Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Lalka

Zabawki – wcześniejsze i te współczesne

Każdy z nas miał tę najważniejszą zabawkę, o której nigdy nie zapomni. Niewątpliwie dzisiejsze zabawki bardzo różnią się od tych z poprzedniego wieku. Sklepy pękające od nadmiaru samochodzików i lalek kuszą nie tylko najmłodszych.
zabawki

Jest takie powiedzenie, że w czasie brzydkiej pogody maluchy się nudzą

Często się mówi, że podczas deszczu maluchy mogą się nudzić, i będzie w tym sporo racji. Dzieciaki, jeżeli nie będą mieć zajęcia, to na pewno się nudzą, a najskuteczniejszą metodą na nudę będą odpowiednie zabawki. Zabawki, które nie znudzą się po kwadransie dobrej zabawy, zostaną porządnie wykonane, dzięki czemu przetrwają długie godziny zabawy, a co najważniejsze będą bezpieczne dla dzieci. Dla chłopców doskonałe będą na przykład różnego rodzaju modele samochodów.

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to jedyny taki okres w życiu człowieka. Gdy byliśmy mali, nie docenialiśmy tego nadzwyczajnego czasu, kiedy mogliśmy wysypiać się do oporu ( a i tak zrywaliśmy się rano!), biegać beztrosko po podwórku i nie dbać o jutro. Te wspaniałe lata w oka mgnieniu uciekają. Często jednak dorośli zapominają, jak szczególny jest to czas w życiu malucha. Wasza pociecha właśnie w tym okresie poznaje otoczenie. Toteż niezmiernie istotną rolę w wychowaniu ma zabawa. To dobra droga, by wpoić dziecku zasady w miły sposób.
Mata piankowa – puzzle

Zainteresuj swoje dziecko

Rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Schody zdarzają się na każdym etapie w życiu dziecka – dotyczą tego, czym karmić, dobierać ubrania i jak wychowywać. Dużo mam i ojców także nie wie, jakie zabawki spodobają się maluchowi. Zacznę od zabawek dla większych pociech. Przedstawiam lalki monster high.
Lalka barbie

Co oryginalnego kupić dla własnej chrześnicy?

Chrześnica musi być przekonana, że jej chrzestni dbają o standard jej życia. Naturalnie chrzestni tak czy siak nie powinni uważać, iż są bardzo ważni, szczególnie, iż w dzisiejszych czasach funkcja rodziców chrzestnych jest reprezentatywna, lecz i tak to nie znaczy, że jeżeli mamy już chrześnicę, nie powinniśmy co jakiś czas najzwyczajniej sprawić jej niespodzianki. Bez wątpienia chrześnica bardzo doceni to, iż potrafimy dbać o nią. To akurat pewne!