Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Klocki

Nauka w trakcie zabawy

Nowoczesne technologie wkraczają w różne dziedziny życia. Można to obserwować również na przykładzie zabawek dziecięcych. Dawniej ze względów praktycznych dzieci zadowalały się nieskomplikowanymi zabawkami, które jednak bardzo dobrze stymulowały ich wyobraźnię i kreatywność. Obecnie często można usłyszeć opinie, że nowoczesne zabawki nie rozwijają, gdyż dziecko wszystko ma podane w pewnym sensie „na tacy” i nie musi samo niczego wymyślać. Na szczęście również w dzisiejszych czasach oferowanych jest bardzo wiele artykułów zabawkowych, które tę wyobraźnię u najmłodszych pozwalają rozwijać.
dziewczynka

Jesteś szczęśliwą mamą córki? Pamiętaj, aby kupić jej dobre zabawki

Narodziny dziecka to zawsze wydarzenie wyjątkowo znaczące w życiu każdej mamy. W pierwszych kilkunastu miesiącach życia dziecko wymaga opieki przez całą dobę, a zabawki nie są w tym okresie życia potrzebne. Wraz z upływem czasu jednak sytuacja ta zaczyna się poważnie zmieniać. Kobiety, które są mamami córek muszą wiedzieć, jakiego rodzaju zabawki mogą sprawić im autentyczną radość.

Wybieramy najfajniejsze klocki dla dzieci

Najukochańsza zabawka sporej liczby szkrabów? Na pewno najzwyklejsze klocki mogą sprawić, że dzieciństwo takowego malucha będzie jeszcze wspanialsze. Wiadomo: nie jest łatwo zakupić klocki dla własnego syna albo chrześniaka, ponieważ dzieciaki mają w XXI wieku niemalże wszystko o czym tylko sobie zamarzą, lecz i tak można powiedzieć, że jeśli już chcielibyśmy sprawić dla malucha klocki, bez większego kłopotu wywołamy radość na jego twarzy.
Zimowa pielęgnacja skóry dzieci

Artykuły dla dziecka

Rozpoczyna się świąteczny boom na pełne oryginalności prezenty. Rekomendowane artykuły dla niemowląt rodzice kupują tak samo często w sklepach na miejscu, jak i w sieci. Stawiając na kupienie certyfikowanych oraz całkowicie bezpiecznych gadżetów dla najmłodszych, chcemy wybierać tylko najwyższej jakości propozycje. Możliwości proponowane nam obecnie przez producentów są bezcenne, a oferta z sezonu na sezon nieustannie się poszerza. Oferowane dziś artykuły dziecięce można również znaleźć w promocyjnych cenach.
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci z nas, którzy urodzili się w latach '80 XX w, na pewno pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia jedynie w Pewexach lub za granicą. Każdy chłopiec pragnął tego, aby rodzina przebywająca na zachodzie przysłała na urodziny najnowszy zestaw klocków Lego.
klocki lego

Któż z nas nie zna marki Lego? Jest to firma kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie może się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

Jeśli przyjdą nam na myśl produkty lego, możemy zauważyć ogromną historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnotowywał jedynie sukcesy, nie było z kolei miejsca na niepowodzenia. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego odnosiła sukcesy, zdobywając rzesze wielbicieli na całym globie. Nieznane są jednak niektóre informacje z historii tej firmy. Otóż, w tamtym czasie powstawały marki, które chciały sfałszować takie klocki, ponadto, znalazła się firma, która wypuszczała na rynek bardzo podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, co zrobiła firma Lego?
dziecko bawiące się na placu zabaw

Szukasz upominku dla swej pociechy?

Dzień Dziecka, urodziny, święta, bez względu na okazję chcemy ofiarować naszym dzieciom coś niezwykłego. Na jaki podarunek się zdecydować, aby dostrzec na ich twarzach pełen zadowolenia uśmiech?

Spektakularny landzabawek lego.

Gros z nas w szczenięcych latach marzyło o komplecie klocków lego. Pragnieniem wielu dzieci jest zaplanowanie spektakularnych fortec, a nawet miast z lego. Zestaw lego jest bardzo niejednolity, istnieją nawet niewielkie figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw pragnieniom, umożliwiając nie tylko na budowanie miast, ale i wehikułów w nich poruszających się (traktory, helikoptery, statki itp.).
zabawka

Jak zabawić, lecz również edukować własne dziecko?

Nie chciałbym niczego za bardzo sugerować, lecz w wielu przypadkach rodzice nie zwracają odpowiedniej uwagi na rozwój umysłu swojego dziecka. W końcu jeżeli chcielibyśmy, aby nasze dziecko było inteligentne, w żadnym wypadku nie miało problemów w życiu, nigdy nie możemy uważać, że tak czy siak nasze dziecko będzie sobie radzić. Naturalnie są te kwestie, na które dosłownie każdy polski rodzic powinien zwracać baczną uwagę. Pozwól w takim razie, iż pomogę Tobie z tym wszystkim.
my little pony

Gadżety dla dzieci

Wyobraźnia dzieci nie ma granic, natomiast pomysły na zabawę nawet najbardziej banalnymi gadżetami są niesamowicie kreatywne. Producenci zabawek pragną w każdym następnym sezonie sprostać sporym wymaganiom małych klientów. Rozchwytywane firmy mogą zaproponować bardzo zróżnicowane oferty dodatków, wśród których ostatnimi czasy króluje krzesełko do karmienia. Można je wykorzystywać na różne sposoby, ponieważ jest wielofunkcyjne i bardzo poręczne.
1 2 3