Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Barbie
Lalka wiedźma

Lalki nadal są bardzo modne

Choć obecne realia są bardzo odmienne, niż te sprzed powiedzmy 40 lat, to jednakże ciężko nie zauważyć, że akurat w przypadku lalek pewnie rzeczy są jakby nie patrzeć stałe, przenigdy nie podlegają zmianie. A więc - lalki są w dalszym ciągu bardzo popularne, większość małych dziewczynek uwielbia bawić się lalkami.
zabawki

Jaki prezent uraduje malucha

Wybierając podarunek dla kilkulatka łatwo zdarza się pogubić wśród natłoku barwnych przedmiotów znajdujących się w sklepach. We współczesnych czasach, kiedy dzieci mają bardzo wiele zabawek, tylko niewielka ich część zatrzymuje zainteresowanie tak, że będą cieszyć dłużej niż przez parę chwil.
Dziecko z misiem

Najlepsze zabawki na prezent

Zabawki dla najmłodszych są bardzo istotnym elementem w kontekście ich wzrostu. W zależności od wieku dziecka potrzebuje ono przedmiotów różnego typu. Aktualnie na rynku działa tak wielka liczba producentów zabawek, że czasami opiekunowie mają trudny wybór.
Lalka Barbie

Warto zakupić swojej córce lalkę

Córa pragnie, aby rodzice wreszcie kupili jej lalkę? Cóż, bez wątpienia lalki są nieustannie bardzo powszechne wśród dzieciaków. No i doskonale, bo jakby nie patrzeć jest tak, że lalki są w stanie zagwarantować fantastyczną zabawę.
Zabawki

Jak ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci z nas, którzy urodzili się w latach '80 XX w, na pewno pamiętają czasy, w jakich klocki lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia jedynie w Pewexach lub za granicą. Każdy chłopiec pragnął tego, aby rodzina przebywająca na zachodzie przysłała na urodziny najnowszy zestaw klocków Lego.
Lalka Monster High

Szukamy cudownej lalki dla ukochanej córki

Co prawda wydaje się, że zakup lalki dla swojej córki to i tak nie jest za bardzo interesujący temat. Jednakowoż trudno nie zauważyć, iż na każdy temat trzeba pisać, dywagować. Jakby nie patrzeć typowi rodzice nie wiedzą całkowicie, które lalki z bajek są aktualnie cool.