, aby oprócz frajdy, podarować im także coś pożytecznego?
Zabawki dla dzieci

Kupujemy doskonały prezent dla dziecka

parę razy w roku należy liczyć się z niemałym wydatkiem, takim przeznaczonym na prezenty. Nasze dorosłe relacje niekiedy wykluczają uczestnictwo w tego typu obdarowywaniu, oczywiście, każdy ma pewne opłaty, z innej strony można o tym zapomnieć, nie zawsze wiemy, co podarować. Sprawa ta jednak objawia się całkowicie inaczej w sytuacji, gdy obdarowywanym jest dziecko. W takiej sytuacji należy zawsze pamiętać o terminie (urodzin, imienin, świąt), a także pomyśleć o najlepszym podarunku.
Klocki Lego

Klocki lego - sposób spędzania wolnego czasu dla każdej osoby

Każdy wie, że jeśli dziecko lubi jakąś bajkę to z chęcią będzie sięgało po gry z bohaterami tej bajki. Interesujący natomiast jest fakt, że powstają ciągle kolekcje gadżetów związanych z filmami, które swoją premierę w kinach miały dawno temu. Mimo to na wszystkich kontynentach możemy spotkać fanów tych filmowych hitów i co najważniejsze wiele elementów z kinowych produkcji wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Pewnie dlatego klocki lego gwiezdne wojny są, były i na sto procent będą jednymi z najczęściej wybieranych kompletów lego.
zabawka na tle morza

Klocki drewniane Janod sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach

Bogactwo rozwiązań w zakresie zabawek, co proponowane są dzisiaj w sprzedaży przez czołowe firmy w Polsce, zadziwia z dnia na dzień coraz bardziej. Niesamowite możliwości, które mocno związane są z zabawką jak klocki drewniane Janod, spostrzegło już gros rodziców. Przedstawiając swoim pociechom tylko najwyższej jakości rozrywkę, gwarantujemy im wiele szczęścia. Firmowe klocki mdrewniane to również znakomity pomysł na prezent dla naszego malucha, a święta już tuż, tuż!
Zabawki

Jak rozwija się przedsiębiorstwo LEGO.

Ci , którzy urodzili się w latach '80 XX w, z pewnością pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach lub na zachodzie. Każdy chłopiec pragnął tego, żeby ciocia mieszkająca na zachodzie przysłała na urodziny nowy zestaw klocków Lego.
Figurka z klocków

Wybór klocków dla najmłodszych to ważna sprawa

Każdy wie, że jeśli chodzi o telewizję czy komputer to w życiu każdego człowieka i tego starszego i tego młodszego jest jej czasem, aż za dużo. Dlatego staramy się, by odpoczywać inaczej niż grając w gry czy gapiąc się w filmy. Najfajniejszą formą uczenia się dla dziecka jest zabawa.
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci z nas, którzy przyszli na świat w latach osiemdziesiątych XX w, na pewno pamiętają czasy, w których klocki lego i inne dość drogie zabawki dla chłopców były możliwe do nabycia jedynie w Pewexach albo na zachodzie. Każdy z nas myślał o tym, aby rodzina przebywająca w zachodniej Europie przysłała na urodziny nowy zestaw klocków Lego.
1 2 3